Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 5

Amerikiečiai baiminasi, kad reptilijos yra atsakingos už JAV sveikatos priežiūrą

Naktį iš 2020 m. gruodžio 2–3 d. „Fox News“ tiesiogiai transliavo bendrą JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento (HHS) ir JAV Gynybos departamento (DOD) spaudos konferenciją. Kalbėta apie Operation Warp Speed - viešojo ir privataus sektoriaus partnerystę kovai su koronaviruso pandemija:

Kaip paprastai būna su tokiomis nuobodžiomis televizijos laidomis - jų niekas niekada nežiūri, o žmonės, geriausiu atveju, kažko klausosi fone. Bet tie, kurie liko prie dėžių ir įsikibo į ekranus, nenusivylė:

konspirologija, matrica, reptilijos, JAV

Nuotraukoje parodyta gana keista metamorfozė HHS atstovo akimis. Žmonės buvo taip išsigando, kad sėdėdami su spragintais kukurūzais prie televizoriaus vos negavo infarkto:

Niekas tikrai negali paaiškinti tokio stebuklo, todėl piliečiai išsako skirtingas to, kas įvyko, versijas.

Dažniausiai yra išreikšta versija, pagal kurią reptilijos užgrobė valdžią visame pasaulyje, kurią palaikydami šios versijos šalininkai cituoja aukščiausio Kanados lyderio nuotrauką:

konspirologija, matrica, reptilijos, JAV

Antrojoje versijoje daroma prielaida, kad iš tikrųjų žmonių akimis viskas tvarkoje, tiesiog suspaudus vaizdą, skirtą įkelti į internetą, atsiranda tokie erzinantys dirbiniai. Yra tarsi šio paaiškinimo porūšis, kuris daro prielaidą, kad akis kažkas tyčia piešia.

Yra ir trečioji įvykio versija, pagal kurią šis Sveikatos apsaugos ministerijos žmogus, kaip tikras gydytojas, ištikimas Hipokrato priesaikai, patyrė stebuklingą vakciną ant savęs, o dabar jis turi fotogeniškumo pasekmių.

Galiausiai yra ir ketvirtoji paaiškinimo versija, pagal kurią mes gyvename Matricoje, o dabar šioje Matricoje yra nesklandumų. Dėl personažų akių tekstūrų jis kraunasi iš ankstesnės versijos, kurioje Neo ir Morfėjas buvo dinozaurai.

Mes, žinoma, nežinome, kaip yra iš tikrųjų, bet paskutinėje versijoje tikrai, kažkas yra. Taigi maždaug prieš savaitę Valera Krymsky, žinomaa interneto architektų, aptiko stebuklingą programą, leidžiančią atpažinti „Deepfake“. Tiksliau, tai net ne programa, o paslauga, prie kurios galite pereiti naudodamiesi nuoroda. Valera maloniai parodo programos veikimą:

Apskritai, kaip rodo šis servisas, beveik visi aukščiausi vaizdo įrašo lyderiai turi rimto kompiuterio apdorojimo pėdsakų, taigi arba kažkas su programa, arba kažkas su aukščiausiais vadovais, arba kažkas su Matrica - ką iš tikrųjų reikėjo įrodyti. Atsižvelgiant į tai, vakcina nuo Billo gali būti tam tikras pleistras, skirtas pašalinti trikdį. Pleistras jau pradėtas aktyviai platinti, todėl stebime įvykių eigą. Gal jūs turite savo nuomone šiuo klausymų, parašykite komentaruose.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 11:15 Vaistažolės gražiajai žmonijos pusei
Amžinas klausimas - kokia turi būti ideali moteris? Ieškodami atsakymo į šį klausimą, skulptoriai kūrė nuostabias skulptūras, poetai - nepakartojamas eiles, rašytojai - stulbinamus šedevrus. Visa tai buvo skiriama puikiajai žmonijos daliai - moterims, jų nepakartojamam žavesiui ir kerinčiam moterišk...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Major events show CNN complicit in Capitol raid
After infiltrating the Capitol on Jan. 6 while dressed as a “Trump supporter,” far-left extremist John Sullivan was interviewed by CNN‘s Anderson Cooper, who promoted Sullivan’s “work” and referred to him as a “journalist,” despite lacking any credentials....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Why hasn’t Jack Dorsey been arrested for lying under oath about Twitter’s censorship policies?
The latest Project Veritas bombshell exposes Twitter CEO Jack Dorsey as a lying traitor who, contrary to what he told Congress under oath, is actively censoring conservatives on his tyrannical platform.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Migrant Caravan Pushes Closer to US Border As Biden Vows To End Trump’s Asylum Policies

Guatemalan officials have reported that thousands migrants are on the move from Honduras.

Skaityti daugiau