Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 26

JK reguliavimo institucija praneša, kad po skiepijimo nuo koronaviruso padaugėjo periodinių problemų

(Paranormal) Moterų mėnesinių pokyčiai nėra įvardyti kaip šalutinis skiepų poveikis. Tačiau naujausi Jungtinės Karalystės vaistų priežiūros institucijos duomenys rodo, kad beveik 4 000 moterų pranešė apie mėnesinių sutrikimus po skiepijimo.

Ataskaitoje, kurią gavo laikraštis "The Sunday Times", nurodoma, kad Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra (MHRA) gavo 2734 pranešimus apie menstruacijų ciklo pokyčius po "AstraZeneca" vakcinos. Be to, agentūra gavo 1158 pranešimus, susijusius su "Pfizer" vakcina, ir 66 pranešimus, susijusius su "Moderna" vakcina. Dauguma pranešimų buvo gauti iš 30-49 metų amžiaus moterų ir surinkti iki gegužės 17 d.

Agentūros teigimu, tikrieji skaičiai gali būti didesni. Atsižvelgiant į tai, kad ši būklė nėra įtraukta kaip galimas šalutinis poveikis, daug moterų gali turėti mėnesinių sutrikimų, įskaitant ciklo pokyčius ir stipresnį nei įprastai kraujavimas, apie kuriuos nepranešta.

Šis šalutinis poveikis nebuvo nustatytas atliekant klinikinius vakcinų tyrimus, nes imtį sudarė tik tūkstančiai žmonių. Vakciną pradėjus naudoti milijonams žmonių, šis šalutinis poveikis - ir galbūt daugelis kitų - išryškėjo.

JK priežiūros institucija atmeta išvadas, sako, kad ataskaitų nepakanka

MHRA atmetė pranešimus apie padažnėjusias mėnesinių problemas, teigdama, kad moterims po vakcinacijos nėra "padidėjusios rizikos" jas patirti. Jungtinės Karalystės reguliavimo institucija taip pat pareiškė, kad nėra reikalo įtraukti mėnesinių problemų kaip galimo šalutinio skiepų poveikio.

Agentūros budrumo ir rizikos valdymo direktorė Sarah Branch teigė, kad praneštų atvejų nepakanka, kad mėnesinių problemos būtų įtrauktos kaip galima rizika po skiepijimo.

"Pranešimų skaičius yra nedidelis, palyginti su iki šiol paskiepytų moterų skaičiumi ir apskritai menstruacijų sutrikimų fonu", - sakė S. Branch ir pridūrė, kad agentūra stebės papildomus pranešimus dėl "galimų signalų".

Verta paminėti, kad menstruacijų sutrikimai buvo įtraukti į agentūros savaitinę ataskaitą apie šalutinį vakcinos poveikį. Tačiau Londono imperatoriškojo koledžo imuninės sistemos ekspertės Viktorijos Mal (Victoria Male) nuomone, ši ataskaita gali neatspindėti tikrojo moterų, kenčiančių nuo mėnesinių sutrikimų kaip šalutinio skiepų poveikio, skaičiaus.

"Tikra tiesa, kad ne visos praneš apie pastebėtus menstruacijų pokyčius į Geltonąją kortelę [MHRA sistema, skirta žmonėms pranešti apie įtariamą šalutinį poveikį] paprasčiausiai todėl, kad ne visos žino, jog tokia sistema egzistuoja ir kad gali pateikti pranešimą", - pridūrė ji.

Vyras teigė, kad moterys kreipėsi į ją, norėdamos pranešti apie mėnesinių pokyčius po vakcinacijos, tačiau pridūrė, kad joks aiškus ryšys nenustatytas.

"Dalykai, apie kuriuos jos man pasakoja, dažniausiai gausesnės arba vėlesnės nei įprastai mėnesinės, yra labai panašūs į pranešimus, kuriuos matome Geltonojoje kortelėje."

39 metų Londono gyventoja Katie Khan pasakojo, kad jos menstruacijų ciklas tapo nepastovus po to, kai jai buvo suleista pirmoji "AstraZeneca" vakcinos dozė. Dienraščiui "U.S. Sun" ji pasakojo, kad po pirmosios injekcijos jos mėnesinės tapo daug sunkesnės ir daug skausmingesnės.

"[Tai] ne tas ciklas, prie kurio esu įpratusi", - aiškino ji.

Karališkoji akušerių ir ginekologų kolegija, Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi medikų asociacija, paskelbė įspėjimą šiuo klausimu, kuriame teigiama, kad moterys, kurios patiria "neįprastą kraujavimą", turėtų kreiptis į savo sveikatos priežiūros specialistą.

JAV moterys taip pat pranešė apie mėnesinių pokyčius po skiepų. Jie buvo panašūs kaip ir Jungtinėje Karalystėje: mėnesinės prasidėdavo anksčiau ar vėliau nei įprastai ir būdavo gausus ar neįprastas kraujavimas.

Pandemic.news rasite daugiau istorijų apie šalutinį vakcinų poveikį.

Šaltiniai:

The-Sun.com

DailyMail.co.uk

Straipsnio autorius: Ralph Flores. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)
28.09.2021 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau