Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 24

Baltieji rūmai jau trečią dieną atrodė tušti. Ar vyriausybė laukia mega meteorito? Kas vyksta?

Kaip pranešė sausio 21 d. visa Amerikos žiniasklaida, naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas persikėlė į biurą ir nedelsdamas ėmėsi darbo - kovojo su pandemija, sustabdė D.Trampo sienos statybas ir kitus neatidėliotinus reikalus. Žiniasklaida žmonėms parodė šią nuotrauką:

asteroidas, konspirologija, paranormal.lt

Kadangi, jei visuomenė yra įleidžiama į Baltuosius rūmus, tai tik trumpai ekskursijai - nepažįstami žmonės negali žiūrėti į prezidentą darbe - amerikiečiai naudojo šiuolaikines stebuklo technologijas ir nusprendė žvilgtelėti į savo mylimą prezidentą pro langą, t.y. naudodamiesi paslaugomis ir interneto kameras, žiūrėdami į Baltuosius rūmus:

Kaip matyti iš šio vaizdo įrašo - Baltieji rūmai atrodo negyvenami, niekur nėra šviesos, nematyti žmonių, judančių per kambarius.

Techniškai tai yra visiškai įmanoma, nes JAV prezidentas per savo prezidento kadenciją eina ne į ofisą, kaip į darbą, o gyvena ten. Todėl galbūt naujasis prezidentas liepė perklijuoti tapetus ar perstatyti ten baldus. Tačiau, žiniasklaida pranešė, kad niekas nieko nejudina, kad Bidenas yra ofise - ir netgi parodė nuotrauką. Tačiau, tuo metu kameros neužfiksavo jokių darbuotojų, turinčius tapetų ritinius ir maišus su cementu. Kaip galima paaiškinti šį stebuklą?

Vienas iš siūlomų paaiškinimų leidžia manyti, kad dabar Baltieji rūmai, atsižvelgiant į XXI amžiaus technologijų dvasią, bus virtualūs, o visas darbo srautas bus filmuojamas vienoje iš jos studijos kopijų, kurios jau seniai egzistuoja skirtingose vietose įvairiais tikslais:

asteroidas, konspirologija, paranormal.lt

Antrasis paaiškinimas galimas Matricos trikdis. Tai yra, pasaulio prezidentai jau seniai egzistuoja tik skaitmeniniu formatu, kaip iš tikrųjų ir pats pasaulis. Paprastai Matrica veikia taip, kad informacija iš internetinių kamerų griežtai atitiktų tikrovę. Taigi, jei per web kameras rodo žurnalistų susibūrimą  automobilių stovėjimo aikštelėje priešais Pentagoną - tai reiškia, kad netrukus jie per televiziją pasakys, kad amerikiečiai vėl kažkur smūgiavo. Bet dabar, matyt, atėjo kažkoks disbalansas - į televizorių Matrica įkrauna vieną dalyką, o internetinėje kameroje matoma – kas kitą. Apie tai mes rašėme - Ar sausio 20 d. į inauguraciją atėjo Barako Obamos holograma?

Trečioji versija, kurią žmonės bando viską paaiškinti, rodo, kad Donaldas Trampas vis dar yra JAV prezidentas. Ir nors tuo gana sunku patikėti, yra vienas labai įdomus faktas. Taigi per JAV prezidento rinkimus jau seniai naudojamos lažybos, kuriose žmonės lažinasi dėl kandidatų. Paprastai išmokos už lažybas vyksta jau nuo lapkričio 4 d., kai viskas aišku su balsavimo rezultatu. Tačiau šį kartą mokėjimai vis buvo atidėdami iki sausio 6 d., po to iki - sausio 20 d., o dabar jie atidėjo net iki kovo 5 d. Tačiau, remiantis viena iš D.Trampo šalininkų sąmokslo teorijų, Jungtines Valstijas dabar valdo kariuomenė, o kovo 4 dieną bus paskelbta nauja Respublika. Teorija, žinoma, yra gana laukinė ir nestabili, tačiau pinigai mėgsta paskaičiavimus, o buhalterija lažybas, tikriausiai, žino, ką ji daro.

Pagaliau yra dar viena versija, pagal kurią, į Žemę skrenda asteroidas, ar ateivių laivai, ar kažkas kita nutiks, kurios išvakarėse visi visų šalių ir tautų lyderiai persikėlė į požemius ir kontroliuos iš ten iki pat X valandos. Tikriausiai niekas nežino versijos, todėl žmonės dabar aktyviai tyrinėja internetinių kamerų rinkinius, žiūrėdami į prezidento rūmus. Kas ten bus aptikta, vis dar nežinoma, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.03.2021 laikas 22:40 Diagnozė: vėžys. Ką daryti?
Efektyviausiai metastazavimo mechanizmas blokuojamas, vienu metu vartojant vitaminą C, liziną, proliną ir žaliosios arbatos ekstrakto polifenolio komponentą (epigalokatechino galatą).

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 19:54 Liaudies priemonės jei kepenys nesveikos, hepatito, tulžies latakų diskinezijos
Mūsų vaistinėje atsirado paketėliai su kininių ožerškių vaisiais (Lycium chinense/barbarum). Apie šiuos augalus skaičiau nemažai literatūros ir supratau, kad jie - tiesiog lobis, jei turite problemų su kepenimis.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 10:06 Įminta Diatlovo perėjos paslaptis? Dėl 9 šiurpių mirčių buvo kaltinami „ateiviai ir sniego žmonės“
Naujas tyrimas atskleidė, kad devynis studentus, 1959 m. keliavusius slidėmis Sibire, pražudė snigo griūtis. Ne ateiviai ar sniego žmonės, kaip kadaise buvo tikima.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 08:55 Brandi ir nebrandi meilė: nuo poreikio iki savęs priėmimo
„Myliu tave, nes tu man esi labai reikalingas“. Nebrandi meilė – tai spąstai, kurių pagrindas yra vidinis poreikis. Jeigu norite sukurti tvirtus santykius, būtina suvokti, kuo skiriasi brandi meilė nuo nebrandžios....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 22:06 Kiaulienos kepsneliai užkepti orkaitėje, su svogūnais sūriu ir majonezu
Genialumas slypi paprastume. Šie kiaulienos nugarinės kepsneliai tokie ir yra! Visiškai paprasti ingredientai, kaip sūris, svogūnai ir majonezas. Juos galima rasti kiekvieno virtuvėje. O skani vakarienė bus garantuota. Pamėginkite....

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 22:06 Greitai pagaminamas purus biskvitinis pyragas su slyvomis arba obuoliais
Gaunasi nuostabiai purus, vos keletas paprastų, virtuvėje randamų ingredientų ir ant stalo puikuojasi fantastiškas pyragas.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 20:55 Kiaušinis keptas orkaitėje, dviguboje batono riekelėje
Savaitgalį užsinorėjau išsikepti karštų sumuštinių su kiaušiniais. Ir šį kartą sugalvojau juos išsikepti orkaitėje, dviguboje batono riekelėje. Tikrai labai paprasta.

Skaityti daugiau