Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Kovo » 22

Kaip Mūsų Mintys Pritraukia Ligas

Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje, rašo astromanija.lt.

Širdies ligos dažniausiai kyla dėl meilės trūkumo ir nesaugumo jausmo, taip pat dėl emocinio uždarumo. Žmogus, netikintis meilės galimybe arba draudžiantis sau pamilti kitus, neišvengiamai susidurs su kraujagyslių ligomis. Savo tikrų jausmų priėmimas, savo širdies balso klausymas palengvina širdies ligų eigą.

Artritas pažeidžia žmones, kurie nesugeba pasakyti „ne“ ir kaltina kitus, kad šie juos išnaudoja.

Hipertonija atsiranda dėl ambicingo noro prisiimti sau užduotis, kurioms žmogus nėra pajėgus, dėl darbo be poilsio, poreikio įtikti kitiems, pateisinti kitų lūkesčius, būti reikšmingam ir gerbiamam, užgniaužiant savo asmeninius jausmus ir poreikius.

Inkstų problemas sukelia pasmerkimas, nusivylimas, gyvenimo nesėkmės, polinkis kritikuoti. Tokiems žmonėms nuolat atrodo, kad juos apgaudinėja ir smerkia. Šie jausmai ir emocijos nulemia nesveikus cheminius procesus organizme. Sutrinka imuninė sistema. Persišaldymai būna kūno signalas: „Sustok, atsikvėpk. Per daug stengiesi suspėti!“

Astma, plaučių ligos būna sukeltos nesugebėjimo (arba nenoro) gyventi savarankiškai.

Skrandžio ligos, vidurių užkietėjimas būna išgyvenimų dėl praeities klaidų, nesugebėjimo prisiimti atsakomybės už dabartį pasekmė. Skrandis jautriai reaguoja į mūsų problemas, baimes, neapykantą, agresyvumą ir pavydą. Bandymas nuslopinti šiuos jausmus, ignoruoti ir pamiršti. nenoras jų pripažinti vietoj įprasminimo, suvokimo ir išeities ieškojimo gali tapti įvairių skrandžio susirgimų priežastimi. Ilgalaikis susierzinimas, nervinimasis, stresas sukelia gastritą.

Vidurių užkietėjimas byloja apie susikaupusių jausmų, iliuzijų ir išgyvenimų, kurių žmogus nesugeba ar nenori pamiršti, perteklių.

Rėmuo nusako žmogaus agresyvumą.

Regėjimo problemos – tai nenoras matyti tikrovės, priimti pasaulio tokio, koks jis yra. Analogiškos būna klausos problemos. Klausos nusilpimas, kurtumas prasideda tada, kai žmogus stengiasi ignoruoti informaciją, kurią gauna per pokalbius.

Infekcinės ligos prasideda nuo susierzinimo, pykčio apmaudo. Bet kokia infekcija byloja apie neišspręstą vidinį konfliktą. Silpnas organizmo atsparumas būna susijęs su dvasinės pusiausvyros sutrikimu.

Nutukimas – tendencijos gintis nuo ko nors pasireiškimas. Vidinės tuštumos jausmas dažnai pažadina apetitą. Maisto rijimo procesas daugumai žmonių sukelia „įsigijimo jausmą“. Tačiau dvasinės tuštumos juk negalima užpildyti maistu.

Dantų problemas sukelia neryžtingumas, nesugebėjimas savarankiškai priimti sprendimų. Toks žmogus baiminasi dėl savo sprendimų pasekmių. Kariesas atima iš dantų tvirtybę. Tokiu būdu žmogaus imuninė sistema reaguoja į vidinį nestabilumą, netikėjimą, kad pavyks pasiekti tikslo.

Nugaros problemos gali būti jaudinimosi dėl palaikymo, pritarimo stokos, vidinės įtampos, per didelio reiklumo sau pasekmė.

Nemiga – bėgimas nuo gyvenimo, nenoras pripažinti jo šešėlinės pusės. Reikia surasti tikrąją nerimo priežastį, išmokti įvertinti kiekvieną prabėgusią dieną, sugrįžti [prie normalaus ritmo, leisti sau vakare nugrimzti į miegą . Ir ši problema bus išspręsta.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.06.2021 laikas 10:29 Trys pagrindiniai visatos įstatymai
Norėdami suprasti, kas vyksta mūsų gyvenime, kodėl ateina ir nueina įvairūs žmonės, kaip kurti santykius su artimaisiais ir vaikais, kaip padėti artimiesiems keistis į gerąją pusę, reikia žinoti tris labai svarbius visatos įstatymus. visatos dėsniai, visatos įstatymai, visata, dėsniai, gyvenimas, k...

Skaityti daugiau

13.06.2021 laikas 21:02 Metai, praleisti su ateiviais: Roberto L. prisipažinimas, praėjus 40 metų

Žinomas ir autoritetingas javų laukuose atsirandančių apskritimų tyrinėtojas Kolinas Endrius savo internetiniame puslapyje patalpino informaciją apie tai, kad Prancūzijos pilietis metus gyveno slaptoje ateivių bazėje, įkurtoje Himalajų kalnuose.

...

Skaityti daugiau

13.06.2021 laikas 18:29 Itin Greitas NSO Danguje Praskriejo Pro Lėktuvą C-130 Virš Jungtinių Valstijų

JAV gyventojas filmavo virš jo namo skrendantį lėktuvą C-130, o žiūrėdamas vaizdo įrašą jis pastėbėjo, kad kadre taip pat buvo ir NSO, kuris neįtikėtinu greičiu praskriejo pro lėktuvą. Objektas pastebėtas 2021 m. birželio 8 d.

...

Skaityti daugiau

13.06.2021 laikas 11:08 Christianas Eriksenas netikėtai krito per rungtynes: konspirologų versijos

Žodžiu, kaip praneša žiniasklaidos priemonės, Suomijos ir Danijos žaidynių metu „Euro 2020“ varžybos buvo nutrauktos 43-ąją minutę, nes gaudamas kamuolį, ant vejos, be sąmonės krito Danijos komandos žaidėjas Christianas Eriksenas. Danijos rinktinės žaidėjai iškart užstojo jį nuo žiūro...

Skaityti daugiau

13.06.2021 laikas 09:40 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: įvykių prognozė iki liepos vidurio

2021 m. birželio 12 d. naktį garsus lenkų aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis paskelbė naują vaizdo įrašą su naujomis prognozėmis, tačiau jis pradėjo nuo senųjų. Taigi viename iš naujausių klausimų Krzysztofas pasiūlė stebėti p. Makroną (Emmanuelis Macronas), kuris, pasak jo, bus „viešai paž...

Skaityti daugiau

12.06.2021 laikas 13:11 Receptai | Patiekalai Naminis žuvies - lašišos ir špinatų vyniotinis su tepama varške
Noriu su Jumis visais pasidalinti nuostabiu užkandžiu - naminiu žuvies (lašišos) vyniotiniu su špinatais ir tepama varške. Patiekalas gaunasi labai skanus ir greitai pradingsta nuo stalo. Tikiuosi sulaukti Jūsų atsiliepimų komentaruose. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Pasigaminti, Patiekalą, Recept...

Skaityti daugiau

12.06.2021 laikas 12:26 Medical Health Experimental covid vaccines are bioweapon delivery systems that flood vital organs and the blood stream with inflammatory spike proteins
After the Fauci emails were released, it is now clear that top public health officials conspired to conceal the origin of the SARS-CoV-2 spike protein, a laboratory toxin which is now being injected as messenger RNA and translated in human cells....

Skaityti daugiau

Pasakiškai skanus vasariškas braškių pyragas su migdolais
11.06.2021 laikas 15:34 Receptai | Patiekalai Pasakiškai skanus vasariškas braškių pyragas su migdolais

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Pasakiškai Skanus Vasariškas Braškių Pyragas Su Migdolais. Skanaus!

Skaityti daugiau