Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Balandžio » 21

Indijoje gimė dviejų galvų ir trijų rankų vaikas

Indijos Odišos valstijoje gimė vaikas, turintis labai retą anomaliją. Tiesą sakant, pasirodė du dvyniai, turintys bendrą kūną žemiau šonkaulių.

Indijos Odišos valstijoje 2021 m. balandžio 11 d. gimė moteriškos lyties kūdikis, turinti labai retą įgimtą anomaliją.

Mergina turėjo dvi galvas ant dviejų kaklų, dvigubą krūtinę, bet vieną bendrą kūną žemiau krūtinės. Be to, vaikas turi tris rankas.

Kūdikis gimė privačioje gimdymo namuose, jo tėvai buvo Umakantas Parida ir jo žmona Ambika.

Motinos pilvas buvo labai didelis, kaip ir nešiojant dvynukus, todėl gydytojai nusprendė atlikti cezario pjūvį, įtardami, kad toks didelis kūdikis nepraeis per gimdymo kanalą.

Siamo dvyniai, dvi galvos, kūdikis, anomalija

Po gimimo kūdikio būklė buvo patenkinama, jis pradėjo normaliai maitintis ir neturėjo kvėpavimo problemų.

Vėliau vaiko būklė išliko gera, todėl jis buvo perkeltas į Kutiko miesto vaikų instituto skyrių tolesniam stebėjimui. Tuo tarpu kūdikio tėvas jau paprašė valstybės pagalbos gydant dukrą. Pranešama, kad jis tikisi, jog gydytojai galės rasti sprendimą ir atskirti jo vaikus.

Deja, dėl tokios anomalijos atsiejimas dažnai yra neįmanomas. Paprastai tokiuose sujungtuose dvyniuose daugelis vidaus organų yra įprasti ir tokia operacija yra labai rizikinga jų gyvybei.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 20:13 TKS Kamera Užfiksavo NSO Laivyną Žemės Orbitoje
TKS įrengtoje kameroje užfiksuotas NSO flotilės skrydis per žemės orbitą.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau