Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 31

Ar turite karpų? Mes turime priemonę, kuri padės jas pašalinti per 5 dienas

Ar šiandiena žiūrėjote į veidrodį? Pastebėjote, kad ant kaklo turite karpų? Teko susirūpinti dėl išvaizdos ... Karpų atsiradimo priežastys yra įvairios nuo mitybos iki  genetinio polinkio.

Jos dažnai atsiranda nėštumo metu, dėl organizme atsirandančių hormoninių pokyčių.

Paprastai jos pasireiškia suaugusiems ir labai specifinėse vietose, pavyzdžiui, pažastyse, kakle, krūtinėje ir ant vokų.

karpos, kapų pašalinimas, piežastys, obuolių actas, gydymas

Karpų pašalinimas obuolių actu namuose

Dermatologų naudojami metodai karpoms pašalinti gali būti skausmingi ir brangūs, todėl šiandiena norime padėti jums pašalinti šias dirginančias karpas nuo odos paprastu būdu ir efektyviai. Nesinori vaikščioti pas dermatologą, bet žinoma pasitikrinti ar tai piktybinis ar odos ataugėle reikėtų.

Sužinokite, kaip panaikinti karpas namuose!

Taigi, norėdami pašalinti namuose, ant kūno atsiradusia karpą, jums reikės obuolių acto, vatos, ar tampono.

Paprasčiausiai paimkite actą, panardinkite vieną vatos gabaliuko pusę ir uždėkite ant karpos paviršiaus, kurią norite pašalinti. Leiskite nudžiūti.

Kartokite šią procedūrą kelis kartus per dieną, kiekvieną dieną, kol karpa taps tamsi, o per penkias dienas ar savaitę ji turėtu išnykti.

Rūpinkitės savimi ir būkite sveiki su paranormal.lt!

Svarbu pažymėti, kad šis gydymas neturėtų būti naudojamas karpoms esančioms ant akių vokų, nes tai gali sukelti dirginimą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau