Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 12

Keistas Brajano Šaferio dingimas: į barą įėjo, bet nebeišėjo

Daug žmonių paslaptingai dingsta visame pasaulyje. Vienų dingimas būna tiesiog nesuprantamas, kitų – iš tikrųjų keistas. Vienas toks atvejis nutiko JAV, Ohajo valstijoje. Ten žmogus įėjo į barą ir ... nebeišėjo, dingo pradingo, tarsi ištirpo ore. Paslaptis neatskleista iki šiol.

Ši istorija nutiko su 27 metų Brajanu Šaferiu 2006 metais. Tai buvo labai malonus jaunas žmogus, protingas, gražus, teikiantis didelių vilčių. Jis studijavo Ohajo valstijos (JAV) medicinos universitete, 2 kurse. Studijos sekėsi puikiai. Santykiai su kitais studentais buvo geri. Brajanas buvo linksmas ir labai populiarus.

paranormalūs reiškiniai, Dingimas, kriminalas, paslaptis, paranormal

Asmeninių problemų daug neturėjo. Labai liūdėjo dėl netikėtai mirusios motinos, kuri sirgo reto tipo kaulų vėžio. Tačiau, anot draugų, Brajanas ištvermingai išgyveno šią netektį ir drąsiai kūrė ateities planus.

Kovo mėnesį jis planavo nuvažiuoti su drauge Aleksis Vagoner į Majamį pailsėti per pavasario atostogas.

Jokių tamsių debesų jo horizonte nesimatė.

2006 metų kovo 31 dieną, penktadienį, per pavasario atostogas, Brajanas puikiai praleido laiką su tėvu, papietavo su juo, o vakare su draugu Viljamu Florensu nusprendė nueiti į studentų barą “Ugly Tuna Saloona” pietiniame universiteto studentų miestelio rajone.

Iš baro Brajanas paskambino savo draugei Aleksis, kuri tuo metu buvo Toledo mieste pas gimines, ir truputį paplepėjo su ja. Paskui trumpam išėjo iš baro į kaimyninį rajoną Arena District, bet po pusiaunakčio grįžo atgal. Tuo pat metu į barą atėjo kita jo pažįstama Meredit.

Brajanas linksminosi su draugais bare, bet kažkuriuo metu atsiskyrė nuo jų, o šie pasigedo Brajano, tik pradėję skirstytis. Viljamas Florensas ir Meredit ėmė visur ieškoti Brajano, bet jo niekur nebuvo. Antrą valandą nakties baras užsidarė, lankytojai turėjo išeiti laukan, išėjo ir Brajano draugai, laukė jo prie įėjimo, nes manė, kad tas atsiskyręs sėdėjo kur nors kampe ir netrukus išeis. Bet Brajanas nepasirodė.

paranormalūs reiškiniai, Dingimas, kriminalas, paslaptis, paranormal

Tuo metu nerimas dar nebuvo toks didelis. Draugai nusprendė, kad Brajanas vienas tiesiog anksčiau išėjo namo. Tačiau tą naktį vaikinas namie taip ir nepasirodė. Ryte draugai ėmė skambinti jam į mobilų telefoną, bet niekas neatsiliepė, nebuvo girdėti ir mobiliojo telefono skambučių.

Bet ir tada draugai dar per daug nesinervino. Tik pirmadienį, kai atvažiavo jo draugė Aleksis, nes jie abu kartu turėjo važiuoti į Majamį, o Brajano niekur nebuvo, visi suprato, kad jam kažkas nutiko, ir kreipėsi į policiją.

Policininkai pirmiausia peržiūrėjo “Ugly Tuna Saloona” baro vaizdo stebėjimo kameras. Tada vaikino dingimo mįslė pasidarė dar labiau bauginanti - 1.55 val., t.y. likus 5 minutėms iki baro uždarymo, Brajanas buvo netoli nuo įėjimo į barą, kalbėjosi su dviem moterimis. Juos užfiksavo vaizdo kamera.

Vėliau, apie 2 valandą, svyrinėdamas Brajanas nuėjo link įėjimo į barą, įėjo vidun, ir daugiau nebeišėjo. Brajanas tarsi ištirpo ore. Jo nesimatė net kameros prie avarinio išėjimo vaizduose.

Vėliau policininkai pagal vaizdo kamerų įrašus nustatė visus žmones, kurie tą naktį buvo bare, ir apklausė juos. Su jais viskas buvo gerai, niekur jie nedingo, pranyko tik Brajanas.

Tai buvo visiškai nesuprantama. Policininkai tvirtino, kad, jei Brajanui būtų kažkaip pavykę nepatekti į vaizdo kamerų akiratį ir išeiti į gatvę, jį tikrai būtų pamatę draugai, kurie laukė prie įėjimo.

Policininkai peržiūrėjo ir ant kaimyninių pastatų esančių vaizdo kamerų įrašus. Jos taip pat neužfiksavo iš baro išeinančio Brajano Šaferio.

Paskui policininkai, griebdamiesi šiaudo, apieškojo aplinkinius rajonus su Šunimis, patikrino kiekvieną šiukšlių konteinerį, kiekvieną krūmą gatvėse ir nuošalesnėse vietose, net kanalizacijos šulinius. Paaiškėjo tik, kad Brajano automobilis tebestovėjo toje pačioje vietoje, kur buvo paliktas, prieš ateinant į barą.

Tai kur gi taip be pėdsakų pradingo sveikas ir stiprus vyras? Kodėl?

Buvo iškelta versija, kad galbūt Brajanas persirengė mergina ir nepastebėtas prasmuko pro draugus. Bet kam jam reikėjo tai daryti, kada ir kaip jis spėjo tai padaryti, jei su savimi neturėjo jokio krepšio su daiktais?

paranormalūs reiškiniai, Dingimas, kriminalas, paslaptis, paranormal

Dar buvo versija, kad jis buvo kažkaip apsvaigintas ir slapčiomis išvežtas. Bet ir vėl stebėjimo kameros bare ir ant kitų namų neužfiksavo nieko neįprasto, jokių žmonių su dideliais krepšiais ar nešuliais. Policija apklausė visus Brajano draugus, pažįstamus, šeimos narius, jo merginą, baro savininkus, baro personalą. Prieita iki to, kad daugeliui iš jų teko pasitikrinti su melo detektoriumi. Viskas veltui. Visą paieškos laiką Brajano mergina Aleksis nuolat skambino į jo mobilų telefoną, bet niekas neatsiliepė. Brajano kreditinė kortelė taip pat niekur nebuvo užfiksuota, jei ji būtų buvusi pavogta ir kas nors būtų mėginęs ja pasinaudoti.

Po šio mįslingo dingimo keistas likimas toliau persekiojo Šaferių šeimą. Praėjus dviem metams po Brajano motinos mirties ir jo paties dingimo, tėvas Rendis Šaferis žuvo per beprasmišką nelaimingą atsitikimą. Kartą labai smarkiai lijo, pūtė stiprus vėjas. Sunki šaka krito nuo aukšto medžio, kai Rendis ėjo pro šalį, ir užmušė jį.

Po šio įvykio laikraštyje pasirodė keista žinutė “Tėčio atminimui. Su meile, Brajanas”, bet ji buvo palaikyta mistifikacija. Vėlesniais metais Brajaną neva kelis kartus matė tame pačiame rajone, bet paieškos buvo bevaisės.

Kas gi jam nutiko? Gal tai buvo kokia nors gudri schema, kaip pasislėpti nuo visų? Kaip gali būti, kad nė viena kamera neužfiksavo Brajano, išeinančio iš baro? Gal jį pagrobė ateiviai? O gal jis papuolė į skylę erdvėje? Sis atvejis taip ir liko vienu iš keisčiausių žmogaus dingimo atvejų per paskutiniuosius metus.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau