Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 23

Efektyvus žarnyno valymas pagal G.Malachovą

Daugelis ligų, iš pirmo žvilgsnio, neturinčių nieko bendro su žarnynu, kyla būtent iš jo. Prisiminkime ką ir kaip daugelis iš mūsų valgo. Pavyzdžiui, pusryčiams kava, duona, dešra, salotos, makaronai, sviestas. Turbūt, ne paslaptis, kad jeigu mes reguliariai nevalome savo organizmo, tai puvimas žarnyne, nuodai kraujyje ir staigus deguonies transportavimo sumažėjimas į smegenis stipriai apsunkina mūsų gyvenimą.

Malachovas, žarnyno valymas, žarnynas, toksinai, sveikatos patarimai

Sudėkime į puodą viską ką mes suvalgėme per savaitę, pridėkime tenai mielinių grybelių, bakterijų ir virusų, pastovių žarnyno gyventojų, “leistinas normas” pesticidų maiste, nitratų, konservantų, įvairių vaistų liekanų, kurių dosniai mums išrašo gydytojas, sunkiųjų metalų druskų, tokių kaip švinas, kurių norma miestų dirvose viršija šimtus kartų, ten pat įmeskime 2-4 rūšis žarnyno parazitų ir milijonus jų kiaušinėlių, kuriais užsikrėtę 100% žmonių, nežiūrint į tai, kad jie plauna rankas, daržoves ir vaisius ir nesibučiuoja su savo šunimis, sutvirtinkime tai 6-12kg. senų prie žarnyno sienelių priskretusių išmatų, kurios ten susikaupė per daugelį mūsų gyvenimo metų, visą tai sandariai uždarykime dangčiu ir pastatykime į vietą, kur temperatūra 37 laipsniai (tokia kūno temperatūra) ir laikysime ilgai ilgai...

Malachovas, žarnyno valymas, žarnynas, toksinai, sveikatos patarimaiDabar pažiūrėkite į paveikslėlį. Kiekviena storosios žarnos sritis stimuliuoja tam tikrą organą. Ši stimuliacija vyksta taip: ertmė užsipildo atidirbta maisto košele, kurioje pradeda intensyviai daugintis mikroorganizmai, išskirdami energiją bioplazmos pavidalu, kuri stimuliuojančiai veikia šią sritį, o per ją organą, esantį sąryšyje su šia sritimi.

Jeigu ši sritis priskretusi susitrombavusiomis išmatomis, tai stimuliacijos nėra, ir palengva prasideda esamo organo funkcijos silpnėjimas, o taip pat patologijos pradžia.

Tai ką mums daryti?

1. Atstatyti storojo žarnyno švarą.

Tai padės likviduoti pagrindinį organizmo užterštumo židinį. Žarnynas užsiteršia nuo neteisingo maisto produktų tarpusavio suderinamumo, virto ir rafinuoto maisto, neteisingo skysčio panaudojimo (geriame po valgio) ir nenatūralių gėrimų.

Maistas sukeliantis vidurių užkietėjimą: visi mėsos produktai; šokoladas, kakava, saldumynai, cukrus, karvės pienas, kiaušiniai, balta duona, tortai ir pyragaičiai.

2. Atstatyti peristaltiką ir žarnyno sieneles.

Tai padės žarnynui pilnai atstatyti savo funkcijas

3. Atstatyti storojo žarnyno mikroflorą, tuomet:

a) maitinimas taps visavertis dėl mikrobų sitezuojamų įvairių maistinių medžiagų ir vitaminų;

b) Normalizuosis stimuliuojančios žarnyno sistemos veikla, kas padarys mūsų organizmą labiau gyvybingą;

c) Normalizuosis ir išaugs mūsų imuninės sistemos galybė.

Vartojant vaistus, ypač antibiotikus, nyksta ir išsigimsta mūsų mikroflora.

Kapitalinis organizmo valymo komplektas:

  1. Paprastas ir efektyvus kepenų valymo metodas pagal G.Malachovą (paieška kepenų valymas)
  2. Kaip atsikratyti parazitų? Efektyvus būdas atsikratyti parazitų (paieška parazitų valymas)
  3. Efektyvus žarnyno valymas pagal G.Malachovą (paieška žarnyno valymas)

Žarnyno valymo procedūra

Po to kai atliktos 3-5 organizmo “minkštinimo” procedūros, būtina atlikti patį žarnyno valymą klizmų pagalba.

Nuo seniausių laikų klizmos buvo laikomos efektingiausia ir prieinamiausia priemone ne tik valant žarnyną, bet ir organizmą visumoje. Kaip teigia senoviniai medicininiai šaltiniai – Ajuverda, ČŽUD – ŠI (tibetietiškas Ajuverdos variantas) klizmos padeda atsikratyti nuo 80% žmogaus organizmo ligų.

Yra daugybė klizmų atlikimo variantų. Plačiausiai paplitęs storojo žarnyno valymas pagal Uokerį. Tam reikalingas Esmarcho indas, kurį galima nusipirkti vaistinėje.

Tos kurios parduodamos vaistinėse puikiai atitinka visus reikalavimus.

Imame 2 litrus šilto vandens, įpilame į jį 1-2 valgomuosius šaukštus citrinų sulčių arba obuolių acto (tam, kad suteikti vandeniui rūgščias savybes) ir Esmarcho indo pagalba įvedame šį skystį į storąjį žarnyną. Pirmą savaitę šią procedūrą darome kasdien, antrą – kas antrą dieną, trečiąją – kas trečią, ketvirtą – kas ketvirtą dieną, o toliau vieną kartą į savaitę. Jau po savaitės atsiras organizme lengvumas.

Efektyvus žarnyno valymas pagal G.Malachovą

Prieš pateikiant pačios klizmos procedūros aprašymą PERSPĖJIMAS. NĖŠČIOMS MOTERIMS JOKIŲ VALYMŲ, STUMIANČIŲ ORGANIZMO ENERGIJĄ ŽEMYN, NEATLIKINĖTI.VALYKITĖS IŠ ANKSTO, IKI NĖŠTUMO.

Klizmos procedūros aprašymas

Įpilate 1,5 - 2 l šlapimo į Esmarcho indą, pakabinate jį apie 1,5 m virš grindų. Žarnelės antgalį sutepate aliejumi. Suspaudžiate žarnelę, kad skysti neištekėtų (jeigu yra kranelis, tai užsukite jį). Atsiklaupkite ant kelių, pasiremkite alkūnėmis (dubuo turi būti aukščiau pečių), įveskite antgalį 10-25 cm gilyn. Toliau atleiskite užspaustą vietą ir palaipsniui suleiskite visą skysti.

Malachovas, žarnyno valymas, žarnynas, toksinai, sveikatos patarimai PERSPĖJIMAS. Jeigu žarnynas turi patologinius pertempimus arba stipriai pritrombuotas išmatų akmenimis, tai skystis, greitai leidžiamas, gali ištekėti atgal arba ištempti tą sritį, kuri yra prie užsikimšimo vietos, iššaukdamas nemalonius pojūčius. Kad šito nebūtų, kontroliuokite skysčio suleidimą, laiku suspausdami ir atleisdami žarnelę pirštais. Tuo pačiu kvėpuokite lėtai, bet giliai – pilvu, išpūsdami jį įkvepiant ir įtraukdami iškvėpiant. Visa tai padės jums išvengti nemalonių pojūčių, atliekant pačią procedūrą. Kai storasis žarnynas bus išvalytas, 2 litrai skysčio į jį suteka per 30-40 sekundžių.

Po to kai skystis sutekėjo, atsigulkite ant nugaros ir pakelkite dubenį. Žymiai geriau, jeigu jūs padarysite pratimą “Žvakė”, po 20-30sek. nuleiskite kojas už nugaros, atlikdami pratimą “Plūgas”. Tokioje padėtyje pabūkite 30-60 sekundžių.

Toliau jūs palengva gulatės ant nugaros ir iš karto verčiatės ant dešiniojo šono. Šių pratimų dėka skysti laipsniškai pereina visas storosios žarnos dalis, patekdamas į sunkiai prieinamas sritis, įskaitant ir akląją žarną (apendiksą). Būtent ši technika leidžia tolygiai praplauti visas žarnyno dalis. Būtinai pasinaudokite šiais niuansais – jie patikrinti praktikoje. Kitaip jūs išplausite tik dalį storosios žarnos, palikę kitose patologiją, būsimų ligų garantą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau