- 17.11.2020
- 0.0 Reitingas
- 1009 Peržiūros
- Komentarai
Alergija - tai neįprasta organizmo imuninės sistemos reakcija į kažkokį poveikį, kuris normaliai nesukelia jokios reakcijos. Medžiagos, iššaukiančios alergiją, vadinamos alergenais. Alergija kyla, kai žmogus kontaktuoja su alergenu, kuriam netgi yra išsivystęs padidėjęs jautrumas.
Tipiški alergenai yra buitinės dulkės, pelėsiai, augalų žiedadulkės, žolės, maisto produktai, gyvūnų kailis, vabzdžių nuodai.
Alergija gali kilti bet kuriuo momentu. Galimi atvejai, kai alergija kyla po kontakto su medžiagomis, kurios anksčiau nesukeldavo tokios reakcijos.
Keletas receptų nuo alergijos
Išspausti sultis iš šviežiai iškasto kvepiančiojo saliero šaknies. Vartoti po 1-2 arbat. šaukštelius 3 kartus per dieną 30 minučių iki valgio.
Pasiruošti sulčių mišinį iš 3 - 5 morkų, 2 obuolių, petražolių pundelio, 2 mažų spalvotų kopūstų žiedynų. Gerti 2-3 kartus per dieną 30 minučių iki valgio.
100 g laužo anglių užpilti 0,5 l pieno, pavirinti 15 minučių. Gerti po 0,5 stiklinės kas 30 minučių.
Valgyti pelenuose keptas bulves. Jeigu alergiją sukelia augalų žiedadulkės (dažniausiai tai įvyksta vasarą, kai vyksta augalų žydėjimas), grįžus namo iš lauko reikia praskalauti gerklę paprastu vandeniu arba vandeniu su sukatžolės, valerijono užpilu, taip pat nusimaudyti po dušu.
2 valg. šaukštus putino žievės užpilti 1 stikline virinto vandens, pakaitinti 20 minučių ant silpnos ugnies, palaikyti 30 minučių, kad pritrauktų, perkošti. Papildyti virintu vandeniu iki pradinio kiekio. Gerti po 0,5 stiklinės 2 kartus per dieną po valgio.
10 g pipirmėtės užpilti 0,5 stiklinės verdančio vandens, palaikyti 20 - 30 minučių, kad pritrauktų. Vartoti po 1 valg. šaukštą 3 kartus per dieną.
Sumaišyti po 1 arbat. šaukštelį sutrintų apynių spurgų ir lakišiaus žolės, užvirinti 0,75 stiklinės vandens, palaikyti 30 minučių, kad pritrauktų. Išgerti karštą per vieną kartą prieš naktį.
1 valg. šaukštą didžiosios ugniažolės užpilti 2 stiklinėmis verdančio vandens, palaikyti 4 valandas, kad pritrauktų. Gerti po 0,25 stiklinės ryte ir vakare.
10 g vaistinės medetkos žiedų užpilti 0,5 stiklinės verdančio vandens, palaikyti 1-2 valandas, kad pritrauktų. Vartoti po 1 valg. šaukštą 2-3 kartus per dieną.
1 valg. šaukštą vaistinės ramunėlės žiedų užpilti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti 20-30 minučių, kad pritrauktų. Vartoti po 1 valg. šaukštą 2-3 kartus per dieną.
1 valg. šaukštą šviežių ar džiovintų aklosios dilgėlė (notrelės) žiedų užpilti 1 stikline verdančio vandens. Gerti šiltą po 0,5 stiklinės 4-5 karus per dieną arba po 1 stiklinę 3 kartus per dieną. Vartoti nuo alerginio išbėrimo, dilgėlinės, egzemos.
Sudžiovinti ir sutrinti į miltus plūdeną. Miltelius vartoti po 1 valg. šaukštą 4 kartus per dieną 30 minučių iki valgio užsigeriant vandeniu.
Esant alerginiams odos susirgimams į vandens vonią įpilti 1 l našlaičių užpilo arba 1 l pelkinio gailio užpilo ar nuoviro.
Sumaišyti lygiomis proporcijomis erškėčių uogas ir kiaulpienių šaknis, sumalti. 1 valg. šaukštą mišinio užpilti 1 stikline verdančio vandens. Vartoti po 0,3 stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį 2-3 mėnesius.
Alergijos dulkėms (tame tarpe ir knygų dulkėms) gydymui reikia sumaišyti 4 dalis jonažolės, 5 dalis širdažolės, 3 dalis sutrintų kiaulpienės šaknų, 2 dalis dirvinio asiūklio, 1 dalį kukurūzų purkų, 1 dalį vaistinės ramunėlės ir 4 dalis sutrintų į miltus erškėčių uogų. 4 valg. šaukštus mišinio užpilti 1 stikline šalto virinto vandens ir palaikyti per naktį. Ryte pakaitinti iki užvirimo, nukelti nuo ugnies ir palaikyti 1 valandą, kad pritrauktų. Gerti po 0,3 stiklinės 3 kartus per dieną 30 minučių iki valgio. Visas gydymas trunka iki 6 mėnesių - 3 kursai po 1 mėnesį su ne trumpesne kaip 10 dienų pertrauka tarp jų.
Grūstuvėje sutrinti kiaulpienių ir varnalėšų šaknis. 2 valg. šaukštus mišinio miltelių užpilti 3 stiklinėmis vandens ir palaikyti per naktį. Ryte pavirinti 10 minučių ir 10 minučių palaikyti nukėlus nuo ugnies, kad pritrauktų. Vartoti po 0,5 stiklinės prieš valgį ir prieš miegą - iš viso 5 kartus per dieną.
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau