Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 21

Iš dangaus pradėjo kristi pirmos uolos

2020 m. rugpjūčio 16 d., Kinijos provinciją sukrėtė didžiulis atmosferoje sprogimas, prieš kurį įvyko 900 kartų didesnis žybsnis, nei mėnulio pilnatis. Apie tikslų nukritusio asteroido dydį nepranešama, tačiau NASA vertinimu, tai buvo dešimtmečio meteorito įvykis.

Po dviejų dienų NASA visus nudžiugino kitomis naujienomis – asteroidu 2020 QG, kuris Žemę pralenkė 1800 mylių atstumu numatyta trajektorija, kuri praskriejo maždaug 9000 kilometrų atstumu.

Kaip pranešė NASA, asteroidas netikėtai nukrypo 45 laipsniais ir leidosi tiesiai į Žemę, tik per stebuklą nesusidūręs su planeta.

asteroidas, konspirologija, Kosmosas

Tuo tarpu nuotykis tęsiasi.

Graikija, rugpjūčio 18 d.:

JAV, rugpjūčio 18 d.:

JAV, rugpjūčio 19 d.:

Tai tik dideli ugnies skraiduoliai, pranešimai apie kuriuos, žmonės atkreipė žmonės, vis dėlto net trijų sveikų meteoritų per tris dienas yra kažkaip per daug. Nors iš tikrųjų greičiausiai yra daug daugiau.

Ir ten skraido ne tik meteoritai. Minesotos valstija, rugpjūčio 18 d.:

Pirmą kartą pažvelgę į padidintą vaizdą, galite pagalvoti apie lėktuvą, kuris kažką purškia:

asteroidas, konspirologija, Kosmosas

Tačiau danguje nėra chemtrailų. Tuo pačiu metu, kaip rašo įvykio liudininkai, šis daiktas skrido labai greitai, tarsi kometa ar meteoritas. Kas tai – liko paslaptis.

Paslaptis išlieka ir apvalus objektas, kurį nufotografavo NASA palydovas, kuris stebėjo Saulę, rugpjūčio 16 d.:

asteroidas, konspirologija, Kosmosas

asteroidas, konspirologija, Kosmosas

Sprendžiant iš šių vaizdų sistema Nibiru nėra tik kelios planetos, ji taip pat turi savo asteroidinę juostą, kurio skaičių neįmanomą suskaičiuoti. Todėl visai nenuostabu, kad laikas nuo laiko kažkas patenka į Žemę. Akivaizdu, kad netrukus išskris daugiau, todėl stebėkime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.10.2020 laikas 13:50 Išmatos gali būti ženklas, kad kažkas organizme negerai
Nepaisant to, kad daugeliui išmatų stebėjimas gali atrodyti gėdingas dalykas, tačiau mes turime atkreipti dėmesį į tai – kokios spalvos, formos ir konsistencijos jos yra. Pakitusios išmatos gali būti ženklas, kad kažkas organizme negerai funkcionuoja, gali įspėti apie besiartinančią ligą. virškinim...

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 10:33 Ką valgyti, kai sutrinka skrandžio veikla
Daugeliui kartais sutrinka skrandžio veikla. Dažni sutrikusios skrandžio veiklos simptomai yra: pykinimas, nevirškinimas, vėmimas, vidurių pūtimas, viduriavimas ar vidurių užkietėjimas

Skaityti daugiau

21.10.2020 laikas 21:41 Jei nakčiai vartoti pieną su propoliu
Būtinai vaistinėje nusipirkite 10% propolio tinktūros. Pipete 25 ml, ji tarnaus jums ilgai (kad galėtumėte įlašinti). Ir tai yra nebrangu.

Skaityti daugiau

21.10.2020 laikas 19:43 Auksas: gydytojas ar nedraugas?
Auksas! Ar gali traukti kas nors labiau negu šis taurusis saulės spalvos metalas. Ne veltui nuo seniausių laikų būtent auksas simbolizavo gerovę ir turtingų gyvenimų. Be to, senovės gamtos tyrinėtojai, gydytojai ir filosofai auksui priskirdavo ir gydomąsias savybes. Tačiau aukso magija yra klastinga...

Skaityti daugiau

21.10.2020 laikas 17:38 Mėlynės nuo diabeto ir trumparegystės

Kad mėlynės gerina regėjimą, žino beveik visi. Teigiamą mėlynių poveikį patvirtino ne vienas eksperimentas. Mėlynėse yra ypatingų medžiagų - karotinų, kurie suteikia galimybę geriau matyti prieblandoje ir gerina akių tinklainės kraujotaką.

...

Skaityti daugiau

21.10.2020 laikas 10:09 Kodėl gąsdina besikeičiantis mirties veidas?

Suvokti mirties neįmanoma neišsiaiškinus, kas yra gyvybė. O šiuolaikiniai mokslininkai tvirtina, kad gyvybė tėra materija. Ar tikrai? Juk visos pasaulio kultūros tiki, kad egzistuoja neapčiuopiama žmogaus esybė, kuri tęsia būtį tuomet, kai kūnas atgula amžinojo poilsio.

...

Skaityti daugiau