Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 29

Kas Mums Gresia, Kai Miegame Per Mažai?

Kartais paroje pritrūksta vienos kitos valandos. Tokiu atveju neretai nusprendžiame pamiegoti šiek tiek mažiau.

Vis dėlto miego trūkumas sukelia begalę problemų ir ilgesnis savaitgalio miegas neatitaiso padarytos žalos.

Štai kas nutinka, kai miegate per mažai:

1. Raukšlės pradeda formuotis anksčiau nei turėtų. Jei dvejus metus kartas nuo karto miegosite mažiau nei reikėtų, pastebėsite, kad oda pradės raukšlėtis.

2. Po akimis formuojasi maišeliai. Jie didėja ir tamsėja. Ir joks akių kremas ar ledo kubeliai neišspręs šios problemos.

3. Pradedama valgyti tai, kas papuola po ranka. Kai miegate nepakankamai, valgote daugiau, nes miego trūkumas sužadina apetitą keliančius hormonus.

4. Atsiranda nuotaikų svyravimai. Mažai miegodami galite tapti neracionaliu, greitai įsižeidžiančiu. Aplinkiniams taps nemalonu būti šalia jūsų.

5. Tampate užmaršūs. Dėl miego trūkumo galima patirti galvos skausmus, svaigimą, tapti sunku atsiminti net paprasčiausius dalykus.

Jei nakties miegą dažnai iškeičiate į knygą ar filmą, sugrąžinti kūną į vėžes nebus lengva. Ir, jeigu manote, kad vieną dieną išmiegoję tiek valandų, kiek reikia, kompensuosite miego trūkumą, apsirinkate.

Parengta pagal newtheory.com publikuoja lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2020 laikas 20:07 Indigo „Magnetiniai“ Vaikai

Apie nepaprastus vaikus, galinčius pritraukti įvairius daiktus, imta kalbėti prieš gerą ketvirtį amžiaus. Šiuo metu jie priskiriami taip vadinamiems indigo vaikams.

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 18:55 Pachacamaco Stabas Pati Paslaptingiausia Statulėlė Pasaulyje
Legendinis niršių Ispanijos konkistadorų letenų išvengęs aukštaūgio žmogaus dydžio medinis stabas yra autentiškas – tačiau tai gal net ne visai tai, kas apie radinį buvo žinoma iki šiol. Statula yra dar senesnė, nei manyta – tad ją galėjo garbinti dar prieš inkus egzistavę žmonės....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 15:57 Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?
Druska, pipirai ir citrina labai gerai salotose.  Bet tai toli gražu ne vienintelis įmanomas jų panaudojimas, jie gali pasitarnauti ir kaip gydomosios priemonės. Žmonės visoje žemėje naudoja šiuos produktus,  kad susidorotų su įvairiais sveikatos sutrikimais....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 10:40 JAV Kariuomenė: NSO paviešinimas didelė žala JAV nacionaliniam saugumui

2004 m. lapkritį JAV Karinio laivyno pilotai, dislokuoti lėktuvnešyje „USS Nimitz“, skrydžio metu susidūrė su saldainiuko „Tic-Tac“ formos neatpažintu skraidančiu objektu (NSO), kuris virš Ramiojo vandenyno judėjo taip, tarsi jam negaliotų fizikos dėsniai, rašo „CBS ...

Skaityti daugiau

19.01.2020 laikas 23:27 Namų vaistas nuo plaučių ligų. Pamiršk kosulį!
Labai daug žmonių kenčia nuo kvėpavimo takų ligų. Dažniausi negalavimai yra astma, bronchitas ir įvairių rūšių kosulys.

Skaityti daugiau