Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 5

Šis metodas padės išvalyti inkstus ir sumažins rūgštingumą!

Pasirodo, kad tik 1 šaukštelis kepimo sodos gali išvalyti jūsų inkstus!

Jūsų endokrininė sistema gamina hormonus ir fermentus. Jie padeda išskaidyti maistą į maistines medžiagas, kurias jūsų organizmas įsisavina (paranormal.lt).

Jis taip pat signalizuoja apie kasą ir inkstus, kad reikia neutralizuoti rūgštingumą.

Kasa pirmiausia yra atsakinga už fermentų ir bikarbonatų gamybą, kuri reikalinga neutralizuoti rūgštį, kuri susidaro esant normaliam maisto virškinimui.

rūgšties balansas, kraujas, soda, inkstai, receptas, liaudies medicina

Įvertinkite kiekvieną savo gyvenimo akimirka ir būkite sveiki su paranormal.lt!

Inkstai kontroliuoja kraujo rūgšties (pH) pusiausvyros balansą.  Perteklinė rūgštis sukelia uždegimą ir tai laikoma daugelio ligų priežastimi, taip pat aktyvu organizmo senėjimu. Žmonės kurie jaučiasi ligoti, ieško pas gydytojus ligos ir ... neranda, galima priežastis yra tame ...

Todėl, jei kraujas yra per daug rūgštus, inkstai gamina bikarbonatą, kad atstatytų kraujo pH pusiausvyrą. Žinoma, geriau pasidaryti kraujo tyrimus, kad nustatytumėte koks jūsų kraujo rūgštingumas. Prieš vartodami sodą...

Tačiau, siekiant pagerinti inkstų veiklą, taip pat išvengdami jų pažeidimo, naudokite šį paprastą metodą, kad atstatytumėte inkstus!

Tyrimai parodė suderinamumą tarp sodos ir lėtinį inkstų ligos progresavimą.

Jei kyla inkstų sutrikimų grėsmė, ar nenorite kad susidarytų inkstų akmenys, galite išbandyti šį paprastą jų valymo būdą!

1 diena

Pirmąją dieną jūs turite paimti ½ šaukštelio sodos.

2-5 dienas

Vartokite po ½ šaukštelio sodos ir ½ šaukštelio valgomosios druskos, sumaišykite 1,5 litro vandenyje. Jūs turite gautą mišinį išgerti per dieną, kartokite procedūrą 2-3 dienas.

6+ dienas

Sumažinkite dienos dozę iki ¼ arbatinio šaukštelio sodos ir 1/3 šaukštelio druskos, ištirpinkite geriamajame vandenyje.

Norėdami išvengti sužalojimų, negerkite sodos, kol milteliai visiškai neištirps. Žinoma, sodą vartokite tik po valgio praėjus mažiausiai 1,5-2-3 valandas priklausomai ką valgėte. Geriausia ryte, ant tuščio skrandžio. Jei, gerdami sodos mišinį su druska pasijausite blogai, pabandykite soda „nu gesinti“.

Kodėl, tą reikia padaryti? Jei pavalgę išgersite sodą, jūsų virškinimas „sustos“.  Mūsų maistui virškinti, kaip buvo minima ankščiau reikia rūgšties. Išgerdami soda jūs sustabdote virškinimo procesą, tad geriau palaukite, kol maistas bus suvirškintas. Kitaip, užsilikęs maistas tiesiog pradės pūti organizme...

„Nu gesinti“ druską galite paprastai. Vienas būdas, nedaug užpilti nuo 60 laipsnių karšto vandens, turėtu soda sureaguoti. Jei ne sureaguos, vadinasi vandens temperatūra buvo maža. Kitas būdas, tiesiog nedaug įlašinti obuolių acto ar įlašinti citrinos sulčių... Jokiu būdu nevartokite sodos su šaltu vandeniu, tik su karštu vandeniu, bet ne per karštu. Galima soda, vartoti ir su pienu (šiltas pienas)! Galite sodą vartoti ryte ir vakare. O vyresnio amžiaus žmogui rekomenduojama net tris kartus per dieną.

Beje, siūlyčiau vartoti geresnę sodą, dvigubo valymo, ne rusišką (nors ir tenai rašoma, kad valyta du kartus, bet ji yra stambesnė). Ji blogai yra išvalytą ir nepritaikyta maistui, nors rašoma valgomoji. Na, bet vis geriau nei nieko... Kaip vartoti soda galite pažiūrėti vaizdo įraše:

 

Prieš pradėdami taikyti, bet kokią liaudies gydymo priemonę, būtinai pasitarkite su gydytoju!  Arba pažiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame aiškinama kada galima vartoti soda, o kada ne.

Norite daugiau sužinoti sveikatos patarimų, pasaulio naujienas kitaip... prisijunkite paranormal.lt paskyroje!


avatar
0
1
Geras dalykas, kas supranta...
avatar