Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 26

JK kariškių šeimos priverstos palikti savo namus, kad užleistų vietą prieglobsčio prašytojams

JK kariškių šeimos priverstos palikti savo namus

Kariškių šeimoms, gyvenančioms istorinėje oro pajėgų bazėje Esekse, buvo pranešta, kad jos turi palikti savo namus, nes, kaip pranešama, Vidaus reikalų ministerija ketina per kelias dienas į buvusią RAF bazę perkelti prieglobsčio prašytojus.

Didžiosios Britanijos kariškių šeimoms buvo pranešta, kad jos turės atlaisvinti savo namus, kad užleistų vietą prieglobsčio prašytojams vyrams, kurių daugelis į šalį atvyko kaip nelegalūs migrantai.

Apie tai praneša "Breitbart": Kariškių žmona ir motina atskleidė, kad jos šeimai buvo pranešta, jog kariškių šeimos, gyvenančios buvusioje Karališkųjų karinių oro pajėgų (RAF) bazėje MDP Wethersfield Braintree, Esekse, turės palikti savo namus ir išvykti į kol kas neatskleistą vietą. Tai daroma tam, kad vyriausybė, siekdama atsisakyti prieštaringai vertinamos migrantų apgyvendinimo viešbutyje programos, galėtų apgyvendinti migrantus šiame objekte.

Kalbėdama laikraščiui "The Express", kariškių motina sakė: "Yra daug nuogąstavimų dėl to, kokį poveikį tai turės jų vaikams, nes, žinote, jų vaikai daug labiau kovoja su šiais dalykais. Todėl jiems būtų gana sunku, žinote, kad tektų iškraustyti savo vaikus."

Nors jiems buvo pasakyta, kad jie turi palikti savo namus, vyriausybė dar nesugalvojo alternatyvaus būsto maždaug 24 kariškių šeimoms. Todėl jos bus priverstos laikinai gyventi kartu su dažnai nepatikrintais migrantais, kai šie balandžio 1 d. bus atgabenti į bazę.

Bazėje nuo kariškių šeimų namų pastatyta "maždaug 100 metrų" tvora, kuri esą atskirs juos nuo atvykstančių migrantų, tačiau motina sakė, kad tvoros nepakanka, kad niekas neperžengtų, ir teigė, kad

"Nemanau, kad ji sulaikytų mano šunį", - sakė ji.

Ji taip pat apkaltino Vidaus reikalų ministeriją - Suellos Braverman (Suella Braverman) vadovaujamą vyriausybės departamentą, kuriam tenka didelė atsakomybė už imigraciją ir nacionalinį saugumą, - kad ji stumia planus nepasitarusi su vietos gyventojais.

"Taigi, iš Vidaus reikalų ministerijos mes nieko negavome, o Vidaus reikalų ministerija ne kartą buvo atvykę į vietą ir mes juos matėme vietoje. Jie apžiūrėjo statybvietę, bet su Vidaus reikalų ministerija nesusisiekėme", - sakė ji.

Komentuodamas šį žingsnį, "Brexit" lyderis Nigelas Farage'as (Nigel Farage) sakė: "Jei tai tiesa, tai yra pasipiktinimas. Britų žmonės vėl nustumiami į antrą planą".

Braintrio (Braintree) vietos taryba (savivaldybė) taip pat išreiškė nepritarimą vyriausybės planams: "Taryba pateikė Vidaus reikalų ministerijai savo tvirtą nuomonę, kad, mūsų nuomone, Wethersfieldo aerodromas yra netinkama vieta, atsižvelgiant į vietos paslaugų pajėgumų trūkumą, izoliuotą vietą, teritorijos dydį ir į tai, kad siūlomos plėtros mastas gali turėti didelį neigiamą poveikį vietos bendruomenei."

Toliau taryba įspėjo, kad svarstys galimybę pradėti teisinius ginčus prieš Vidaus reikalų ministeriją, kad sustabdytų migrantų išvarymą jų bendruomenėje, "įskaitant... teismo įsakymo siekimą, jei tai bus būtina ir tikslinga".

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 14:16 763 įžymybių mirtys po Covid vakcinacijos! Kiek gi tada tokių mirčių tarp gyventojų?!

763 įžymybių mirtys po „Covid“ vakcinacijos ir šimtai įžymybių, tapusių vakcinacijos aukomis - didžiulis vakcinacijos nusikaltimas išaiškėja dėka svarių įrodymų! Kla.TV surinko 17 valandų filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuotos siaubi...

Skaityti daugiau