Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 14

Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių

Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje, rašo astromanija.lt.

Širdies ligos dažniausiai kyla dėl meilės trūkumo ir nesaugumo jausmo, taip pat dėl emocinio uždarumo. Žmogus, netikintis meilės galimybe arba draudžiantis sau pamilti kitus, neišvengiamai susidurs su kraujagyslių ligomis. Savo tikrų jausmų priėmimas, savo širdies balso klausymas palengvina širdies ligų eigą.

Artritas pažeidžia žmones, kurie nesugeba pasakyti „ne“ ir kaltina kitus, kad šie juos išnaudoja.

Hipertonija atsiranda dėl ambicingo noro prisiimti sau užduotis, kurioms žmogus nėra pajėgus, dėl darbo be poilsio, poreikio įtikti kitiems, pateisinti kitų lūkesčius, būti reikšmingam ir gerbiamam, užgniaužiant savo asmeninius jausmus ir poreikius.

Inkstų problemas sukelia pasmerkimas, nusivylimas, gyvenimo nesėkmės, polinkis kritikuoti. Tokiems žmonėms nuolat atrodo, kad juos apgaudinėja ir smerkia. Šie jausmai ir emocijos nulemia nesveikus cheminius procesus organizme. Sutrinka imuninė sistema. Persišaldymai būna kūno signalas: „Sustok, atsikvėpk. Per daug stengiesi suspėti!“

Astma, plaučių ligos būna sukeltos nesugebėjimo (arba nenoro) gyventi savarankiškai.

Skrandžio ligos, vidurių užkietėjimas būna išgyvenimų dėl praeities klaidų, nesugebėjimo prisiimti atsakomybės už dabartį pasekmė. Skrandis jautriai reaguoja į mūsų problemas, baimes, neapykantą, agresyvumą ir pavydą. Bandymas nuslopinti šiuos jausmus, ignoruoti ir pamiršti. nenoras jų pripažinti vietoj įprasminimo, suvokimo ir išeities ieškojimo gali tapti įvairių skrandžio susirgimų priežastimi. Ilgalaikis susierzinimas, nervinimasis, stresas sukelia gastritą.

Vidurių užkietėjimas byloja apie susikaupusių jausmų, iliuzijų ir išgyvenimų, kurių žmogus nesugeba ar nenori pamiršti, perteklių.

Rėmuo nusako žmogaus agresyvumą.

Regėjimo problemos – tai nenoras matyti tikrovės, priimti pasaulio tokio, koks jis yra. Analogiškos būna klausos problemos. Klausos nusilpimas, kurtumas prasideda tada, kai žmogus stengiasi ignoruoti informaciją, kurią gauna per pokalbius.

Infekcinės ligos prasideda nuo susierzinimo, pykčio apmaudo. Bet kokia infekcija byloja apie neišspręstą vidinį konfliktą. Silpnas organizmo atsparumas būna susijęs su dvasinės pusiausvyros sutrikimu.

Nutukimas – tendencijos gintis nuo ko nors pasireiškimas. Vidinės tuštumos jausmas dažnai pažadina apetitą. Maisto rijimo procesas daugumai žmonių sukelia „įsigijimo jausmą“. Tačiau dvasinės tuštumos juk negalima užpildyti maistu.

Dantų problemas sukelia neryžtingumas, nesugebėjimas savarankiškai priimti sprendimų. Toks žmogus baiminasi dėl savo sprendimų pasekmių. Kariesas atima iš dantų tvirtybę. Tokiu būdu žmogaus imuninė sistema reaguoja į vidinį nestabilumą, netikėjimą, kad pavyks pasiekti tikslo.

Nugaros problemos gali būti jaudinimosi dėl palaikymo, pritarimo stokos, vidinės įtampos, per didelio reiklumo sau pasekmė.

Nemiga – bėgimas nuo gyvenimo, nenoras pripažinti jo šešėlinės pusės. Reikia surasti tikrąją nerimo priežastį, išmokti įvertinti kiekvieną prabėgusią dieną, sugrįžti [prie normalaus ritmo, leisti sau vakare nugrimzti į miegą . Ir ši problema bus išspręsta.

Šaltinis: astromanija.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.08.2020 laikas 18:31 Šermukšnis netradicinėje ir liaudies medicinoje

Žydi šermukšnis gegužės pradžioje, o vaisiai renkami nuo spalio iki pat pirmųjų šalnų. Šermukšnio uogos – tikras vitaminų šaltinis. Šermukšnio uogos labai plačiai naudojamos netradicinėje ir liaudies medicinoje. Jos vartojamos sergant kepenų ir inkstų ligomis, hemorojumi, anemija, diabetu, ...

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 20:47 Vanduo su ciberžole ryte suteikia mažiausiai penkis teigiamus poveikius

Ciberžolė, arba imbieras – daugiametis žolinis augalas. Ciberžolė yra žinoma dėl savo priešvėžinių ir priešuždegiminių savubių. Aktyvus komponentas kurkuminas – stiprus antioksidantas. Vanduo su ciberžole, ypač su citrinų sultimis, turi daug naudingų savybių.

...

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 13:43 London Real ir David Icke pokalbis apie šios dienos aktualijas
London Real ir David Icke pokalbis apie šios dienos aktualijas. Deivido Aiko interviu 3 (Lietuviškai)

Skaityti daugiau

09.08.2020 laikas 10:29 Ar Pažadėta Ateitis Atėjo?

Apskritai, tai yra šiek tiek per daug gaisų vienai dienai, be to, atkreipiame dėmesį – žiūrėjome tik rimtus, didelių pastatų ar pramonių objektų gaisrus. Iki šiol, laimei, grandiozinių katastrofų, susijusių su ugnimi, dar neįvyko, tačiau Amerikoje dar tik prasidėjo ir dar galimai laukia ten...

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau