- 05.05.2021
- 0.0 Reitingas
- 808 Peržiūros
- Komentarai
Siūlome išbandyti vaistažolių mišinius su daug komponentų. Jų poveikis nėra toks greitas, tačiau tvaresnis, jie nesukelia pripratimo ir turi mažiau kontraindikacijų. Jei nepavyktų rasti visų recepte išvardintų žolelių, užplikykite tas, kurias rasite, bet, žinoma, visas mišinys duotų geriausią efektą.
Mišinys Nr. 1
Paimti po 1 dalį pelkinių ajerų šakniastiebių, kadagių vaisių, po 2 dalis vaistinių veronikų žolės, miškinių žemuogių lapų, paprastųjų trūkažolių žiedų, po 4 dalis žaliųjų rūtų žolės, kraujažolių žolės, miškinių erškėčių vaisių, vaistinių gelsvių šaknų ir 14 dalių paprastųjų jonažolių žolės. Visus komponentus gerai susmulkinti ir permaišyti.
2-3 valgomuosius šaukštus mišinio (priklausomai nuo ligonio kūno masės) vakare supilti į termosą, užpilti 0,5 l verdančio vandens. Kitą dieną visą antpilą išgerti, padalinus į 3 porcijas. Gerti šiltą, likus 20-40 minučių iki pusryčių, pietų ir vakarienės. Vakare užplikyti naują porciją. Gerti, kol padėtis rimtai pagerės.
Mišinys Nr. 2
Paimti 1 dalį pelkinių ajerų šakniastiebių, po 2 dalis vaistinių veronikų žolės, didžiųjų debesylų šakniastiebių su šaknimis, siauralapių gauromečių žoles, pipirmėčių lapų, žaliųjų rūtų žolės, 4 dalis paprastųjų bandrenių vaisių, 3 dalis miškinių erškėčių vaisių, po 10 dalių paprastųjų jonažolių žolės ir dygliųjų kardažolių žolės.
Antpilą ruošti ir vartoti kaip ir su 1-uoju mišiniu - 2-3 valgomuosius šaukštus mišinio (priklausomai nuo ligonio kūno masės) vakare įpilti į termosą, užpilti 0,5 l verdančio vandens. Kitą dieną visą antpilą išgerti šiltą per 3 kartus, likus 10-20 minučių iki valgio.
Mišinys Nr. 3
Paimti po valgomąjį šaukštą graikinių riešutmedžių lapų, baltųjų diktonų žolės arba šaknų, sukatžolių žolės, užpilti 0,6 l verdančio vandens, šiltai įvynioti, palaikyti 2 valandas, nukošti. Gerti po pusę stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį.
Mišinys Nr. 4
Paruošti tokį mišinį: 30 g paprastųjų kraujažolių, trikerčių žvaginių ir melisų žolės ir 2 g dažinių prožirnių žolės. 2 valgomuosius šaukštus mišinio užpilti 1 l verdančio vandens, laikyti 1 valandą, kad nusistovėtų, nukošti. Gerti per dieną gurkšniais.
Čiobreliai, trūkažolės
Lygiomis dalimis paimti čiobrelių ir trūkažolių žolės. 10 g mišinio užpilti 1 l verdančio vandens, šiltai įvynioti, laikyti 6 valandas, kad nusistovėtų, nukošti. Gerti po truputį dienos bėgyje.
Dygliuotosios kardažolės
20 g džiovintų žiedų krepšelių ir lapų užpilti stikline vandens, 10 minučių pavirti ant mažos ugnies, šiltai įvyniojus laikyti 30 minučių, kad nusistovėtų, nukošti. Vartoti po 1 valgomąjį šaukštą 3-4 kartus per dieną tonusui pakelti ir kraujospūdžiui didinti. Galima užplikyti vien lapus.
Kininių citrinvyčių trauktinė
Vartoti po 20-30 lašų su 1 valgomuoju šaukštu vandens 2 kartus per dieną tuščiu skrandžiu prieš pusryčius ir pietus, likus 30 minučių iki valgio.
Paprastieji rapontikai
Trauktinė, skystas ekstraktas. Ekstraktą vartoti po 20-30 lašų 3 kartus per dieną tuščiu skrandžiu, prieš pusryčius ir pietus, likus 30 minučių iki valgio. Trauktinę vartoti po 30-40 lašų taip pat.
Smiltyniniai šlamučiai
10 g šlamučių užpilti stikline verdančio vandens, šiltai įvyniojus laikyti 30-40 minučių, kad nusistovėtų, nukošti. Vartoti po 1/3-1/2 stiklinės atvėsinto nuoviro 2-3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio.
Vaistinės medetkos
Norint pasiekti hipotenzinį efektą, būtina ilgą laiką vartoti medetkų trauktinę (20:100, su 40 laipsnių spiritu). Gerti po 20-30 lašų 3 kartus per dieną.
Baltieji šilkmedžiai
Baltųjų šilkmedžių vaisius (uogas), pageidautina juodos spalvos, šviežius vasarą arba medaus (cukraus) sirupą iš uogų žiemą, vartoti be apribojimų kaip nusilpusį organizmą stiprinančią priemonę, sergant hipotonija ir širdies nepakankamumu.
Europinės pipirlapės
Europinių pipirlapių lapų antpilą vartoti į vidų kaip priemonę, stiprinančią širdies veiklą, nesutrikdant jos ritmo, sukeliančią kraujagyslių susiaurėjimą, didinančią venų tonusą ir kraujo spaudimą. Antpilas: 1 g arba 1/2 arbatinio šaukštelio šilto antpilo 3-4 kartus per dieną,
geriau prieš valgį. Griežtas dozavimas! Nėščiosioms europinių pipirlapių preparatus vartoti draudžiama!
Dagiai
Vieną valgomąjį šaukštą dagių lapų užpilti stikline verdančio vandens, laikyti 30 minučių, kad nusistovėtų. Gerti po 1/2 stiklinės 3-4 kartus per dieną.
Paprastieji rapontikai
Paprastųjų rapontikų trauktinę gerti ryte ir per pietus po 30 lašų (prieš miegą nevartoti!). Vartoti likus 30 minučių iki valgio su puse stiklinės vandens ir 1 arbatiniu šaukšteliu medaus, pageidautina gegužinio, gėlių, grikių.
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, receptų, norite pranešti naujieną, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau