Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Balandžio » 19

Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju

Druskos kompresas

Druskos kompleksas ant plaukuotos galvos dalies užkerta kelią plaukų slinkimui, stiprina jų šaknis, stimuliuoja augimą. 1 stiklinę valgomosios druskos užpilti šiltu vandeniu ir lėtai įtrinti į plaukų šaknis, pamažu išsklaidant druskos masę po visą galvos paviršių. Paskui užsidėti maudymosi kepuraitę, galvą aprišti kilpiniu rankšluosčiu. Tokį kompresą laikyti 45 minutes-valandą. Tada druską nuplauti su vandeniu ir iškart įtrinti į galvos odą šviežias burokėlių sultis. Įtrynimo trukmė - 5 minutės. Paskui burokėlių sultis nuplauti ir nusausinti galvą. Nerekomenduojama po tokios procedūros plaukų džiovinti su fenu. Tokias procedūras daryti kasdien pirmąsias 4 savaites, o paskui - 2-3 kartus per savaitę. Tačiau teigiamas tokio gydymo efektas bus pastebimas jau po 2-5 savaičių.

Medetkos su ricinos aliejumi

Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis. Gydymo kursas - 7-9 įtrynimai. Po to rekomenduojama iškart atlikti druskos kompreso ir burokėlių sulčių kursą.

Medicininis spiritas

Nuo galvos niežėjimo, riebios odos ir pleiskanų įtrinti mišinį iš 10 g beržų deguto, 20 g ricinos aliejaus ir 100 g medicininio spirito. Mišinį įtrinti, likus kelioms valandoms iki galvos plovimo. Gydymo kursas - 5-9 įtrynimai.

Konjakas su svogūnais

Plaukų šaknis stiprina toks mišinys: 1 dalis konjako, 4 dalys šviežių svogūnų sulčių, 6 dalys didžiųjų varnalėšų šaknų nuoviro. Mišinį įtrinti į galvos odą, galvą apdengti rankšluosčiu, kad pašildytų 2 valandas. Paskui galvą išplauti, įtrinti burokėlių sultis 10-15 minučių. Tada plaukus perplauti šiltu vandeniu ir išdžiovinti. Gydymo kursas - 5-7 procedūros, 1-2 kartus per savaitę.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 20:57 Liaudies Medicina Rekomenduoja jeigu nusilpusi imuninė sistema
Nepamirškite nuolat palaikyti imunitetą. Vitaminų trūkumas pavasarį yra viena iš svarbiausių jėgų praradimo ir sveikatos susilpnėjimo priežasčių. Be šviežių vaisių ir daržovių neapsieisite, tačiau pavasariop net ir žieminėse gamtos dovanų rūšyse vitaminai suyra....

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau