Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 23

Paprastas ir efektyvus kepenų valymo metodas pagal G.Malachovą

Nerašysiu apie patį kepenų valymo fiziologinį mechanizmą. Jis puikiai aprašytas G. Malachovo knygose. Bet labai svarbu, kad KEPENŲ VALYMOSI PROCEDŪRĄ PRADĖTI TIK PO ŽARNYNO IŠVALYMO...

Kiekvienais metais pavasarį darau vieną kapitalinį organizmo valymą ir suderinu jį su žarnyno valymu. Su priešparazitiniu valymu. Ir su kepenų valymu. T.y. vienu šūviu – trys zuikiai. Kodėl pavasarį, todėl, kad tai pats palankiausias metas kepenų valymui, kurį rekomenduojama pradėti kai pradeda tekėti beržų sula.

kepenų valymas, sveikata, sveikatos patarimai, liaudies medicina

Tad pereinu prie pačios valymosi procedūros. Tam man reikės apie 200-250g aliejaus (tinka bet kuris - rafinuotas, nerafinuotas - bet geriausiai – alyvuogių) ir toks pats kiekis natūraliai išspaustų citrinos sulčių.

Visa valymosi paslaptis – išankstinis organizmo paruošimas - “suminkštinimas”.

“Suminkštinimą”, šiltų vandens procedūrų pagalba, reikia būtinai atlikti mažiausiai 3-4 kartus. Kiekvieną šiltą procedūrą pabaigiu trumpalaikiu šaltu dušu. Tuomet iš manęs akmenukai byrės jau iš pirmo karto. Paskutinę “minkštinimo”procedūrą atlieku dieną prieš patį kepenų valymą.

Jeigu 3-4 dienas prieš valymą maitinsimės daugiausia augaliniu maistu ir naudosime didelį kiekį šviežiai spaustų sulčių (1 dalis burokų ir 4-5 obuolių, pageidautina rūgščių) ir vieną kart į dieną darysime valomąją klizmą, pasiruošimas bus idealus.

Pagaliau, ateina pati valymosi diena. Pageidautina, kad tai būtų viena ar dvi dienos prieš pilnatį, o savijauta rami. Ryte, pasinaudojęs tualetu, pasidarau valomąją klizmą. Toliau lengvai papusryčiauju, prieš tai išgėręs šviežiai išspaustų sulčių. Taip pat lengvai papietauju (visai nevalgyti negerai) ir po 1-2 valandų pradedu šildyti kepenų sritį. Tam tikslui prie dešiniojo šono, kepenų srityje priglaudžiu elektrinę pagalvėlę (galima ir pūslę su karštu vandeniu). Įsitaisau patogiai fotelyje ir žiūriu televizorių arba skaitau knygą. Kepenis šildau visą dienos likutį. Maždaug 7-8 valandą vakaro pradedu pačią kepenų valymo procedūrą. Prieš tai šiek tiek pašildau aliejų ir sultis iki 30-35 laipsnių inde su karštu vandeniu.

Kapitalinis organizmo valymo komplektas:

  1. Paprastas ir efektyvus kepenų valymo metodas pagal G.Malachovą (paieška kepenų valymas)
  2. Kaip atsikratyti parazitų? Efektyvus būdas atsikratyti parazitų (paieška parazitų valymas)
  3. Efektyvus žarnyno valymas pagal G.Malachovą (paieška žarnyno valymas)

Ir taip, viskas paruošta, stovi dvi stiklinės, viena su aliejum, kita su sultim. Geriu po 1-2 gurkšnelius aliejaus ir užgeriu tokiu pačiu sulčių kiekiu. Maždaug po 15-20 minučių, jeigu nepykina, pakartoju. Laukiu 15-20 minučių, ir taip kelis kartus kol neišgeriu viso aliejaus ir sultis. Vėl ramiai įsitaisau fotelyje ir žiūriu televizorių arba skaitau knygą.

Galiu pasakyti, kad pradžioje viskas būna ne blogai, bet vėliau, kai aliejaus ir sulčių įpusėju, jaučiu, kad šiek tiek negera. Jeigu pykina, palaukiu šiek tiek ilgiau, kol negerumas praeina ir vėl geriu aliejų ir sultis. Svarbu, jeigu pykina, palaukti tiek, kad nemalonūs pojūčiai praeitų, ir tik tada pakartoti. Procedūrą ištempti ne baisu, o netgi naudinga. Bet jeigu blogumas nepraeina, pasitenkinu išgertu kiekiu ir to man gana.

Šildymą galima baigti, o galima ir toliau šildyti.

Po to kai aliejus ir sultys išgerti (aliejaus ir sulčių kiekis nuo 100 iki 300 gramų), įvykdau eilę priemonių, kurios efektą sustiprina. Maždaug po valandos, kai baigiu gerti, patogiai atsisėdu, vata užkemšu kairę nosies šnervę ir kvėpuoju dešine. (Kvėpavimas per dešinę šnervę organizmą sušildo, per kairę atšaldo). Ant liežuvio užberiu šiek tiek maltų juodųjų pipirų, o kepenų srityje reikėtų padėti Kuznecovo aplikatorių su metalinėmis adatėlėmis. Tačiau aš Kuznecovo aplikatoriaus neturiu, tad naudoju paprasta plaukų šepetį, bet su metaliniais danteliais. Visa tai, skatina energijos ir šilumos atsiradimą organizme, nukreipiant juos į kepenų sritį.

kepenų valymas, sveikata, sveikatos patarimai, liaudies medicina Papildomai vaizduotėje nusipiešiu tai, kad iškvėpdamas nukreipiu ugninį kamuolį į kepenų sritį. Kvėpuoju lėtai, stipriai dirbdamas diafragma. Išpučiu pilvą įkvėpdamas, ir įtraukiu jį, kai iškvėpiu. Tuo gerai pamasažuoju kepenis, sustiprinu kraujo apytaką. Taip kvėpuoju 15-30 minučių, šiek tiek pailsėjęs - pakartoju. Pertraukų metu kepenų srityje padedu paprastą magnetą.

Magnetinė terapija sustiprina kapiliarinę kraujotaką. Tuo pačiu magnetinis laukas suaktyvina fermentus, kurie vaidina didelį vaidmenį valomojoj procedūroj.

Visos šios gudrybės padeda įjungti pačius giliausius organizmo lygius, atsakingus už gyvybingumą, valymąsi ir atstatymą. Jokia kita procedūra neveikia taip galingai, kaip aprašytoji. Akmenų ir teršalų išvarymas iš kepenų turėtų prasidėti naktį arba ryte. Bet man visuomet prasideda ryte. Naktį miegu neramiai, jaučiu kaip pilve vykstą kažkokie procesai: pilvas „urzgia“, gurguliuoja. Bendrą savijautą sunku ir aprašyti, bet jaučiu, kad lyg visas organizmas stengiasi padėti kepenims, visa jo energija nukreipta į kepenų sritį, todėl čia ir sunkumas galvoje ir silpnumas, bet aš džiaugiuosi, nes žinau, kad viską padariau teisingai ir procesas prasidėjo.

Ryte atsikeliu anksčiau. Savijauta sunki, bet jau žinau, kad tokia savijauta todėl, kad visi iš žarnyno išmesti akmenys, toksinai, sena tulžis ir kiti nešvarumai persikraustė į žarnyną ir organizmas reikalauja kuo greičiau jais atsikratyti, ką aš nedelsiant ir padarau. Tam panaudojau valomąją klizmą ir...

Ir savo akimis pamatau visa “turtą”, įgyta iškreiptos mitybos dėka, ir iš karto suprantu, kad reikia ne tik atsikratyti viso šio „turto“, bet ir sudaryti sąlygas, kad jo daugiau nesukaupčiau. Tai ir akmenys tamsiai ir šviesiai žalios spalvos, jų dydis įvairus, tai ir į mazutą panašios senos tulžies, tai ir kepenyse pasislėpę parazitai. Papildomai padarau dar vieną valomąją klizmą. Šiek tiek pailsėjęs papusryčiauju. Pirmiausia išgeriu 0,5 litro sulčių (morkų, obuolių, burokų). Tik po to valgau salotas, košę, virtą ant vandens.

Jaučiu kaip energija palengva grįžta. Pagal savijautą žarnyną išsivalau tiek, kiek jaučiu esant reikalinga. Akmenys dar eina ir sekančios dienos rytą, nors jau ir nedaug. Tačiau dabar jaučiuosi lyg ant sparnų, pavasarinė energija sugrįžo!

Kiek kartų reikia valytis kepenis?

Pirmas valymas pats sunkiausias, organizmas išnaudoja daug jėgų. Būna taip, kad pirmą kartą išeina daug senos tulžies, pelėsio, balkšvų siūlų, o akmenų beveik nėra. Tai nereiškia, kad valymas praėjo nesėkmingai. Viskas normalu, tiesiog kepenys labai stipriai užterštos, ir tik antrą ir visus sekančius, pasipils akmenėliai. Visus kitus valymus reikia daryti pagal savijauta: po trijų savaičių, po mėnesio, jie bus žymiai lengvesni. Kuo greičiau atsikratysiu purvo kepenyse, tuo greičiau normalizuosis virškinimas, kraujotaka ir medžiagų apykaita. Ir valytis reikia iki tol, kol nebeišeis jokie nešvarumai.

O kodėl reikia tiek daug valymų? Ogi todėl, kad kepenys susideda iš kelių skilčių ir per viena valymą suspėja išsivalyti tik viena skiltis.

Tai mano valymosi patirtis, žinias aš paėmiau iš G.Malachovo knygų ir pritaikiau jas praktikoje, todėl norintiems patiems susitvarkyti su savo sveikatos bėdomis patarčiau jas taip pat paskaityti. Būkit sveiki ir laimingi!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 13:49 Ežiuolė - sveikatai stiprinti
Pastebėta ir moksliniais tyrimais pagrįsta, kad visų užkrečiamųjų ligų, epidemijų/pandemijų atvejais nesuserga arba lengvai serga asmenys su stipria imunine sistema.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 13:14 Kas naujo Veneroje? Aiškėja naujų įdomybių
Venera praeitą savaitę nesitraukia iš viso pasaulio akiračio dėl labai intriguojančio fosfino dujų atradimo, tačiau kaimyninė planeta slepia ir daugiau įdomybių. Pavyzdžiui, kokia buvo jos geologinė (afroditologinė?) praeitis?...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 08:03 Kodėl į kavos puodelį reikia įberti žiupsnelį druskos
Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau