Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 29

Ką išduoda rankos paspaudimas?

Rankos paspaudimas reiškia daug daugiau nei tiesiog paimti ir paspausti kitam ranką. Rankos paspaudimas nemažai išduoda apie mūsų pasitikėjimą savimi, intencijas, kontrolę, baimes, nedrąsumą ir net pagarbos trūkumą. Reikia tik žinoti, kaip perskaityti šį paprastą, bet informatyvų kūno kalbos ženklą.

„Bright Side“ rašoma, kad tokie nebylūs ženklai yra labai įdomūs apie juos šį tą žinoti yra labai naudinga.

1. Paspaudimas dviem rankomis

asmenybė, ranka, ženklai

Jei žmogus spaudžia jūsų ranką antrą ranką laikydamas kitoje jūsų rankos pusėje, tai reiškia, kad jis ar ji priima jūsų dominavimą, bet nori tartis. Tai reiškia – „Pasikalbėkime“ ir rodo, kad žmogus yra nuoširdus ir atviras bendravimui. Tačiau jei kita žmogaus ranka yra uždėta ant jūsų rankos iš viršaus, tai gali reikšti ir pasitikėjimo stoką bei savigyną.

2. Dominuojantis paspaudimas

asmenybė, ranka, ženklai

Šis žmogus ranką jums spaudžia lyg imtynininkas, apsukdamas savo ranką virš jūsiškės. Į apačią atsuktas delnas reiškia dominavimą ir net gali būti palaikytas agresijos ženklu. Šis žmogus iš esmės sako – „Vadovauju aš, man nerūpi, ką tu galvoji, paskutinį žodį tarsiu aš.“ Kai kito žmogaus ranka apsukama žemyn, tai yra labai valdingas ženklas, išduodantis, kad kitą žmogų norima kontroliuoti.

3. Paklusnus paspaudimas

Ką išduoda rankos paspaudimas?

Kita vertus, į viršų nukreiptas delnas reiškia paklusnumą. Taip ranką spaudžia drovūs ir lengvai įbauginami žmonės – tai reiškia, kad šis žmogus savimi nepasitiki ir jį galima lengvai kontroliuoti. Jei pastebite, kad jūsų nesąmoningai leidžiate kito žmogaus rankos nykščiui atsidurti virš jūsų rankos, gali būti verta pasistengti taip nedaryti, nes parodote, kad kitas žmogus gali jus kontroliuoti.

4. Negyva žuvis

asmenybė, ranka, ženklai

Jei žmogaus rankos paspaudimas yra gležnas ir silpnas, lyg negyva žuvis, tai atskleidžia įsipareigojimų trūkumą, abejingumą ir net silpnumą. Toks rankos paspaudimas reiškia, kad žmogus nesunkiai paklūsta. Tačiau turėkite omenyje, kad kai kurios kultūros, pavyzdžiui, kai kuriose Afrikos šalyse, minkštas rankos paspaudimas yra mandagus būdas pasisveikinti, o stiprus rankos paspaudimas gali būti palaikytas įžeidimu.

5. Morkų ryšuliukas

Ką išduoda rankos paspaudimas?

Spausdamas kitam ranką šis žmogus ją sugnybia savo pirštais, o tai reiškia pasyvumą. Iš esmės šis žmogus sako – „Man visai nerūpi“ – jis ar ji net nesiruošia vargintis rodyti savo intencijų ar charakterio. Tai rodo, kad šį žmogų galima nesunkiai kontroliuoti. Vis dėlto, tai taip pat gali reikšti, kad ši žmogus nemėgsta fizinio kontakto.

Ar manote, kad iš rankos paspaudimo galite spręsti apie kito žmogaus asmenybę ar intencijas? Jaučiatės pasiruošę tai išbandyti praktikoje? Jūsų minčių nekantraudami lauksime komentaruose. Publikuoja TV3.lt


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar