Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 25

Ką daryti, jei mano žmona tingi?

Ką daryti, jei mano žmona tingi?

Kai vyras renkasi nuotaką, jis atkreipia dėmesį į jos išvaizdą, į tai, kaip ji apsirengusi, kaip kalba ir šoka. Susitikimai vyksta šventiškoje aplinkoje, kavinėje, restorane arba diskotekoje. Kaip mergina elgsis namuose, kai taps žmona ir namų šeimininke, nežinia. Neretai jaunų sutuoktinių laukia nemaloni staigmena.

Vyras grįžta namo iš darbo pavargęs ir alkanas, jį reikia pamaitinti ir palaikyti geru žodžiu bei šypsena. Vietoj to jis priverstas plauti indus, gaminti vakarienę, tvarkyti butą, eiti pirkti maisto produktų. Žmona, kuri nėra užsiėmusi žiūrėdama televizorių ar naršydama socialiniuose tinkluose, yra užsiėmusi nieko neveikimu. Kai žmona dirba, namų ruošos darbus galite pasidalyti per pusę arba namų ruošos darbus atlikti kartu. Tačiau namų ruošos darbų neatliekanti žmona akivaizdžiai nesuvokia savo vaidmens šeimoje.

Gimtąjį tinginį galima atpažinti keliais būdais:

  • moteris negamina vakarienės, netvarko buto ar neskalbia skalbinių, sakydama, kad yra labai užsiėmusi;
  • ji valandų valandas praleidžia internete, sakydama, kad ieško darbo;
  • ji nuolat užsirašo į kokius nors kursus, bet niekada negauna darbo;
  • žmona nuolat prašo pinigų maisto produktams, bet išleidžia juos savo užgaidoms;
  • piktinasi vyro pastabomis, bet savo elgesio nekeičia.

Įdomu tai, kad ji pati tiki, jog pradės savo verslą ir parodys, ką sugeba. Ką šioje situacijoje turi daryti vyras?

Pirmiausia išsiaiškinti, ar jo žmona tikrai yra tinginė. Kartais moterys serga pogimdymine depresija arba nerviniu sukrėtimu. Tuomet jai reikia gydymo, psichologo pagalbos.

Žmona, kuri buvo auklėjama kaip tinginė ir inertiška motina, gali tiesiog nežinoti, kaip elgtis šeimoje. Geriausia pradėti nuo bendro namų ruošos darbų atlikimo, kantriai aiškinant žmonai jos pareigas. Tuo pat metu skatinkite mergaitę pagyrimais ir mažomis dovanėlėmis. Jei ji nuoširdžiai prisirišusi prie vyro, pamažu pripras atlikti pagrindines pareigas.

Tačiau jei moteris ketina visą gyvenimą sėdėti vyrui ant sprando, vargu ar ji pakeis savo elgesį. Paprastai tingios žmonos nesikeičia, jos yra savanaudės, stengiasi iš santuokos gauti naudos tik sau.

Dažnai vyras, norėdamas išlaikyti šeimą, perima žmonos pareigas, atlieka jas po darbo. Tai gali lemti pervargimą ir savigarbos praradimą. Bet kokiu atveju prieš išsiskiriant verta rimtai pasikalbėti su žmona, nesileidžiant į keiksmus ir skandalus. Galbūt jai padarys įspūdį, kad tarp vyro draugų yra vienišų patrauklių moterų, kurios palaiko tvarką namuose, gamina vyrui barščius ir tvarkingai klijuoja tapetus. Gali būti, kad tai jai padarys įspūdį ir ji pasistengs pasikeisti. Juk ji nesvajotų prarasti pajamų šaltinio ir gyvenamosios vietos.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau