Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 20

Kaip žmonės nustoja būti artimi

Su savo žmogumi ir perpildytame traukinio vagone bus gera bei jauku. Net labai gera. Galima prisiglausti prie savo žmogaus, apkabinti jį. Patogu kaip šaukšteliams aksominiame futliare. Ir sutilpti galima ant vienos sėdynės — ir nieko, vietos užtenka. Kas vyksta aplinkui, nėra labai svarbu.

Susvetimėjimo požymis

O su puikiu, geru, pagarbos vertu, bet ne savo žmogumi net liuksusinio viešbučio apartamentuose sunku gyventi dviese. Visi kito asmens įpročiai mus slegia ir erzina. Įprotis keltis su aušra ar gultis po pusiaunakčio. Įprotis knarkti, net jeigu jis knarkia tyliai. Įprotis garsiai skalauti burną po dantų valymo. Įprotis sėdėti ant sofos ne taip, kaip reikia.

Jis ištiesia kojas ir nuolat kliūna. Ir be perstojo plepa. Arba tyli kaip statula… Nėra kur dėtis nuo to žmogaus net milžiniškuose apartamentuose. Jis nuolat painiojasi po kojomis ir švysčioja prieš akis. Ilgam užima vonią.

Ankšta ir nejauku, Net tada, kai einame greta vandenyno pakrante, ne mūsų žmogus įsigudrina mus užkliudyti ir žengia ne mūsų tempu. Nepatogu su juo vaikštinėti. Tenka laukti jo arba žingsniuoti per greitai, kad neatsiliktume…

Tikriausiai ne mūsų žmogus išgyvena tuos pačius jausmus: įtampą, suvaržymą, nepatogumą ir varginimą. Tačiau elgiasi taip pat mandagiai ir neišsiduoda. .. Ir laukia, kol, kankinimas artimu bendravimu pasibaigs, net jeigu mes kartu atostogaujame Žydrojoje pakrantėje. Arba kartu dirbame viename kabinete. Ar kartu važiuojame viename automobilyje.

Nesvarbu kur, bet kokia priverstinė būtinybė būti kartu slegia mus, jeigu šalia yra ne mūsų žmogus.

Ir bet kokio nepatogaus buvimo karu mes net nepastebime, kai šalia yra mūsų žmogus. O mes — jo. Taip ir važiuotume visą gyvenimą kartu susiglaudę. Ir gyventume kartu, kol traukinys neatvyktų į galinę stotį. Ilgai, ilgai…

Tai yra svarbiausias savo žmogaus požymis — mums ne ankšta kartu. Ir niekas neerzina, neslegia, nevargina.

Santykiai, Psichologija, problemos, sunkumai

Patarimas moterims

Pirmoji ir svarbiausia bendravimo su vyrais taisyklė — nieko nekomplikuokite. Ir jeigu prasidėjo susierzinimas, vadinasi, kažkas ne taip. Mes nutolstame vienas nuo kito, kai buvimas kartu pradeda slėgti, o ne gelbsti nuo pasaulio vargų.

Pirmas požymis, kad mes nustojame būti «savi» — susierzinimas , nepatogumas, nejaukumas. Nesvarbu, kur — vagone ar prabangiuose apartamentuose. Taip prasideda nutolimas ir susvetimėjimas.

alfa.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 205
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 21:23 8 Būdai, Kaip Valyti Kepenis

Pavasaris - idealus metų laikas, kai galima tinkamai pasirūpinti kepenimis. Kinų medicinos specialistai teigia, jog tuos, kurie pažeidžia pavasario organizmo priežiūros taisykles, vėliau dažniau sirgs kepenų ligomis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:53 Nuo peršalimo ligų saugančios ir imuninę sistemą stiprinančios daržovės

Juodaisiais ridikais efektyvu gydyti peršalimo ligas, naikinti žalinguosius virusus ir bakterijas. Vos vieno vidutinio dydžio juodojo ridiko pakanka, kad parai savo organizmą aprūpintumėte pakankamu vitamino C kiekiu.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 18:52 Labiausiai paplitusias kojų ligos ir kaip padėti sau
Ši tema - viena iš aktualiausių ir paliečia bet kokio amžiaus žmones. Problemos su kojomis, ypač su pėdomis, signalizuoja apie tam tikras organizmo problemas. Kokias konkrečiai?

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 17:41 Mastopatijos Gydymas Vaistažolėmis
Nemažai 30-50 metų sulaukusių moterų aptinka sukietėjimus krūtų audiniuose. Pats savaime šis reiškinys nebūtų pavojingas, jei ne grėsmė išsivystyti navikiniams procesams. Mastopatijos fone gali išsivystyti krūties vėžys, fibroadenoma, cistos....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau