Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 27

JAV ekspertų grupės susitikimas siekiant nustatyti, kokius nepageidaujamus reiškinius sukelia COVID-19 vakcinos

JAV ekspertų grupės susitikimas siekiant nustatyti, kokius nepageidauj

Žmogus gauna COVID-19 vakciną Niujorke 2021 m. spalio 21 d. (Michael M. Santiago/Getty Images)

JAV ekspertų grupė netrukus susitiks, kad nustatytų, kokius nepageidaujamus reiškinius sukelia COVID-19 vakcinos.

Nacionalinė mokslų, inžinerijos ir medicinos akademija (NASEM) paskyrė komitetą, kuris peržiūrės įrodymus apie vakcinų ryšį su konkrečiais nepageidaujamais reiškiniais, kurie pasireiškė po skiepijimo, įskaitant nevaisingumą ir staigią mirtį.

Komiteto procesas apima metodų nustatymą, literatūros apžvalgą, išvadų darymą ir ataskaitos parengimą.

"Komitetas pateiks išvadas dėl priežastinio ryšio tarp vakcinų ir konkrečių nepageidaujamų reiškinių", - teigiama NASEM interneto svetainėje.

Nors jų darbą finansuoja JAV Ligų kontrolės centrai (CDC) ir JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentas (HHS), rėmėjai negalės išnagrinėti ataskaitos prieš ją paskelbiant visuomenei, neseniai vykusiame posėdyje sakė NASEM pareigūnė Kathleen Stratton.

"Tai reiškia, kad jei užsakovui nepatinka tai, ką komitetas turi pasakyti - komiteto išvados, - užsakovas negali užkirsti kelio ataskaitos paskelbimui viešai", - sakė K. Stratton. "Tai labai galinga mūsų turima priemonė."

CDC pareigūnas daktaras Tomas Šimabukuro (Tom Shimabukuro) neseniai komisijos nariams pasakė, kad CDC padės nariams surasti agentūros tyrimus ir duomenis. "Mes labai vertiname jūsų kompetenciją ir nepriklausomybę. Nekantriai laukiame darbo su jumis, laukiame jūsų išvadų rezultatų", - sakė jis.

Artėjantis posėdis vyks kovo 27 d. ir kovo 31 d., per pastarąjį posėdį bus skirta laiko viešoms pastaboms pateikti. Likusi dviejų dienų posėdžio dalis vyks už uždarų durų.

Ekspertų grupė jau posėdžiavo sausio 25 d. ir vasario 1 d.

"Jūsų išvados padės parengti rekomendacijas dėl kompensacijų už sužalojimus ir priimti sprendimus vertinant, ar konkretūs nepageidaujami reiškiniai yra priežastiniu ryšiu susiję su vakcinomis", - posėdyje grupės nariams sakė Dr. Džordžas Ridas Grimsas (George Reed Grimes), HHS Kompensacijų už sužalojimus programų skyriaus pareigūnas.

Ataskaitą planuojama paskelbti 2024 m. kovo mėn.

Konkretūs klausimai

HHS pareigūnai nurodė NASEM sušaukti ad hoc komitetą, kad šis peržiūrėtų "epidemiologinius, klinikinius ir biologinius įrodymus" vertinant, ar vakcinos sukelia tam tikras būkles.

Nepageidaujami reiškiniai apima būkles, kurias, pareigūnų teigimu, jau sukėlė viena ar kelios vakcinos, įskaitant miokarditą - širdies uždegimo tipą, kurį sukelia visos keturios Jungtinėse Valstijose esančios vakcinos, ir trombozę su trombocitopenijos sindromu - dažnai mirtiną būklę, kurią sukelia "Johnson & Johnson" vakcina.

Kiti konkretūs atvejai yra šie:

 • Varpelio paralyžius
 • Kapiliarų nutekėjimo sindromas
 • Lėtiniai galvos skausmai
 • Lėtinė uždegiminė demielinizuojanti polineuropatija
 • Guillain-Barrè sindromas
 • Klausos praradimas
 • Nevaisingumas
 • Pečių traumos
 • Staigi mirtis
 • Tromboemboliniai reiškiniai, pavyzdžiui, plaučių embolija
 • Spengimas ausyse
 • Skersinis mielitas.

NASEM ekspertų grupė paskutinį kartą nepageidaujamų įvykių, susijusių su vakcinomis, ataskaitą parengė 2012 m. Ataskaitos apimtis siekė beveik 900 puslapių.

Autorius: Zachary Stieber iš The Epoch Times,

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Ne, ne taip negali būti šaukė delfinariumas... Kas buvo paneigta, kažkodėl tampa Tiesa. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau