- 07.12.2020
- 0.0 Reitingas
- 1030 Peržiūros
- Komentarai
Mūsų laikais žmonės laiko blogu įpročiu reikšti savo agresyvias emocijas. Dažniau mes jas sulaikome, o rezultatas - nuolat kritikuojame save ir kitus. Dėl to kenčia kepenys ir tulžies pūslė. Šiuose organuose formuojasi užsistovėjimas, o tulžies pūslėje gali, pavyzdžiui, susidaryti akmenys. Tai dažnai sukelia uždegimą.
Atkurti tulžies pūslės ir kepenų veiklą, žinoma, galima, naudojant žoleles, tiubažus, mineralinį vandenį ir fizinius pratimus. Tačiau dažnai pacientai nenori tuo užsiimti - lengviau praryti tabletę ir nuslopinti skausmą. Taip pat darbas su savimi visada sukelia paūmėjimą, gali atsirasti skausmai kepenų ir tulžies pūslės srityje.
Kai kurie žmonės skundžiasi, kad, kol jie nepradėjo gydytis, tokių pojūčių nebuvo. Atsigavimo laikotarpis gali užtrukti nuo 3 iki 5 metų, o skausmo sindromas gali atsirasti po mėnesio. Todėl pagyvenusiame amžiuje aš asmeniškai nerekomenduoju pradėti gydytis savarankiškai. Sunkesniais atvejais geriau kreiptis į gydytojus ir stimuliuoti tulžies išsiskyrimą vaistais, naudojant ir tulžies išsiskyrimą skatinančias žoleles.
Kitas klausimas - angulitai burnos kampeliuose. Jie taip pat atsiranda dėl vidinio pykčio. Pasąmonėje slepiasi nuodingi, žeidžiantys žodžiai, kaltinimai, o lūpos juos sulaiko. Bet kai pykčio taurė persipildo, pyktis tarsi veržiasi per jos kraštus, ir tai atsispindi lūpų kampučiuose. Angulitai susiję dar ir su tuo, kad geležis iš maisto apdorojama tam tikroje skrandžio zonoje. Bet ten - uždegimas dėl nuolatinio tulžies patekimo. Vadinasi, signalas dėl geležies įsisavinimo prarastas, ir geležis neįsisavinama. O jei pykčio yra daug ir jis pasireiškia dieną, gali atsirasti «alkio» skausmai. Skrandis virškina pats save, jame formuojasi opa, o lūpų kampeliuose - kraujuojantys įtrūkimai.
Kaip gydyti angulitus? Reikia vartoti tulžies išsiskyrimą skatinančias vaistažoles ir geležies preparatus 1 mėnesį ir dar 10 dienų 1 kartą per ketvirtį. Pavyzdžiui, termose užplikyti erškėčius arba raudonus šermukšnius (1 valgomąjį šaukštą žaliavos užpilti 0,5 l verdančio vandens).
Gerti po 1/3 stiklinės prieš ir po valgio, o valgio metu vartoti vaistinėje pirktą geležies preparatą. Bet jei angulitai yra seniai, pavyzdžiui, kokius metus, tai silpną gleivinę gali «užpulti» antrinė infekciją (stafilokokas arba streptokokas). Tada 10 dienų reikia dar naudoti ir streptomicino tepalą (3 kartus po valgio ir dar kartą prieš naktį). Jei grybelis, tai burnos kampelius gydyti ir priešgrybeliniu tepalu.
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau