Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 22

Ar sausio 20 d. į inauguraciją atėjo Barako Obamos holograma?

Įdomus nutikimas įvyko 2021 m. sausio 20d. Joe Bideno inauguracijos dieną. Daugelis tą dietą ne tik amerikiečiai, bet ir kitų šalių piliečiai stebėjo ceremonijos transliacijos įrašus, dalindamiesi įspūdžiais apie pastebėtus nenuoseklumus. Ir vienas iš šių dienų atradimų yra labai keistas. Mes nežinome, ar tai tikra, ar ne.

Po inauguracijos ceremonijos televizijos komanda nusprendė paimti nuo trijų, susirinkusių, buvusių JAV prezidentų interviu. Kalbėjo Billas Clintonas, George'as W. Bushas ir Barakas Obama. Palikuonims šis vaizdo įrašas yra tik šioje redaguotoje versijoje:

Tačiau tiesioginėje transliacijoje, pasak įrašo autoriaus, p. Obamos interviu atrodė taip:

Konspirologija, Obama, Holograma, paranormal.lt

Konspirologija, Obama, Holograma, paranormal.lt

Konspirologija, Obama, Holograma, paranormal.lt

Originalus vaizdo įrašas yra ČIA. Sunku žiūrėti, vaizdo įrašas yra plataus formato:

Skaitmeninis vaizdas yra labai specifinis dalykas ir dažnai būna visokių nesklandumų ir perdangų. Panašu, kad tai, kas vyksta su Obamos vaizdu, yra vaizdo įrašo glaudinimo pasekmė - vartotojo arba talpyklos. Bet joks suspaudimas neveikia pasirinktinai, o Obama išskaidomas į taškus, o aplinkinė teritorija lieka nepakitusi.

Be to, kaip matyti iš aukščiau esančio vaizdo įrašo ir ekrano kopijų, p. Obama tam tikru momentu visiškai dingo, tarsi jo niekada nebūtų buvę. Ir tą akimirką puikiai matėsi už jo buvusios pastato kolonos, net pastebimos už kolonų durys. Ir dabar žmonės klausia savęs: kaip tai įmanoma!?

Panašus atvejis: Vietoj Popiežiaus Pranciškaus Dabar Holograma?

Yra daugybė šio reiškinio paaiškinimų, dažniausiai vadinamasis „žalias ekranas“. Tai yra, Obama buvo nufilmuotas kažkur kitur, po to buvo sudarytas vaizdas. Išsakoma mintis, kad Barakas Obama interviu metu buvo hologramos pavidalu arba kad jo avataras teleportavosi nežinoma kryptimi. Taip pat Matricos „gliuko“ versija, tai yra gedimas.

Tikriausiai tema apie „Matricą“ yra teisingiausia, nes hipotezėje yra žodis „gedimas“, tai yra tam tikras nenumatytas gedimas ar klaida, nes televizijos žmonės beveik nenorėjo to parodyti tiesioginės transliacijos metu. Bet ar tai būtų Matrica, ar holografinio avataro nesklandumas - čia mes nežinome, todėl stebime įvykių eigą. Iš to seka, kitas klausymas, ar jie iš viso ten buvo?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.03.2021 laikas 19:54 Liaudies priemonės jei kepenys nesveikos, hepatito, tulžies latakų diskinezijos
Mūsų vaistinėje atsirado paketėliai su kininių ožerškių vaisiais (Lycium chinense/barbarum). Apie šiuos augalus skaičiau nemažai literatūros ir supratau, kad jie - tiesiog lobis, jei turite problemų su kepenimis.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 10:06 Įminta Diatlovo perėjos paslaptis? Dėl 9 šiurpių mirčių buvo kaltinami „ateiviai ir sniego žmonės“
Naujas tyrimas atskleidė, kad devynis studentus, 1959 m. keliavusius slidėmis Sibire, pražudė snigo griūtis. Ne ateiviai ar sniego žmonės, kaip kadaise buvo tikima.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 08:55 Brandi ir nebrandi meilė: nuo poreikio iki savęs priėmimo
„Myliu tave, nes tu man esi labai reikalingas“. Nebrandi meilė – tai spąstai, kurių pagrindas yra vidinis poreikis. Jeigu norite sukurti tvirtus santykius, būtina suvokti, kuo skiriasi brandi meilė nuo nebrandžios....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 17:07 Žudanti saulė: Trečiojo reicho veidrodis

Tarp daugybės išties unikalių technologijų, kurias Antrojo pasaulio karo metu sukūrė vokiečių mokslininkai, yra daug labai keistų. Kitaip projektą „Saulės patranka“ pavadinti neįmanoma – didžiulis orbitinis veidrodis, kuris savo spinduliu degina ištisus miestus, išgarina upes ir...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 20:55 Kiaušinis keptas orkaitėje, dviguboje batono riekelėje
Savaitgalį užsinorėjau išsikepti karštų sumuštinių su kiaušiniais. Ir šį kartą sugalvojau juos išsikepti orkaitėje, dviguboje batono riekelėje. Tikrai labai paprasta.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 19:43 Keptuvėje kepta traški žuvies filė su kukurūzų dribsniais (corn flakes)
Aš labai mėgstu įvairiausius žuvies patiekalus. Ir kad man žuvis neatsibostų, aš vis ieškau naujų receptų. Man asmeniškai šitokia traški žuvis buvo tikras atradimas. Vaikai valgė, net pirštelius laižydami. O šiaip jie nėra didžiuliai žuvies mėgėjai....

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 19:39 Sultinga vištienos krūtinėlė keptuvėje su pievagrybiais ir grietinėle
Šitaip keptuvėje kepta vištienos krūtinėlė gausis sultinga ir prie viryklės tikrai nesugaišite daug savo laiko, o pietūs arba vakarienė tikrai nenuvils. Pamėginkite pasigaminti jau šiandien.

Skaityti daugiau