Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 19

Būrėja Pataria: Kaip prisikviesti sėkmę?

Daugelyje kultūrų sėkmei suteiktas moters pavidalas. Hinduistams tai deivė Lakšmė, o italams – Fortūna. Iš kartos į kartą perduodamas įsitikinimas, kad vieni daiktai gali atnešti laimę, o kiti – nelaimę. Įvairioms smulkmenoms dažnai priskiriamos stebuklingos galios. Pavyzdžiui, teigiama, kad perbėgus per kelią juodai katei, tądien nesiseks. Tačiau ar įmanoma patiems prisišaukti sėkmę?

Stebuklinga daiktų galia

Veidrodžiai. Tai– būtinas būsto atributas. Tačiau ne visi žino, kad veidrodis gali atnešti sėkmę, sveikatą ir turtus. Norint, kad neštų sėkmę, reikia jį tinkamai pakabinti. Nevalia veidrodžio kabinti prieš langą arba kitą veidrodį. Taip pat jis neturėtų liestis su grindimis, nes tuomet neteks galių. O veidrodžio šukės gali užtraukti šeimai nelaimių virtinę net 7 metams! Todėl jų patariama atsikratyti kuo greičiau.

Kristalai. Teigiama, kad jie taip pat turi stebuklingų galių. Kristalas – tarsi palydovas tarp dviejų pasaulių, kuris naudojamas per spiritizmo ir magijos seansus. Manoma, kad jis suteikia jėgų ir teigiamų emocijų.

Žvakės. Jų liepsna – lyg žmogaus palydovas šiame pasaulyje, kuris ne tik rodo teisingą kryptį, bet ir kovoja su neigiamomis energijomis, sudegindamas jas. Jeigu užklupo įvairios nelaimės ir pradėjo itin nesisekti, patariama apšviesti patalpas žvakių liepsna, apšlakstyti namų slenkstį ir visus kambarius šventintu vandeniu.

Akvariumas. Jis simbolizuoja turtus ir klestėjimą, todėl rekomenduojama laikyti kiekvienuose namuose. Be to, akvariumas padeda sukurti palankią atmosferą ir atsikratyti neigiamų minčių.

Pasaga. Dažniausiai ji kabinama virš lauko durų ir galais į viršų. Tuomet saugo namus, neša laimę ir turtus. Pakabinus pasagą galais į apačią, sėkmė gali nusisukti.

Raktai. Trys raktai, nešiojami kartu, simbolizuoja trigubą gėrį: turtus, sveikatą ir meilę. Vienas raktas laikomas žinių ir gyvenimo simboliu. Sukryžiuoti aukso ir sidabro raktai katalikų popiežiaus emblemoje simbolizuoja raktus nuo dangaus karalystės.

Talismanai ir amuletai

Tikima, kad talismanai neša sėkmę, laimę bei turtus, o amuletai saugo nuo blogio ir skatina geriau apmąstyti savo poelgius. Nuo nelaimių gali saugoti metaliniai žiedai, raktų pakabučiai arba apyrankės. Stipriausiais amuletais laikomi kryžiaus ir žvaigždės ženklai, nešiojami po drabužiais. Talismaną su kokiu nors brangakmeniu moterims patariama nešioti ant kairės, vyrams – ant dešinės rankos mažojo piršto.

Tikima, kad jis sustiprins sveikatą, suteiks pasitikėjimo savimi ir saugos nuo negandų. Senovėje gydytojai moterims, kurios skųsdavosi galvos skausmais, patardavo pasigaminti aukso žiedelį su smaragdu ir kasdien mūvėti ant mažojo piršto. Kodėl kartais talismanai neveikia? Todėl, kad būtina laikytis tam tikrų taisyklių. Visų pirma talismanai visada turi būti švarūs. Apdulkėję ne tik būna neveiksmingi, bet ir užneša dulkėmis tą gyvenimo sritį, kuriai pagerinti buvo skirti. Taip pat talismanas turi būti sveikas. Jeigu jame yra įtrūkimų arba jis patamsėjo, derėtų tučtuojau išmesti, nes jame gausu neigiamos energijos. Toje vietoje, kur laikomas talismanas, neturėtų būti nereikalingų daiktų, antraip jo poveikis sumažės.

Siekiantiems sėkmės karjeroje

Jeigu nesiseka atkreipti vadovų dėmesio ir sulaukti išsvajoto paaukštinimo, galima šį tą padaryti. Kai vadovo nėra kabinete, patariama padėti ant jo darbo stalo tuščią popieriaus lapą, o kitą dieną niekam nematant jį pasiimti. Paskui nuolatos nešiotis su savimi. Baltas lapas – paaukštinimo pareigose ir didesnio atlygio garantas. Be to, yra dar vienas būdas, padėsiantis pakilti karjeros laiptais. Reikia tik keletą minučių pagulėti ant viršininko stalo. Tada jo kabinetas prisipildys teigiama energija, ir viršininkas, pats to nesuvokdamas, pradės svarstyti apie jūsų paaukštinimą darbe.

Minčių jėga

Minčių galia pagrįstos visos religinės praktikos ir magiškų ritualų veikimas. Energija, kuri išeikvojama intensyviai mąstant apie savo norą ir tikslą, virsta eterine. Tai nematomas ir neapčiuopiamas reiškinys. Eterinės energijos sukelti pokyčiai dvasiniame ir materialiame pasaulyje – toks pat energinis vyksmas, koks apibūdinamas fizikoje. Eterinės energijos virpesiai yra itin didelio dažnio, o greičiai ir jėgos žymimi tokiais dideliais skaičiais, kad žmogaus protas jų nesuvokia. Minčių išmatuoti negalime, tačiau nereiškia, kad jos neegzistuoja. Mintimis galime prisišaukti norimus įvykius. Svarbiausia – kliautis 3 principais: tikėjimu, vaizduote ir valia. Taip pat svarbus laikas, kada stengiamasi veikti mintimis. Derėtų atkreipti dėmesį į Mėnulio fazę. Siekiant naujovių arba plėtros, vertėtų minčių galią pasitelkti per jaunatį. Ne mažiau svarbi ir vieta. Norimiems įvykiams prišaukti visada tinka tas pats namų kampelis. Galima kliautis ir gamtos prieglobsčiu – čia minčių poveikis būna stipriausias. Žinoma, svarbiausia – tikėti. Jeigu žmogus netiki tuo, ką daro, nieko nepasieks.

Įdomu

 • Nepatariama dovanoti peilių, segių ir kitų aštrių daiktų, nes jie prišaukia nelaimes. Prietaringi žmonės vengia dovanoti nosines, nes neva jos gali sukelti ašaras.
 • Nevalia išlieti aliejaus ir išpilti druskos. Norėdami išvengti nelaimių, kai kurie žmonės stengiasi greitai druskos žiupsneliu pavaišinti juos pagundoms kurstantį velnią, sėdintį ant kairiojo peties, ir ant dešiniojo įsitaisiusį angelą sargą.
 • Šlapio skėčio negalima džiovinti namie. Tikima, kad tuomet teks remontuoti būstą.
 • Daugelyje šalių ant žmogaus netikėtai nutūpusi boružė reiškia sėkmę. Teigiama, kad šiame vabalėlyje įsikūnijusi senovės grožio ir meilės deivė. Raudona boružės spalva reiškia sėkmę, o maži juodi taškeliai rodo sėkmingų ateinančių mėnesių skaičių.
 • Skarabėjas – laimės ženklas. Pirmieji žinomi skarabėjaus amuletai atsirado 4000 m. pr. Kr. Senovės egiptiečiams skarabėjas buvo šventas vabalas, sietas su Saulės dievu Ra. Tokį vabalėlį buvo galima pašventinti nusinešus į bažnyčią. Tikėta, kad tuomet jis atneš didesnę sėkmę.
 • Kiškio koja naudojama kaip amuletas. Ji užtikrina žmogui gausią šeimą ir gebėjimą rasti išeitį netgi susiklosčius sunkiausioms situacijoms.
 • Tatuiruotės neša ne tik sėkmę, bet ir įvairių nelaimių. Kad piešiniai ant kūno neštų sėkmę, jų skaičius turėtų būti lyginis.
 • Naujagimiui suteiktas vardas gali jam lemti tam tikrą likimą. Taigi renkant kūdikiui vardą svarbu žinoti jo reikšmę. Pavyzdžiui: Justina – „teisinga“, Liucija – „šviesa“. Duodant krikščionišką vardą, svarbu pasidomėti to šventojo darbais, jo gyvenimu, nes pasąmoningai vaikas gali sekti jo keliu. Manoma, kad archajiški lietuviški vardai budina pagonišką dvasią, o karališki vardai, tarkime, Vytautas, Birutė, Mangirdas, suteikia kilnumo.

Laimę nešantys prietarai

 • Papulti po smarkiu lietumi, šviečiant saulei, – sėkmės ženklas.
 • Jeigu gimimo dienos skaičius dalijasi iš 7, tuomet žmogų lydės laimė.
 • Jei kūdikis gimė sekmadienį, bus laimingas, nes jį saugos Viešpats.
 • Tikima, kad varlė į namus atneša sėkmę.
 • Gilė, nešiojama moters rankinėje, simbolizuoja ilgus ir laimingus jaunystės metus.
 • Radus keturlapį dobilo lapelį arba alyvos penkialapį žiedelį, aplankys didžiulė sėkmė.
 • Ryte pabudusių nuo saulės spindulių arba paukščių čiulbėjimo laukia sėkminga diena.

Specialistės komentaras

Būrėja Sofija

Sėkmei prišaukti namie patariama laikyti šventinto vandens. Jis padės atsikratyti neigiamos energijos. Jeigu nuolatos lydi nesėkmės, patariama nunešti prie Švč. Mergelės Marijos paminklo arba paveikslo devynias baltas gėles – jos padės atsikratyti negandų. Tai – labai senas patarimas, perduodamas iš kartos į kartą. Nešiojant amuletą arba talismaną, derėtų jį pašventinti. Tuomet jo galios sustiprės. Jeigu nuolatos kas nors neduoda ramybės ir kamuoja stresas, galima pasikalbėti su kunigu arba geriausiu draugu – visos nelaimės išgaruos.

priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau