Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Gegužės » 19

Buvęs CDC direktorius sako, kad pats laikas pripažinti "reikšmingą šalutinį COVID-19 vakcinų poveikį'

Buvęs CDC direktorius sako, kad pats laikas pripažinti "reikšmingą šalutinį COVID-19 vakcinų poveikį'

Tuometinis Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) direktorius daktaras Robertas Redfildas, duodamas parodymus Vašingtone, 2020 m. rugsėjo 16 d. (Andrew Harnik-Pool/Getty Images)

Dr. Robertas Redfildas (Robert Redfield), buvęs Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) direktorius, ketvirtadienį pareiškė, kad daugelis pareigūnų, bandžiusių įspėti visuomenę apie galimas COVID-19 vakcinų problemas, buvo spaudžiami tylėti ir kad pats laikas pripažinti, jog buvo "reikšmingas" šalutinis poveikis, dėl kurio žmonės susirgo.

Dr. Redfildas šias pastabas išsakė gegužės 16 d. interviu Chrisui Cuomo laidoje "NewsNation", kurio metu jis apgailestavo, kad visuomenė prarado pasitikėjimą visuomenės sveikatos agentūromis dėl skaidrumo trūkumo, susijusio su vakcinomis, kurios, pasak jo, "išgelbėjo daug gyvybių", bet taip pat kai kuriems žmonėms sukėlė "nemažai ligų".

"Tie iš mūsų, kurie bandė įrodyti, kad vakcinos gali turėti didelį šalutinį poveikį... mus tarsi atšaukė, nes niekas nenorėjo kalbėti apie tai, kad vakcinos gali sukelti problemų, nes bijojo, kad dėl to žmonės nenorės skiepytis", - sakė daktaras Redfildas.

Būdamas CDC vadovu, daktaras Redfildas dalyvavo D. Trumpo administracijos vykdomoje operacijoje "Warp Speed" - projekte, kuriuo buvo siekiama sparčiau kurti COVID-19 vakciną tuo metu, kai pandemijos metu apie virusą buvo mažai žinoma, o greitas vakcinos įdiegimas buvo laikomas svarbiausiu veiksniu siekiant suvaldyti protrūkį ir panaikinti draudimus.

2020 m. rugsėjį, likus keliems mėnesiams iki pirmųjų COVID-19 vakcinų skyrimo Jungtinėse Valstijose, daktaras Redfildas Senate liudijo, kad COVID-19 yra "svarbiausias visuomenės sveikatos iššūkis, su kuriuo mūsų šalis susidūrė daugiau nei per šimtmetį", ir kad tuo metu tarp mokslininkų vyravo nuomonė, jog bendras mirtingumo nuo šios ligos rodiklis Jungtinėse Valstijose yra 0,4-0,6 proc.

"Jei pažvelgtumėte dabar, asmenų iki 18 metų amžiaus, tai yra apie 0,01 procento, nuo 19 iki, tarkime, 69 metų amžiaus, tai daugiau kaip 0,3 procento. O jei esate vyresni nei 70 metų, tai dabar yra apie 5 proc.", - tuomet liudijo jis.

Nors dėl COVID-19 sunkumo vis dar ginčijamasi, neseniai atliktame tyrime apskaičiuota, kad 2020 m. vasarį pasaulinis mirtinų atvejų skaičius buvo 8,5 proc. ir 2022 m. rugpjūtį sumažėjo iki 0,27 proc. tai reiškia, kad apskaičiuotas santykinės rizikos sumažėjimas per tą laiką buvo net 96,8 proc.

Duodamas interviu NewsNation, daktaras Redfildas sakė, kad vakcinos, kurios buvo sukurtos vykdant operaciją "Warp Speed", buvo "svarbios" ir išgelbėjo "daugybę gyvybių". Tačiau, pasak jo, nepaisant vakcinų naudos, apie jų trūkumus turi būti atvirai diskutuojama.

"Jos svarbios labiausiai pažeidžiamiems žmonėms, vyresniems nei 60, 65 metų. Jos tikrai nėra tokios svarbios tiems, kurie yra jaunesni nei 50 metų ar jaunesni. Tačiau šios vakcinos išgelbėjo daugybę gyvybių, tačiau jos taip pat... turime būti atviri, kai kuriems žmonėms vakcina sukėlė didelį šalutinį poveikį", - sakė jis.

"Turiu nemažai žmonių, kurie gana stipriai serga ir niekada nesirgo COVID, bet jie serga nuo šios vakcinos", - tęsė jis. "Ir mes tiesiog turime tai pripažinti."

Vakcinos kontroversija

COVID-19 sunkumas tebėra diskusijų objektas, nes neaišku, ar mirčių skaičius buvo per didelis, ar per mažas dėl įvairių veiksnių, pavyzdžiui, dėl to, kad nėra aiškumo, kokį vaidmenį mirtims turėjo pagrindinės ligos tais atvejais, kai COVID-19 buvo įvardyta kaip pagrindinė priežastis, arba dėl to, kad buvo nepakankamai pranešta apie besimptomes infekcijas. Be klausimo, ar žmonės mirė "nuo" COVID-19, ar "su" teigiamu SARS-CoV-2 testu, taip pat kilo klausimų dėl antrinio plaučių uždegimo, kurį sukėlė mechaninė ventiliacija, vaidmens.

Bet kokiu atveju, 2023 m. sausio mėn. atliktas tyrimas rodo, kad pasaulinis mirtingumo nuo COVID-19 atvejų skaičius pandemijos metu smarkiai sumažėjo. Tyrimo duomenimis, 2020 m. vasario-kovo mėn. pasaulinis mirštamumas svyravo nuo 1,7 iki 39,0 proc. atvejų - tačiau 2022 m. liepos-rugpjūčio mėn. jis sumažėjo iki mažiau nei 0,3 proc.

Tyrėjai apskaičiavo, kad per visą pandemijos laikotarpį mirties nuo COVID-19 rizika sumažėjo 96,8 proc.

Kartu su mirtingumo nuo COVID-19 mažėjimu didėjo susirūpinimas dėl šalutinio vakcinos poveikio, atsižvelgiant į tai, kad nemažai paskiepytų žmonių pranešė apie įvairias nepageidaujamas reakcijas.

JAV vakcinos COVID-19 nepageidaujami reiškiniai dažniausiai pasireiškė dėl bendro organizmo poveikio: karščiavimas, nuovargis ir bendras diskomfortas, remiantis JAV vakcinų nepageidaujamų reiškinių registravimo sistemos (VAERS) duomenimis. Tačiau yra ir kitų.

Pavyzdžiui, CDC oficialiai pripažino, kad širdies raumens uždegimas (miokarditas) ir širdies gleivinės išorinės dalies uždegimas (perikarditas) yra žinomas šalutinis Moderna ir Pfizer mRNA COVID-19 vakcinų poveikis.

Taip pat pranešta apie nervų sistemos sutrikimus, kurie buvo treti pagal dažnumą po bendrųjų ir su raumenimis susijusių nepageidaujamų reiškinių "Pfizer" tyrimuose.

Taip pat buvo paskelbta straipsnių, kuriuose COVID-19 vakcinos, kurių pagrindą sudaro smailiosios baltyminės medžiagos, siejamos su odos problemomis, tampriu skambėjimu ausyse, vadinamu spengimu ausyse, regos sutrikimais, kraujo krešėjimu ir net mirtimi. Naujausiuose EpochTV programos "American Thought Leaders" reportažuose nurodoma, kad mirties tikimybė, susijusi su COVID-19 vakcinomis (artimoje aplinkoje, o ne įrodyta, kad ją sukėlė skiepas), buvo daugiau nei 100 kartų didesnė nei vakcinų nuo gripo atveju.

Taip pat susirūpinimą kelia tai, kad po vakcinacijos šoktelėjo mirčių ir neįgalumo perteklius.

CDC vis dar rekomenduoja bet kokio amžiaus žmonėms skiepytis COVID-19 vakcina, teigdama, kad galimi šalutiniai poveikiai neatsveria galimos žalos susirgus COVID-19.

Balandžio pabaigoje paskelbtame pranešime agentūra dar kartą paragino 65 metų ir vyresnius suaugusiuosius pasiskiepyti naujausia vakcinos versija.

Autorius: Tomas Ozimekas iš "The Epoch Times" (paryškinta mūsų),

P.S. Na ką, parsidavusi žiniasklaida, kaip dabar pasiteisinsite? Ką pasakys psiaudo ekspertai? Patikrinkite faktų tikrintojai... kiek jūs blokavote mano straipsnių... , kiek patikėjo jūsų dėka žmonių..., kur priėmė eksperimentinį preparatą, kaip atsiskaitysite? Į teismus tokius. Gal jums (CDC) generalinis direktorius taip pat melagis, nors ir jis jau maunasi kitus batus, nebežino, kaip nuslėpti nusikaltimus, prieš žmoniją. Tai, dabar suluošintas žmogus visą gyvenimą, draugaus su vaistais? Kaip manote, ar reiktu už žmogaus sužalojimą, jau ir Lietuvoje pateikti skundus į teismus? Rašykite komentaruose.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
2 Paranormal • 10:30, 19.05.2024
Beje, reiktu nepamišti, kad šis preparatas persiduoda ir per seiles... tai kieno naktys buvo su nežinia kuo... ir nežinia, koks to žmogaus buvo gyvenimo būdas... galimai jūs turite... šį eksperimentinį vaistą... tik klausymas, kada tai pasireikš... o taip, tai vėl sąmokslo teorija.
avatar
0
1 Paranormal • 10:18, 19.05.2024
Kaip manote, ar reiktu už žmogaus sužalojimą, jau ir Lietuvoje pateikti skundus į teismus? Rašykite komentaruose.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.11.2019 laikas 21:49 Receptai Nekeptas skanumėlis per 15 min.

Viskas labai paprasta, greita ir gardu. O ir prireiks vos 2 sudedamųjų dalių. Pažiūrėkite patys. Paprasta, ekonomiška, greita ir labai skanu. Saldainiai gaunasi neįkyriai saldaus skonio.

Skaityti daugiau

20.08.2018 laikas 20:32 Receptai Nuo danties skausmo padės vaistažolės

Dantų skausmas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

16.06.2019 laikas 20:43 Receptai Minkštos varškės spurgos

Senas labai skanių, minkštų varškės spurgų receptas. Gaminame. Varškės spurgos.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.06.2024 laikas 10:41 Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingu...

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 08:27 Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto
Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 19:09 Finansinis horoskopas birželio 14 2024 visiems Zodiako ženklams
2024 m. birželio 14 d. žvaigždės ir planetos išsidėstys taip, kad kiekvienam Zodiako ženklui suteiks unikalių patarimų.

Skaityti daugiau