Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 23

Efektyvus būdas atsikratyti parazitų

Pavasaris. Turėtų būti nuostabus laikas. Žiūriu į gamtą ir matau, kaip ji atgyja, kaip energija tiesiog trykšte trykšta iš kiekvieno augalėlio ar gyvūno. Turėčiau atgyti ir aš. Tačiau, kur mano pavasarinė energija? Keista, bet aš jos nejaučiu. Vietoj jos kažkoks mieguistumas, tingulys. Įsiklausau į savo organizmą ir jaučiu - ne viskas idealu.

Galėčiau viską numesti į standartinius dalykus: vitaminų trūkumą, saulės ir gryno oro stoką. Tačiau, nors ir labai nenorom pripažįstu, kad nemalonių pojūčių ir savijautos priežastis labai žemiška. Tai PARAZITAI.

Bandau prisiminti kažkur perskaitytus simptomus, kai šie nepageidaujami sutvėrimai apsigyvena žmoguje:

- skrandžio ir žarnyno sutrikimai

- depresinė būsena

- svorio ir medžiagų apykaitos sutrikimai

- raumenų ir sąnarių skausmai

- nuovargis

- imuninės sistemos susilpnėjimas

- alergija ir anemija

- padidintas jautrumas oro permainoms

- probleminė oda

- griežimas dantimis

- miego sutrikimai

- uždegimai, karpos ir kita.

Prisimenu – vaikus darželiuose tikrindavo ir daugeliui jų deagnozuodavo – spalines. Nežinau, ar dabar dar kas tikrina. O štai suaugusiųjų tai tikrai niekas netikrina. O patiems išsitirti? GĖDA! Tik neaišku, ko čia gėdytis. Šiek tiek pasigilinau ir išsiaiškinau, kad šiais laikais labai sunku surasti žmonių neužsikrėtusių parazitais. Vieni šaltiniai teigia, kad parazitais yra apsikrėtę 95% žmonių, kiti duoda ir visą 100%. Neabejoju, kad į tą 100% patenku ir aš.

Mintyse atgaminu, kažkur internete perskaitytus teiginius: „ Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija paskelbė pranešimus, iš kurių matyti, kad 80% visų esančių žmogaus susirgimų tiesiogiai ar netiesiogiai sukelia parazitai arba jų veiklos mūsų organizme pasekmė! “

Žmogus gali būti „ŠEIMININKU“ daugiau kaip 200 parazitų rūšių. Užsikrečiama nuo šunų, kačių, paukščių ir ne tik. NENORIU BŪTI TOKIU ŠEIMININKU!

Kapitalinis organizmo valymo komplektas:

  1. Paprastas ir efektyvus kepenų valymo metodas pagal G.Malachovą (paieška kepenų valymas)
  2. Kaip atsikratyti parazitų? Efektyvus būdas atsikratyti parazitų (paieška parazitų valymas)
  3. Efektyvus žarnyno valymas pagal G.Malachovą (paieška žarnyno valymas)

Tad ką daryti? Žinoma varyti juos lauk. Išvalyti savo organizmą nuo šių nepageidaujamų gyventojų.

Pirmiausiai nustatau, ko man reikės! Nieko naujo, tikriausiai daugelis naudojasi šiomis priemonėmis. Dabar apie parazitų valymą literatūros nemažai, tik apie rezultatus kažkaip neteko skaityti.

Tad nuo ko pradėsiu. Žinau, kad, bet kokį valymą reikia suderinti su mėnulio fazėmis. Teks pasiimti kalendorių.

Ir žinau, kad pradėti pageidautina nuo graikiškų riešutų pertvarėlių užpilo. Tad bandysiu laikytis visų rekomendacijų ir pažiūrėsiu kas bus.

Šį kartą pertvarėlių pavyko nusipirkti už litą bazės turgelyje. Ne visada tokia „šventė“, kitais kartais teko pačiam gliaudyti, nors tai nesudėtinga. Tad graikiškų riešutų pertvarėles sumalu kavamale ir užpilu stikline degtinės. Palaikau porą savaičių. Vartosiu rytais, prieš valgį taip: pirmą dieną 5 lašus, antrą – 10, 3- ią –20.

Toliau trijų savaičių laikotarpyje gersiu po 20 lašų. Visas šis tirpalas skirtas įvairiems grybeliniams parazitams.

sveikatos patarimai, Žolelės, parazitai, kietis, gvazdikėliai

Visą šį tirpalą sąžiningai geriu sausio mėnesį. Negaliu užtikrintai pasakyti, kad jis išnaikino visus grybelinius parazitus, bet kad kažkam tai manyje nepatinka supratau iš savo pojūčių. Žinoma efektas nėra matomas, tad negaliu pasakyti ar man nuo to dabar geriau, bet tiksliai žinau, kad neblogiau. Todėl ramia sąžine einu prie pagrindinio etapo.

Visuomet įvertinu mėnulio ciklą, nes visuomet valymą nuo parazitų baigiu kepenų valymu, o jį būtina daryti 13 – 14 mėnulio ciklo dieną. Tai 1 – 2 dienos prieš prasidedant pilnačiai. Tai idealiausios dienos kepenų valymui.

Dabar paskaičiuoju. Pagrindinis valymosi nuo parazitų etapas tęsiasi 10- 11 dienų. Ir taip šiandiena yra vasario 1-a.

Pilnatis prasideda vasario 21- ą dieną. Todėl kepenis valysiu vasario 19 – 20 diena. Visas procesas tęsis 10 dienų. Tuomet 19 – 10 = 9. Valymą pradėsiu vasario 9 – ą dieną.

Dar reikėtų kokia savaitę skirti organizmo paruošimui. Kas tai yra? Tai organizmo šildymo procedūros, kitaip tariant, paprasčiausios karštos vonios. Jos reikalingos tam, kad įvairūs šlakai ir nešvarumai, esantys ant žarnyno sienelių ir kepenyse, suminkštėtų ir lengviau pasiduotų valymui. Šios procedūros būtinos prieš, bet kokį organizmo valymą. Aš gi šią procedūrą praleisiu, nes ir taip rytais mėgstu kontrastinį dušą ir manau, kad to man tikrai pakaks.

Na, ką gi – pradedu vasario 9 –ą.

Ko man reikės pagrindiniam etapui?

Pradžioje žolelių: pelyno, bitkrėslės ir gvazdikėlio sėklų.

Dabar aš ramus, nes ne pirmi metai atlieku šią procedūrą, bet ankstesniais metais kažkaip niekaip negalėjau gauti bitkrėslės (tai geltonai žydintis augalas), tad vietoj jos naudojau didesnį kiekį pelyno ir manau, kad nebuvo blogiau. Dabar gi ir pelyną ir bitkrėslę susirenkame savo pievoje. Na, o gvazdikėlių galima nusipirkti kiekvienoje parduotuvėje, nes labai gerai tinka tos, kurias naudoja konditerijoje. Nusipirkau viena pakelį ir užteks.

Dar reikės ir šių žolelių: ramunėlių, ąžuolo žievės, šaltekšnio žievės – viską galima gauti žolelių vaistinėje, arba vasarą pasiruošti pačiam.

Toliau man reikės obuolių acto, moliūgų sėklų, česnakų, sūdytos silkės arba sūrios vytintos žuvies.

Iš vaistinės nusipirkau priešparazitinio preparato „Vermox“.

Ir vidurius laisvinamas priemonės. Aš nusipirkau druskų mišinį „Fortrans“.

Na štai atrodo ir viskas, rodos nieko neužmiršau.

1 – a diena. Ryte prieš valgį suvalgau 2 žiedelius pelyno, 2 žiedelius bitkrėslės, 1 – gvazdikėlio sėklą. Pusryčiauju po pusvalandžio. Viską pakartoju dar du kartus: prieš pietus ir prieš vakarienę. Vakare į 0,5 litrų stiklainį sutraiškau 3 skilteles česnako ir užpilu jį 200g verdančio vandens. Užsuku dangtelį ir palieku stovėti per naktį.

Visa tai skirta žarnyno valymo procedūrom klizmų pagalba.

2- a diena. Viskas tas pats kaip ir 1 –ą dieną, tik pridedame žarnyno valymą: Ryte, klizmai skirtos“kriaušės“ pagalba (kurią nusipirkau vaistinėje) - klizma su česnaku. Geriau ją daryti iš karto po rytinio išsituštinimo.

Po jos dar valomąją su obuolių actu. Nežinantiems, kaip teisingai atlikti šią labai svarbią procedūrą siūlyčiau pasižiūrėti čia.

Vakare dar viena valomoji klizma su obuolių actu ir galima pasikaitinti karštoje vonioje.

3 – 5 dienomis viskas tas pats kaip 1 ir 2 dieną, tik pridedu priešparazitinį preparatą „Vermox“, kurį vartoju valgio metu po 1 tabletę ryte ir vakare.

6 – 7 dienomis „Vermox“-o jau nereikia, bet viskas tas pats kaip ir 1 – 2 dienomis.

8 – ą dieną vakare prieš miegą suvalgau tiek sūrios vytintos žuvies, kiek tik telpa. Galima ir silkę. Esu vegetaras. Ir man šis punktas nelabai patiko, tačiau sveikatos labui darau išimtį. Tiesa sakant žuvį suvalgiau netgi su malonumu, bet... Bet po to negalima visiškai nieko gerti! Ką gi, turiu kentėti. Troškina. O dar vakare reikia suvalgyti 200g moliūgų sėklų. Tiek suvalgyti jau ne mano jėgoms, tad apsiriboju gal kokiu 100g moliūgų sėklų, na ir to pakaks. O ir troškulys nei kiek nemažėja. Ramina tik viena mintis, kad nemažesnį troškulį, matyt, kenčia ir nepageidaujami parazitai, o rytui atėjus, aš jiems paruošiau tikrą „bombą“. Tą „bombą“ ruošiau taip: iš vakaro į termosą subėriau : 1- arbat. šaukštelį ramunėlių, 1- arbatinį šaukštelį ąžuolo žievės, 1- arbatinį šaukštelį šaltekšnio žievės, 1 – valgomąjį šaukštą bitkrėslės ir visa tai užpyliau 0,5 litro verdančio vandens. Išlaikiau per naktį.

Naktį miegu neramiai. Pabundu. Jaučiu troškulį. O čia dar šeimyna vėliau nuėjo miegot ir, žinoma, atsuko čiaupą, prausiasi, o vanduo taip smagiai bėga. O kad taip stiklinę! Bet kenčiu ir vėl užmiegu.

Rytas. Prabundu nelabai žvalus. Suvalgau dar 100g moliūgų sėklų, užgerdamas jas iš vakaro paruošta priešparazitinę „bomba“. Skystis labai kartus, bet geriu taip skaniai, lyg kokią girą. Išgėręs visą iki lašelio kelioms valandoms atsigulu ir su malonu paskaitau knygą.

Po 2 valandų išgeriu laisvinamųjų. Bet aš paimu pakelį „Fortrans“, išmaišau jį viename litre vandens ir išgeriu.

Maždaug po gero pusvalandžio – klizma 2 litrai vandens su visa galvute sutraiškyto česnako (ne skiltelės, o visą galvutę). Po kurio laiko (poreikį diktuoja pats organizmas) - valomąją klizmą. Vakare dar vieną.

Na ką aš galiu pasakyti apie rezultatus. Nesitikėjau. Daugiau nerašysiu, nes tai intymu. Tik pridursiu, kad po viso to atsirado noras visą procedūrą pakartoti. Rezultatas pranoko visus lūkesčius.

10-ta diena visa taip pat, kaip 1 – 2 dienomis.

11 – diena kepenų valymas. Tai labai svarbi ir labai efektinga procedūra ir ypatinga procedūra, reikalaujanti atskiro dėmesio.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta