Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 14

Vietoj Popiežiaus Pranciškaus Dabar Holograma?

Sveiki, įdomūs dalykai dedasi pasaulyje, nors man ir ne naujiena. Pamenate minėjau, kad greitu metu nebereiks tiesiogiai susitikinėti su valstybės tarnautojais, mokytojais ir t.t. viskas vyks nuotoliniu būdu. O, šiuo metu dabar yra tiesiogiai išbandomos naujos technologijos, bei pratinami žmones palaipsniui prie to. Nuo šios galės dabar žmonės melstis, klausytis mišių ir hologramos. O, kam bereikalingi, valdininkai, jei viską bus galima kontroliuoti vienu mygtuko paspaudimu. Sveiki, atvykę į Naują Pasaulio tvarką, bes jūs to dar nematote. Ir negi jūs esate visi tokie naivūs?

2020 m. balandžio 13 d. pirmiausia socialiniuose tinkluose Italijoje, o po to visame pasaulyje pradėjo plisti keistas virusinis vaizdo įrašas:

Kai matote, per oficialią popiežiaus kalbos transliaciją Pranciškus baigė kalbą, pamojavo, apsisuko, žengė porą žingsnių ir dingo. Ištirpo ore. Ir dabar visi klausia – kas tai buvo?

Pirmas dalykas, apie kurį reikia galvoti – tai yra netikras įrašas (angl. fake news). Tai yra, vaizdas apdorotas vaizdo redaktoriumi. Tačiau, ši prielaida nepaaiškina tą faktą, kad šį tariamai „fake“ pamatė ir užfiksavo keletas žmonių:

Todėl, šiuo metu ir logiško mąstymo, mes galime kalbėti apie popiežiaus hologramą. Ir technologijos, leidžiančios rodyti tokius triukus jau yra senai:

Iš to kyla klausimas: kas paskatino Vatikano parodyti žmonėms tokius stebuklingus triukus, tiesioginiame eteryje?

Logiškiausia prielaida, kuri gali paaiškinti šią situaciją – bloga popiežiaus sveikata arba netgi popiežiaus mirtis.

Taigi jau pirmosiomis koronaviruso pasirodymo dienomis Italijoje, žiniasklaida gavo informacijos, kad popiežius peršalo. Tada visiems buvo pasakyta, kad popiežius yra karantine. Tada popiežius lyg pasitaisė, bet tada popiežiaus vis viena niekas gyvai nematė.

Vatikanas turi daugybę priežasčių slėpti popiežiaus mirtį / negalavimą, visų pirma, dėl bažnyčios reputacijos, nes tikintieji nesupras, ar popiežius, kurį Vatikanas pristato, kaip šventąjį, gyvenantį tarp nuodėmingų mirtingųjų, staiga pats pirmasis miršta nuo epidemijos.

Antras nemalonus momentas – naujojo popiežiaus rinkimai. Pandemijos pasaulyje, miestus kažkodėl blokuoja kariuomenės, taigi, dabar kažkodėl nėra pats geriausias laikas konklavoms ir galios kovoms. Ir dabar esant karantinui, turbūt niekas neleistu rengti susirinkimus.

Pagaliau dar yra toks momentas, kaip Šv. Malachijo pranašystės apie popiežius, pagal kurį dabartinis popiežius – paskutinis ir su juo išėjimu krikščionybė Europoje pasibaigs, o pačią Europą laukia nenumaldoma katastrofa. Todėl, norėdami nejaudinti ir neišgąsdinti tikinčiųjų, Vatikanas nusprendė viską paslėpti ir parodyti visuomenei popiežių skaitmeniniame variante.

Vienintelė silpna vieta šioje teorijoje – hologramos naudojimas, nes daug lengviau ir paprasčiau būtų panaudoti antrininką ar panašų ir nusiųsti prie langelio pamojuoti ranka. Tačiau mes negalime pasakyti, kokios ten yra taisyklės, šiais klausymais – galimai ir greičiausiai yra ten kokie draudimai atlikti tokius triukus, pakeisti antrininku. Todėl Vatikanas neturėjo kito pasirinkimo, kaip naudoti Blue Beam ar kažką panašaus.

Taip pat svarstomas ir pačios technologijos išbandymas. Tai yra, dabar jie parodė tikintiems popiežių, kuris pasirodė prieš kamerą, o rytoj parodys poną Obamą, kuris jodinės ant debesų ir gelbės pasaulį nuo pandemijos – konspirologai taip pat neatmeta šio varianto.

Galiausiai negalima atmesti fakto, kad mes galime gyventi Matricoje ir popiežius yra tik vienas iš jos veikėjų. Pastaruoju metu „Matricoje“ buvo daug gedimų ir avarijų, taigi, dar vienas gedimas nutiko ir Vatikane.

Tokiu atveju visiškai įmanoma, kad bus daugiau „gliukų“, programos „pakibimų“. Pavyzdžiui, Matrica sugeneruos milijono kardinolų minią, absoliučiai vienodus, bažnyčios tai atsiras ir dings, ar kitoje vietoje pasirodys. Mes taip pat neatmetame šios galimybės, todėl stebėkime įvykių raidą: o kas, jei hologramos netrukus pasirodys, kur nors kitur? Ir jūs bendrausite, melsitės... nežinia, kam... ar, tiesiog dirbtinio intelekto sukurtam atvaizdui.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau