Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 22

Kaip saugiai žolelių pagalba atsikratyti parazitų

Įrodyti metodai

Kokias žolės vartoti? Nereikia išradinėti dviračio. Ji susideda iš bitkrėslės, kiečio ir gvazdikėlių miltelių. Visi šie komponentai turi antimikrobinį poveikį. Jums reikės vienai dozei 1 g bitkrėslės žiedų miltelių, parai – iki 3 g. Kiečio reikės nuo 200 iki 300 mg vienam kartui ir iki 1 gramo parai, o šviežių maltų gvazdikėlių – 0,5 g ir 1.5 g. Geriau vartoti iš karto tris komponentus, užgerdami vandeniu (paranormal.lt).

parazitai, bakterijos, parazitų atsikratymas, bitkrėslė, gvazdikėliai

Dėmesio! Turint skrandžio opa, gastrito atveju nerekomenduojama vartoti. Taip pat atidžiai vartokite jei turite hipertenzija, kraujo spaudimą – gvazdikėliai jį padidina.

Kaip vartoti šį mišinį?

Pirmą dieną 1 valandą prieš valgį – viena dozė (vienkartinė dozė).

Antrą dieną prieš pusryčius ir prieš pietus paimkite po dozę.

Trečią dieną ir visą kitą savaitę 3 kartus per dieną (prieš pusryčius, pietus ir vakarienę) vartokite po skirtą dozę.  Po to patartina vartoti 1 paros dozę per savaitę keletą mėnesių, kartais iki metų.

Ypač tiems, kurie kenčia nuo skrandžio ligų ir negali vartoti šio mišinio, yra dar vienas būdas. Sumaišome kmynų miltelius (vienai dozei 0,5 g, parai – 1,5 g), vaistinių medetkų miltelius (1 g kartui, parai iki 3 g), ajero šaknų ir stiebo miltelius (0,5 g kartui, iki 1,5 g parai). Šios žolės yra beveik nekenksmingos, netoksiškos, jas galima vartoti net ir pusvalandį prieš valgį, didinant tokiu pat būdu, kaip iš pirmą mišinį.

Po dviejų savaičių paros dozės (2+6 g), pakeičiama ta pačia profilaktine doze – kartą per savaitę.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
09.04.2020 laikas 21:06 Kaip galima atsikratyti bet kokio danties skausmo per kelias sekundes
Tokią priemonę nuo skausmo galima lengvai ir greitai pasigaminti namuose. Bet koks danties šaknies pažeidimas sukelia nepakeliamą skausmą. Yra daug papildomo nervų pažeidimo priežasčių.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 19:39 David Icke – Visa Tiesa Apie Koronavirusą

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu tiek USA neatlieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus su...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 16:25 Kas Ir Kodėl Pradėjo Skleisti Ultragarsus Miestuose?

Viena iš gana paplitusių sąmokslo teorijų, pasirodžiusi kartu su COVD-19 pandemija, yra tam tikras garso skleidimas, kurio veikimas sukelia ligos simptomus.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 13:01 Šnekama, Žmonės Iš Uhano Krosnių Girdėjo Riksmą

Radio Free Asia (RFA) praneša, kad Uhano gyventojai, kur prasidėjo koronaviruso pandemija, girdėjo riksmus, sklindančius iš krematoriumo krosnių. Kai kurie ligoninėse gydyti žmonės tvirtina, kad jie matė, kaip darbuotojai, dar gyvus koronaviruso pacientus dėjo į palaikams skirtus maišus.

...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 08:54 Kaip Pritraukti Meilę Pagal Fengšui?
Nusivylusiems meile labai dažnai siūloma atkreipti dėmesį į kinų išmintį, kuri padės atnešti į namus laimę, sėkmę ir gerovę. Norint kuo greičiau pagerinti meilės reikalus, pirmiausiai reikia išnešti nereikalingus daiktus iš namų ir pripildyti namus tais, kurie yra atsakingi už meilės energiją. Kokie...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 08:36 Kiek Valandų Reikia Miegoti Per Parą Pagal Amžių
Daugelį metų mums buvo tvirtinama: miegokite po 8 valandas per parą ir būsite laimingi. Tačiau neseniai mokslininkai priėjo išvados, kad tos 8 valandos miego per parą – tėra mitas. Vienas iš svarbiausių miego trukmės vertinimo kriterijų yra miego kokybė, o ne trukmė....

Skaityti daugiau