Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 28

Kaip “numušti” aukštą temperatūrą be vaistų. Slaptas būdas!

Aš maniau, kad visi žino ir naudoja šį receptą. Kalba eina apie efektyvų ir greitą kūno temperatūros sumažinimo būdą, nenaudojant vaistų.

Užvakar pas mane konsultacijai atvyko jauna keturių metų berniuko mamytė, kuris pateko į ligoninę dėl haimorito. Gydytojai paskyrė leisti antibiotikus, kurie per 10 dienų nesugebėjo sumažinti 38,8 temperatūros.

temperatūra, soda, gydymas

Be rekomendacijų, susijusių su specifiniu haimorito gydymu, aš patariau mamytei duoti berniukui išgerti sodos tirpalo. Ir po kelių valandų grupės atsiliepimų puslapyje pasirodė įrašas:

„Marina, kaip aš džiaugiuosi pažintimi su jumis! Pas vaiką temperatūra ilgiau kaip 10 dienų, o paaiškėja, kad ją lengvai galima sumažinti maistine soda! Žinios yra šviesa! Ačiū už šį spindulėlį ir pasitikėjimą savimi !!!“

Ir čia, tiesiai atsiliepimuose, Natašos pradėjo klausinėti, kaip tai įmanoma. Štai jos atsakymas:

„Mano sūnui 4 metai, praskiedžiau karštu vandeniu pusę arbatinio šaukštelio (be kalnelio) sodos, leidau atvėsti, pusę stiklinės, sūnus išgėrė ne viską, apie pusę, tai buvo vakar, o temperatūra vakare, naktį ir ryte 36, 6 !!!!“

Ji išsaugojo visus šauktukus, norėdama perduoti susijaudinimą, kurį patyrė moteris, jau įkritusi į neviltį, matydama savo sūnaus kančias.

Ir dar ji parašė man asmenine žinute:

„Gerai, viskas taip paprasta, lengva ir prieinama…“

Taigi, kaip gerti sodą, esant temperatūrai? Receptas yra labai paprastas.

Suaugusiajam – arbatinis šaukštelis stiklinėje vandens, vaikui – ¼ – ½ arbatinio šaukštelio be kalnelio. Užpilti karštu vandeniu (55–60 laipsnių), atvėsinti tirpalą iki šiek tiek šilto, arba kambario temperatūros ir išgerti. Galima gerti iki 3 kartų per dieną. Tačiau, kaip taisyklė, pakanka 1–2 pavartojimų.

Noriu įspėti, kad nereikia numušinėti temperatūros iki 38 laipsnių. Organizmas kovoja su liga temperatūros pagalba, ir jam nereikia trukdyti. Sodą prijungti, jei temperatūra yra labai aukšta ir laikosi pastoviai. O antibiotikų apskritai pabandykite atsisakyti.

Visa medžiaga yra išskirtinai tik informaciniais tikslais. Prieš naudojimą ir dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į specialistus!!

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar