- 29.12.2020
- 4.0 Reitingas
- 1961 Peržiūr
- Komentarai
(Paranormal)* Kiaulpienė išsiskiria valomosiomis savybėmis. Jei vartojate kokių nors vaistų, geriausia prieš naudojant kiaulpienes pasitarti su gydytoju. Jis jums pasakys, ar jūsų konkrečiu atveju yra kontraindikacijų.
Nors kiaulpienė laikoma piktžole, gali būti naudinga žmonėms dėl savo diuretikų savybių. Nedaugelis žino, kad kiaulpienė taip pat aktyvina kepenis. Gydomosios šio augalo savybės taip pat padeda gydyti įvairius virškinimo sistemos ir inkstų sutrikimus. Reikėtų pažymėti, kad kiaulpienė naudojama tiek medicinoje, tiek kulinarijoje. Kartais dedama į salotas.
Kiaulpienė kepenims: gydomosios savybės
Kiaulpienėse yra naudingų organizmui ingredientų. Jis pasižymi nuostabiomis valomosiomis savybėmis, išsprendžia skysčių susilaikymo problemą.
* Kiaulpienė suaktyvina kepenis ir skatina tulžies gamybą, padeda gydyti virškinimo sistemos ligas. Be to, tai yra natūralus vidurius laisvinantis vaistas. Tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas kovojant su sulėtėjusiu virškinimu ir vidurių užkietėjimu.
* Kita vertus, reikia atkreipti dėmesį į stimuliuojančias šio augalo savybes. Jo dėka mūsų inkstai tampa aktyvesni. Vaistiniai kiaulpienės komponentai gali palengvinti ligų, susijusių su šlapimo rūgšties pertekliumi, pavyzdžiui, podagros, eigą. Jis taip pat naudojamas inkstų akmenims pašalinti.
* Ne mažiau svarbu, kad šiame augale būtą daug geležies.
* Kiaulpienė gerai valo kraują, vadinasi, pašalina toksinus ir pagerina visų organų veiklą.
Būdingas kartokas kiaulpienės skonis stimuliuoja kepenis ir padeda išvalyti nuo toksinų. Štai kodėl kiaulpienės rekomenduojamos žmonėms, kenčiantiems nuo hepatito ir cirozės. Šis kiaulpienės gebėjimas padeda apsaugoti kepenis nuo galimų sutrikimų, susijusių su apsinuodijimu maistu ir chemikalais.
Kiaulpienė aktyviai naudojama kepenų ciroze sergantiems pacientams gydyti. Daugeliu atvejų cirozė išsivysto žmonėms, kurie piktnaudžiauja alkoholiniais gėrimais. Šis blogas įprotis yra sutrikimų atsiradimo kepenų audiniuose kaltininkas. Stebint tokius pacientus pastebėta, kad išgėrus kiaulpienių nuovirą, jų būklė pagerėja. Šį nuovirą rekomenduojama vartoti 2–3 kartus per dieną.
Kaip valyti kepenis kiaulpienėmis?
Paprastai kiaulpienė naudojama kaip pagrindinio gydymo priedas. Reikėtų nepamiršti, kad jo naudojimas nesukels jokio efekto, jei pacientas ir toliau vartos alkoholį ir rūkys.
Pacientams, turintiems hormoninių sutrikimų ir nutukimą, kiaulpienė skiriama baigus pagrindinio gydymo priešuždegiminiais vaistais kursą.
Kiaulpienė vartojama, kaip karšta arbata. Verdantis vanduo leidžia augalui „atiduoti“ visus svarbius mikroelementus.
Šalutinis poveikis
Kiaulpienių gydymas neturėtų būti ilgesnis nei 4 mėnesiai. Priešingu atveju padidėja nepageidaujamų pasekmių rizika.
* Pernelyg didelis šio augalo vartojimas gali sukelti alergiją ir padidėjusį jautrumą saulei.
* Rečiau pacientams pasireiškia diarėja (viduriavimas) ir skrandžio problemos.
Svarbūs patarimai
* Iš kiaulpienės galima gaminti salotas. Ši forma taip pat labai naudinga kepenims.
* Norėdami išvalyti organizmą, galite paruošti arbatą iš kiaulpienių stiebų.
* Kaip jau minėta, kiaulpienė suaktyvina kepenis, teigiamai veikia virškinimą, taip pat pagerina inkstų veiklą. Svarbiausia nepadauginti kiaulpienės ir visada laikytis rekomenduojamos dozės.
* Jei kiaulpienių vartojimas sukelia šalutinį poveikį, kreipkitės į gydytoją. Kiaulpienę galima naudoti tik kaip pirminio gydymo, kurį paskyrė gydytojas, priedą.
* Nepamirškite apie sveikus įpročius. Pabandykite daugiau vaikščioti ir sportuoti. Atminkite, kad toksinai iš organizmo pasišalina ir prakaitu. Be to, fizinis aktyvumas padeda geriau deginti riebalus.
Praleiskite dieną lauke rinkdami kiaulpienes. Naudokite juos paruošdami gydomąjį sultinį, ir jūsų organizmas jums padėkos už tokią priežiūrą!
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau