Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 7

Kaip tu atbaidai vyrus, net nesuteikdama jiems šanso

Kaip tu atbaidai vyrus, net nesuteikdama jiems šanso

Neturėtumėte galvoti, kad esate viskas, ko jam reikia

Manote, kad puikiai tinkate vienas kitam, jau matote savo bendrą ateitį... Bet ne faktas, kad jis galvoja taip pat. Kaip tavo elgesys gali jį atstumti?

1. Skirkite laiko visiems (ir jam taip pat) pasakyti, kad esate pora.

Nė vienam vyrui nepatinka, kai jį įtraukia į santykius, kol jis nėra tam pasiruošęs arba nėra tikras, kad to nori. Galbūt jūs einate į pasimatymus ir leidžiate laiką kartu, ir jums tai jau yra santykiai, tačiau jam tai dar tik pasirinkimo ir apsisprendimo etapas. Taigi neskubėkite, neviliokite jo į spąstus.

Sveikata: Bronchai ir plaučiai: geriausi liaudies receptai valymui

Atsipalaiduokite ir pasistenkite mėgautis šiuo laikotarpiu. Geriau pažinkite jį, jo vertybes ir tikslus.

2. Neklauskite jo apie jo jausmus.

Dauguma vyrų iš principo negali kalbėti apie savo jausmus, juo labiau santykių pradžioje. Jam gali prireikti daugiau laiko, kad atsivertų.

Vyrai labiau linkę savo jausmus išreikšti veiksmais. Tik nedarykite jam spaudimo. Kai jis jausis patogiai, galbūt pradės dalytis arba tiesiog laikui bėgant geriau suprasite jį be žodžių.

3. Nebūkite pavydi.

Jūs tik pradėjote susitikinėti, o jau nuolat klausinėjate, kur jis yra, ką veikia, su kuo yra. Netapk jo antrąja mama - tai nėra patrauklu. O bandydama jį kontroliuoti, rodai savo nesaugumą.

Vyrams patinka, kai moteris pasitiki savimi ir juo pasitiki.

Sveikata: Veiksmingiausi gėrimai nuo peršalimo

4. Nebūk reikli ar įkyri.

Nebombarduokite jo žinutėmis, nepersekiokite jo socialiniuose tinkluose, neprašykite komplimentų. Ankstyvuoju santykių etapu pasistenkite atsipalaiduoti ir supraskite, kad jūsų įkyrumas nepagerins situacijos - galite tik viską sugadinti.

5. Persvarstykite savo prašymus.

Nesitikėk per daug ir per anksti. Tarsi jis tuoj pat turi su tavimi praleisti visą laisvalaikį, turi už tave atsiskaityti, mokėti už tave. Galbūt manai, kad jis turėtų džiaugtis, jog esi su juo, bet ar ne per daug gerai apie save galvoji? Nesikėsink į jo laisvę. Jūs esate lygiateisiai, susitikinėdama su juo nedarai jam paslaugos.

6. Neturėtumėte manyti, kad esate viskas, ko jam reikia.

Neturite trukdyti jam susitikti su draugais, užsiimti savo pomėgiais ir pan. Iš pradžių jis gali to net nepastebėti, kai skatinsite jį tiesiog praleisti daugiau laiko kartu. Tačiau jo draugai pradės pastebėti, o paskui ir jis pats.

Skanu: "NET NEĮSIVAIZDAVAU, KAD JUOS TAIP LENGVA PAGAMINTI": SKANŪS PYRAGAIČIAI IŠ NEBRANGIŲ INGREDIENTŲ (DALINUOSI ŠIUO RECEPTU)

Jei jums nepatinka jo draugai, neapsigaukite - greičiausiai jis toks pat kaip jie, o jūs nenorite to suprasti.

Lengva įsitraukti į naujus santykius ir pasprukti. Tačiau neleiskite, kad emocijos jus užvaldytų ir sugriautų tai, kas taip gerai prasidėjo.

Jei jis yra geras ir tau tinkamas vyras, tau nereikės sekti paskui jį ar versti jį ką nors daryti - jis norės viską daryti dėl tavęs.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau