Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Gegužės » 7

Kaip apsisaugoti nuo 5G?

Mobiliųjų ryšių sritis ir ją reglamentuojančios valstybinės institucijos nori, kad patikėtume, jog 5G ir belaidės technologijos-tai visiškai saugu. Pasaulinio garso osteopatas, New York Times bestselerių autorius JOSEPHAS MERCOLA su tuo nesutinka ir pasakoja, kaip apsisaugoti nuo kenksmingos spinduliuotės.

Kaip veikia 5G?

Kai kuriose mažų korių ląstelių stotyse visada bus įjungtas 4G LTE siųstuvas, kuris nuolat siųs galingą radijo dažnių elektromagnetinę spinduliuotę link jūsų namų, nes bus arti jų. Toks 4G signalas suras jūsų mobilųjį telefoną ir fiksuotus įrenginius. O, kai 5G įrenginys to pareikalaus, 5G antena dideliu greičiu siųs duomenis.

Inžinieriai aiškiai pasakė, kad, norint sumažinti energijos vartojimą, mažų korių ląstelių stotys transliuos 5G signalus daugiausia tada, kai to pareikalaus vartotojo mobilusis telefonas, o papildomai prie to bus siunčiamas daug silpnesnis, bet dažnesnis atskaitos signalas, ieškantis, kur yra telefonai, kurie naudojasi 5G.

Visi 4G įrenginiai yra užprogramuoti pagal nutylėjimą naudotis belaidžiu internetu, jei esama pasirinkimo. Vis dėlto, kai koks nors svečias, gyventojas ar praeivis savo 5G telefonu pradės gaudyti 5G signalą iš mažos 5G antenos išorėje, šis signalas su santykinai siauru, fokusuotų spindulių pluoštu pateks ir į jūsų būstą.

Juo daugiau belaidžių

technologijų visuomenė naudoja, tuo stipresniame elektromagnetiniame lauke esame. Elektromagnetinį lauką gali sukurti daiktai, kurie mums priklauso ir kuriais patys naudojamės, bet ir tada, jei atsisakome mobiliojo telefono ar belaidžio interneto maršruto parinktuvo, mus vis tiek veiks vis labiau besiplečiantis ir vis stipresnis elektromagnetinis laukas, nes didėja ryšių bokštų, belaidžio prisijungimo taškų ir satelitų skaičius, kurie naudojami šiems signalams siųsti.

Kad skambėtų dar grėsmingiau, sulig 5G (vadinamosios penktos kartos mobiliųjų technologijų) įdiegimu elektromagnetinė spinduliuotė ir su ja susijusi rizika sveikatai ir aplinkai augs. Jei gyvenate didmiestyje, 5G paslaugos jau greitai bus prieinamos.

Nelaimė, elektromagnetinio lauko kenksmingas poveikis gali pasireikšti įvairiais būdais, įskaitant ligas, kurios vis labiau plinta, pvz., tai gali būti miego sutrikimai, nerimas, depresija, Alzheimerio liga, vyrams - sumažėjęs spermatozoidų skaičius, taip pat vėžys.

Vienintelis efektyviausias būdas, kaip apsisaugoti nuo elektromagnetinio lauko poveikio, - pirmiausia sumažinti buvimą jame. Štai svarbiausi žingsniai, kaip tai būtų galima pasiekti.

1 žingsnis: Nustatykite jau esamos spinduliuotės lygį

Pasamdykite ekspertą, kuris išmatuos spinduliuotę jūsų būste. Jis taip pat pamokys, kaip patiems pasinaudoti savo matavimo įrenginiais ir kaip nustatyti, sumažinti bei likviduoti elektromagnetinio lauko spinduliuotę, esančią jūsų būste.

Profesionalūs elektromagnetinio lauko vertintojai ypač naudingi, jei reikia nustatyti, kur neteisingai nutiesti laidai. Taip nutinka gana dažnai, ir tai gali suformuoti galingą elektromagnetinį lauką visame būste.

Įsigykite savo elektromagnetinio lauko matuoklį ir patys atlikite matavimus. Neretai kokybišką matuoklį galima nupirkti už 200-400 USD. Šie matuokliai būna įvairūs, jie matuoja skirtingų tipų elektromagnetinį lauką, bet jums reikalingas radijo dažnių matuoklis mobiliesiems telefonams, belaidžiam internetui ir išmaniesiems skaitikliams.

2 žingsnis: Sumažinkite elektromagnetinį lauką, kurį sukuria jūsų kompiuteris ir interneto ryšys

Radijo dažnių spinduliuotė sudaro vieną didžiausių bendro elektromagnetinio lauko apkrovų, ypač namuose, kur yra belaidžio interneto maršruto parinktuvai ir kiti įrenginiai. Be to, belaidis internetas skleidžia moduliuotą signalą - tai itin kenksminga organizmui.

Sujunkite naminį kompiuterį su spausdintuvu naudodami kietą Ethernet kabelį (vietinį kompiuterių tinklą, arba LAN), o ne per belaidžio interneto maršruto parinktuvą.

Mobilusis telefonas skleidžia radijo dažnių elektromagnetinę spinduliuotę net tada, kai nekalbate juo, nes jis nuolat atnaujina informaciją apie savo buvimo vietą ir komunikuoja su artimiausiais mobiliųjų ryšių bokštais.

Idealiu atveju pasamdykite įmonę, galinčią instaliuoti Ethernet laidus sienose. Geriausiai šiam tikslui tinka pigiausi, plokšti Ethernet kabeliai, kurių galima nupirkti internetinėse parduotuvėse. Dauguma naujų nešiojamųjų kompiuterių neturi Ethernet lizdo, todėl reikės nusipirkti taip pat adapterį, kuris tinka USB-A, USB-C ar Thunderbolt lizdui.

Venkite stipraus elektrinio lauko, naudokite įžemintą Cat7 Ethernet kabelį (su metaliniais galais) ir Ethernet įžeminimo adapterio komplektą.

Atjunkite belaidį internetą. Dauguma kabelinio ir telefono ryšių kompanijų siūlomų modemų ir maršruto parinktu-vų nustatyta belaidžio interneto režimu pagal nutylėjimą, vis dėlto su specialia programine įranga belaidį internetą įmanoma atjungti. Susisiekite su savo kabelinio ir telefono ryšių kompanija, kad gautumėte nurodymų, kaip tai daroma, arba paprašykite tai padaryti nuotoliniu būdu. Jūsų radijo dažnio matuoklis tada turėtų parodyti, kad įrenginys nekuria belaidžio interneto spinduliuotės.

Kadangi kabelinio ryšio kompanija gali atkurti jūsų modemo programinę įrangą automatiškai, patartina reguliariai radijo dažnių matuokliu tikrinti spinduliuotę.

Tam, kad užtikrintumėte, kad jūsų nešiojamasis kompiuteris taip pat nesiunčia belaidžio interneto signalo, per kompiuterio nustatymus įjunkite lėktuvo režimą.

Atjunkite savo kompiuteryje Bluetooth ir pakeiskite belaidę pelę bei klaviatūrą tokiomis, kurios turi laidą. Galbūt tam, kad atjungtumėte Bluetooth savo kompiuteryje, jums teks išimti iš USB lizdo Bluetooth adapterį.

Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris turi įžemintą kintamosios srovės laidą su trišakiu kištuku ir kad jis įkištas į teisingai įžemintą kištukinį lizdą.

Tai svarbu, jei norite sumažinti elektromagnetinį lauką dirbdami nešiojamuoju kompiuteriu. Jei jūsų kompiuteris neturi elektros laido su trišakiu kištuku, įsigykite laidą, kurį galima įkišti į USB lizdą.

Jei turite Mac nešiojamąjį kompiuterį, nuimkite prie transformatoriaus pridėtą kištuko adapterį (baltą kaladėlę, prijungtą prie elektros laido). Adapteris - tai detalė su dviem kontaktais, kuris leidžia įjungti transformatorių į kontaktinį lizdą ar prailgintuvą, bet toks adapteris neturi įžeminančio kontakto. Transformatorių reikėtų prijungti kintamosios srovės laidu, kuris turi trišakį kištuką - toks buvo senesnių MacBook nešiojamųjų kompiuterių reikmenų komplekte. Dar jį galima įsigyti internete iš Apple ar kitų tiekėjų.

Kad apsauga būtų dar geresnė, įsigykite ekranuotus kintamosios srovės maitinimo laidus stacionariniam kompiuteriui, monitoriui ir spausdintuvui.

Laikyti galvą per kelis centimetrus nuo įrenginio, kuris visą naktį kartkartėmis skleidžia radijo signalus, -vienas blogiausių dalykų smegenų sveikatai.

3 žingsnis: Valdykite savo telefoną

Jūsų mobilusis telefonas skleidžia radijo dažnių elektromagnetinę spinduliuotę net tada, kai nekalbate telefonu, nes jis nuolat atnaujina informaciją apie savo buvimo vietą ir komunikuoja su artimiausiais mobiliųjų ryšių bokštais, kad atnaujintų, parsisiųstų informaciją, el. pašto žinutes ir trumpąsias žinutes.

Kai žinote, kad nesinaudosite telefonu, perjunkite jį į lėktuvo režimą, kad išvengtumėte spinduliuotės, kokią jis nuolat kuria. Taip pat atjunkite belaidį internetą, Bluetooth ir NFC, kurie per radijo ryšį leidžia siųsti duomenis tarp mobiliųjų įrenginių artimu atstumu.

Įsijunkite telefono garsiakalbį ir pokalbio metu laikykite jį bent 60 cm atstumu nuo kūno. Tuo metu, kai jis būna arti prie jūsų kūno, laikykite telefoną išjungtą, nebent turite kokią nors ypatingą situaciją ir privalote būti pasirengę atsakyti į visus telefono skambučius.

Nesinaudokite mobiliuoju telefonu, kai signalas silpnas. Kai mobilusis telefonas turi dirbti daugiau, kad garantuotų ryšį, jis skleidžia stipresnę spinduliuotę - radijo dažnių elektromagnetinė spinduliuotė gali būti net iki 10 000 kartų stipresnė, kai ryšys blogas.1 Palaukite, kol būsite vietoje su gera ryšio zona, o tada naudokitės garsiakalbiu.

4 žingsnis: Saugokitės „harmonizatorių"

Netikėkite, kad „harmonizatoriai“ apsaugos jus nuo elektromagnetinio lauko spinduliuotės. Vienas tokių pavyzdžių -lipdukas, kurio viduje yra polikarbonati-nis diskas, kurį galima uždėti ant telefono arba nešiojamojo kompiuterio. Jų gamintojai tvirtina, kad jis veikia priešingai elektromagnetiniam laukui ir „harmonizuoja“ telefono sukurtą spinduliuotę, todėl naudotis telefonu esą „saugu“.

Esu testavęs daug tokių daikčiukų ir nesu radęs nė vieno, kuris iš tiesų sumažintų spinduliuotę. Jei turite tokį, o matavimai rodo, kad spinduliuotė viršija biologiškai saugų lygį (1 miligausą), tai bus akivaizdus įrodymas.

Nesinaudokite mobiliuoju telefonu automobilyje, autobuse ar traukinyje, net kai ryšys su ryšio bokštu geras. Važiuodarni judate, todėl telefonas turi dirbti stipriau ir skleis galingesnę spinduliuotę, kurią dar labiau sustiprins jūsų buvimas metalinėje konstrukcijoje.

Važiuodami automobiliu, laikykite mobilųjį telefoną lėktuvo režimu. Jei naudojate jį muzikai ar tinklalaidėms klausytis, prieš pradėdami važiuoti parsisiųskite turinį.

Nelaikykite telefono nakčiai šalia lovos, nebent jis įjungtas lėktuvo režimu ar visiškai atjungtas. Ir įdėkite jį į Faradėjaus (Faraday) ekranuojantį dėklą.

Niekada nemiegokite su telefonu po pagalve. Laikyti galvą per kelis centimetrus nuo įrenginio, kuris visą naktį kartkartėmis skleidžia radijo signalus, - vienas blogiausių dalykų smegenų sveikatai. Iš tikrųjų tai receptas, kaip susirgti neurodegeneracinėmis ligomis ir padidinti smegenų vėžio riziką.

Nenaudokite mobiliojo telefono kaip žadintuvo. Daugelis žmonių naudojasi mobiliuoju telefonu kaip žadintuvu. Jei norite taip daryti, dėl atsargos derėtų įjungti lėktuvo režimą ir įdėti jį į Faradėjaus dėklą.

Nenaudokite mobiliajam telefonui belaidžio kroviklio, ypač arti lovos, nes tai taip pat padidina elektromagnetinį lauką visame būste.

Naudokite standartinį, j rozetę kišamą kroviklį ir laikykite tiek kroviklį, tiek jo laidą pakankamai toli nuo lovos.

Jei jūsų vaikas nori pažaisti kokį nors žaidimą planšetiniame kompiuteryje ar telefone, perjunkite įrenginį į lėktuvo režimą. Vaikui reikėtų nustatyti laiko apribojimą, kaip ilgai jam galima naudotis mobiliaisiais įrenginiais, -optimalus laikas būtų iki 2 valandų per savaitę. Stenkitės kaip įmanoma labiau atitolinti laiką, kai leidžiate vaikui pradėti naudotis mobiliuoju (ypač išmaniuoju) telefonu, ir leiskite jam tai daryti tik lėktuvo režimu. Kalbant telefonu liepkite jam įsijungti garsiakalbį.

Suraskite būdą, kaip laikyti telefoną kuo toliau nuo kūno. Jei esate maždaug 30 cm atstumu nuo elektromagnetinio lauko šaltinio, spinduliuotės lygis tėra nuo vieno ketvirtadalio iki vieno aštuntadalio tos spinduliuotės, kokia būtų tada, jei įrenginys būtų prie pat jūsų. Jei esate 60 cm atstumu, magnetinė spinduliuotė tėra viena šešioliktoji dalis viso pajėgumo.

5 žingsnis: Sumažinkite spinduliuotę ne namuose, įskaitant 5G

Didžioji dalis spinduliuotės, besiformuojančios už jūsų būsto sienų, sklinda iš mobiliojo ryšio bokštų, radijo ir televizijos stočių, kaimynų belaidžio interneto maršruto parinktuvų, elektros laidų ir išmaniųjų skaitiklių. Ši spinduliuotė bombarduoja nuolat, jos neįmanoma atjungti.

Korinis, arba mažo galingumo, radijo prieigos mazgas, pvz., 4G LTE siųstuvas, visada yra įjungtas ir nuolat veikia jūsų būstą radijo dažnių spinduliuote. Savo ruožtu 5G antenos siųs duomenų signalus esant poreikiui, o spindulių pluoštas bus santykinai siauras (be to, turės ir daug silpnesnį referencinį signalą).

Kai kurios ekranavimo medžiagos leidžia apsisaugoti nuo 5G ir 4G signalų. Ekranuoti - tai padengti elektromagnetinio lauko šaltinį arba jus pačius taip, kad spinduliuotė jūsų nepasiektų arba bent jau būtų mažesnė.

Tų asmenų, kurie jautrūs elektromagnetiniam laukui, simptomai - smarkus širdies plakimas, nemiga, tinitas, naktinis nerimas ar prakaitavimas -nepraeis, kol nebus ekranuotas visas miegamasis.

Norėdami įsitikinti, kad ekranavimas efektyvus, prieš įrengiant apsaugą ir po to radijo dažnių matuokliu nustatykite spinduliuotės lygį.

Įsigykite ekranuojančių Faradėjaus dėklų. Jų esama įvairių dydžių. Juos galima naudoti mobiliesiems telefonams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir planšetiniams kompiuteriams, ir, nors jie taikomi siekiant neleisti programišiams iš atstumo prieiti prie jūsų įrenginio, Faradėjaus dėklai ir krepšiai tiek pat efektyviai saugo ir nuo elektromagnetinio lauko spinduliuotės.

Faradėjaus dėklai ir krepšiai efektyviai saugo ir nuo elektromagnetinio lauko spinduliuotės.

Parengta pagal:

  1. Environ Res, 2019; 171:581-92

Medžiaga parengta pagal Josepho Mercolos knygą „EMF*D" (leidykla Hay House, 2020)

Kaip elektromagnetinis laukas veikia žmogaus sveikatą

Elektromagnetinio lauko spinduliuotė žaloja ląsteles didindama jose oksidacinį stresą, ir šiame kenkėjiškame procese naudojamas taip pat ląstelėje esantis kalcis.

Kalcis atlieka kelias funkcijas žmogaus organizme, jo reikia ne tik stipriems griaučiams ir dantims. Kalcis dalyvauja:

  • perduodant signalus,
  • reguliuojant fermentus ir baltymų veiklą,
  • susitraukiant raumenims,
  • krešint kraujui,
  • veikiant nervams,
  • augant ląstelėms,
  • mokantis ir funkcionuojant atminčiai.

Buvimas elektromagnetinio lauko spinduliuotėje veikia būtent kalcio kaip signalinės molekulės vaidmenį.

Prof. dr. Martino Pallo atliktas tyrimas JAV Vašingtono valstijos universitete (Washmgton State University), kuris pirmą kartą buvo publikuotas 2013 metais, o antrą kartą, su papildymais, 2018 metais, rodo, kad elektromagnetinis laukas suaktyvina nuo įtampos priklausomus kalcio kanalus raumenų ir nervų ląstelėse, ir maždaug po 5 sekundžių šie kanalai atsidaro, o į ląstelę patenka sveikatai kenkiantis kiekis kalcio jonų.

Elektromagnetinis laukas taip pat trukdo kalcio srautui ląstelės viduje, todėl į mitochondrijas patenka daugiau kalcio, nei jo reikia.

Kai kalcio koncentracija mitochondrijose padidėja, tai turi neigiamų pasekmių, tarp jų: neleidžia ląstelei gaminti pakankamai daug energijos, didina oksidacinį stresą, o tai skatina ląstelės pirmalaikę žūtį.

  1. Environ Res, 2018; 164:405-16
  2. Neurochem Int, 2017; 109:117-25

NAUDINGI PRIETAISAI

Elektromagnetinio lauko matuokliai

  • Acousticom 2 Safe and Sound Pro Safe and Sound Classic
  • Cornet ED 88T
  • Electrosmog Indicator ESI-24
  • Trifield TF2 Meter ENV RD-10
  •  AtphaLabs UHS2 3-Axis Caussmeter

Maršruto parinktuvai be belaidžio interneto arba su atjungiamu belaidžiu internetu

  • Trednet 4 Port Broadband Router
  • Netgear N750 (modelis WND4300), N900  (modelis WNDR4500) arba AC1200 (modelis R6230)

Modemai su laidu

  • Arris Surfboard
  • Signal Tamer ir Wave Cage, abu galima įsigyti iš www.LessEMF.com
  • ĮRouter Guard, galima įsigyti iš Smart Meter Guard (www.smartmeterguard.com)

Dangalai išmaniesiems elektros, dujų ir vandens skaitikliams

  • www.smartmetercovers.com
  • www.smartmeterguard.com

Ekranuojantys dažai

  • YShield (www.LessEMF.com)

Tarptautinis žurnalas „Ko gydytojai tau nepasako“. Medžiaga parengta pagal straipsnį „Kaip apsisaugoti nuo 5G?“ 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.09.2018 laikas 08:06 Receptai Vaistažolių mišiniai gerinantys apetitą
Apetitą gerinantys liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai gerinantys apetitą, apetitas, apetito pagerinimas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis,...

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:29 Receptai Vaistažolių mišiniai nervams nuraminti

Nervinės ligos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nervams nuraminti, nervinės ligos, receptai nervams nuraminti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

03.07.2019 laikas 21:24 Receptai Pyragas kuris tiesiog tirpsta burnoje!
Labai skanus. Tiesiog tirpsta burnoje. Pyragą galima gaminti su uogomis ir vaisiais. Žemiau, išsamus skanaus pyrago paruošimas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
22.11.2024 laikas 08:34 Rusija perėmė Izraelio lėktuvą, gabenantį adrenochromo aukas į Holivudą
Rusijos specialiosios pajėgos iš Izraelyje registruoto privataus lėktuvo išlaisvino dešimtis prekybos vaikais aukų, nes prezidento Vladimiro Putino karas prieš pasaulinę adrenochromo pramonę įsibėgėja.

Skaityti daugiau

22.11.2024 laikas 08:07 RFK jaunesnysis žada peržiūrėti ‘pavojingus’ 5G reglamentus, nurodydamas ‘rimtą pavojų sveikatai’
Robertas F. Kenedis jaunesnysis (Robert F. Kennedy Jr.), išrinktojo prezidento Donaldo Trumpo (Donald Trump) pasirinktas sveikatos ir socialinių paslaugų sekretorius, paskelbė drąsų planą peržiūrėti 5G reguliavimą dėl rimto pavojaus sveikatai, kurį k...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau