Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2021 » Birželio » 10

Kaip mėnulio pilnatis veikia kiekvieną Zodiako ženklą?

Pilnatis – viena mistiškiausių mėnulio fazių, kurios metu dauguma žmonių jaučiasi tarsi nesavi. Tai – pavojingas metas, kuomet galimi įvairūs netikėtumai. Ne viskas priklauso vien tik nuo mus supančių aplinkybių – astrologai teigia, kad kiekvieną Zodiako ženklą pilnatis veikia labai skirtingai, todėl įdomu ir naudinga sužinoti, kaip ši mėnulio fazė gali veikti mus.

mėnulio fazės, mėnulio fazė

mėnulio fazės 2021 m

Avinas

Pilnaties metu Avino ženklo atstovai yra nusiteikę labiau rizikuoti ir kartais tai gali baigtis didele nelaime. Astrologai pataria per pilnatį būti kiek įmanoma atsargesniems ir vengti pernelyg rizikingų veiksmų. Nors pilnaties metu daugumai Avino ženklo atstovų kyla azartas nuveikti ką nors neįprasto ar išbandyti savo jėgas dar neatrastose srityse, tačiau tam yra palankesnės kitos mėnulio fazės.

Jautis

Pilnaties metu Jaučio ženklo atstovams rekomenduojama vengti konfliktų bendraujant su kitais žmonėmis. Šiuo laikotarpiu dauguma Jaučių būna dirglesni, tačiau tai tikrai nėra priežastis nuolatos kitiems priekaištauti, ginčytis ir įrodinėti savo tiesas. Būkite atsargūs: neapgalvoti veiksmai gali negrįžtamai sugadinti santykius su jums brangiais žmonėmis.

Dvyniai

Per mėnulio pilnatį Dvyniams neretai stinga energijos, todėl jie nori nuo visko atsiriboti ir tiesiog pabūti su savimi. Nors tam tikrose situacijose tai gali būti labai naudinga, tačiau dėl energijos ir motyvacijos trūkumo gali nukentėti atliekamų darbų kokybė. Kad taip nenutiktų, vertėtų dažniau išeiti pasivaikščioti ar tiesiog pasimankštinti – tikėtina, kad tai suteiks daugiau jėgų.

Vėžys

Pilnaties metu Vėžio ženklo atstovai paprastai būna labai aktyvūs ir nusiteikę kalnus nuversti, tačiau jie negali pakęsti netikėtumų, dėl kurių gali žlugti jų kruopščiai parengti planai. Tai gali kaip reikiant suerzinti Vėžį ar net iššaukti jo agresiją, todėl šio ženklo atstovams reikėtų ieškoti būdų, kurie padėtų nusiraminti ir atgauti dvasinę pusiausvyrą.

Liūtas

Per mėnulio pilnatį Liūto ženklo atstovai dažniausiai būna gana nervingi. Šiuo laikotarpiu daugybė dalykų gali klostytis ne pagal iš anksto susikurtą planą ir tai gali tapti Liūto nuolatinio nerimo priežastimi. Per pilnatį Liūtams reikėtų išmokti ramiau reaguoti į įvairius netikėtumus ir pokyčius, bei nesustojant žengti pirmyn. Laimei, delčiai pakeitus pilnatį viskas grįžta į savas vėžes.

Mergelė

Pilnatis Mergelės ženklo atstovus skatina ieškoti naujų galimybių. Kai daugelis kitų Zodiako ženklų jaučiasi išsekę ir praradę jėgas, Mergelės tiesiog spinduliuoja energija ir yra pasiryžusios nuveikti iš tiesų nemažai. Šiuo laikotarpiu palanku pradėti naujus projektus ir pristatyti savo idėjas: tikėtina, kad tai Mergelėms atneš nemažą sėkmę. Tačiau pilnaties metas Mergelėms gali būti ir gana pavojingas: jei garsiai kalbėsite apie savo idėjas ir planus, rizikuosite, kad jūsų sumanymai paprasčiausiai bus nugvelbti.

Svarstyklės

Pilnaties metu Svarstyklėms gali tekti susidurti su finansiniais sunkumais. Prasta nuotaika gali skatinti dažniau išlaidauti, todėl tai gali kaip reikiant paploninti piniginę. Nors šis laikotarpis finansiškai nėra pats sėkmingiausias, tačiau Svarstyklės gali tikėtis pasisekimo meilės srityje. Šio ženklo atstovai pilnaties metu būna labai patrauklūs!

Skorpionas

Mėnulio pilnaties metu Skorpionai įgauna energijos ir įprastai būna gerokai aktyvesni. Tai – palankus metas, kuomet naudinga užbaigti anksčiau pradėtus darbus ar net planuoti tolimą ateitį. Nors ši mėnulio fazė Skorpionams neretai atneša sėkmę, tačiau vertėtų pasistengti palaikyti gerus santykius su aplinkiniais ir nesivelti į konfliktus, kuriuos numalšinti gali būti labai sudėtinga.

Šaulys

Pilnaties laikotarpiu Šauliai įprastai būna labai aktyvūs ir nusiteikę rizikuoti, tačiau astrologai pataria būti atsargesniems ir visuomet įvertinti galimus pavojus. Per mėnulio pilnatį Šauliams nerekomenduojama imtis tokios veiklos, kuri jiems neatrodo pakankamai maloni. Jei darysite kažką, kas jums neteikia jokio džiaugsmo, tai gali prišaukti nelaimę. Vertėtų susitelkti į mėgstamą veiklą ir nepasiduoti aplinkinių spaudimui.

Ožiaragis

Mėnulio pilnaties metu Ožiaragiams tenka patirti nemažai streso. Šio ženklo atstovams yra ypatingai svarbu, kad viskas vyktų pagal planą, tačiau per pilnatį gali pasitaikyti įvairių netikėtumų, kurie gali išmušti Ožiaragį iš vėžių. Tvyrantis chaosas Ožiaragiams kelia didžiulę įtampą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad pilnatį labai greitai pakeičia delčia, todėl visos problemos tėra laikinos.

pilnatis, zodiako ženklai, astrologija, mėnulio fazės, mėnulio fazė

Vandenis

Nors Vandeniai ypatingai daug dėmesio skiria bendravimui su aplinkiniams, tačiau mėnulio pilnaties laikotarpiu vertėtų vengti bendravimo su toksiškais žmonėmis. Jei jaučiate, kad bendraudami su tam tikrais asmenimis negalite susikaupti, tikėtina, kad jie išsiurbia dalį jūsų energijos. Jei yra galimybė, per mėnulio pilnatį reikėtų kuo daugiau laiko praleisti vienumoje ar bendrauti tik su tais žmonėmis, kuriais besąlygiškai pasitikite.

Žuvys

Mėnulio pilnaties metu Žuvys gali pasigirti sustiprėjusia intuicija, todėl priimant svarbius sprendimus vertėtų pasikliauti savo nuojauta. Vis dėlto, astrologai pataria būti atsargesniems bendraujant su nepažįstamaisiais: iš pirmo žvilgsnio jų ketinimai gali atrodyti visai nekalti, tačiau vėliau gali paaiškėti, kad šie asmenys paprasčiausiai siekė jumis pasinaudoti. Nepraraskite budrumo, nes priešingu atveju galite turėti nemalonumų.

Tekstas perpublikuojamas iš patarimupasaulis.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau