Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.2K) Komentarų: (0) (08.01.2019 - 18:37)

Kiaušinio lukštai išgelbės jus nuo herpes viruso

Herpes virusas – labai klastinga liga.

Tokie „nekenksmingi“, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, opos yra sukeltos herpeso viruso, kuris lieka organizme visą gyvenimą (paranormal.lt).

Herpes pūslelės susidaro ne tik ant lūpų, nosies, bet ir intymios vietos, tiek moterims, tiek vyrams. Infekcija gali būti pernešama per bučinius ir lytiniu keliu.

Herpes, karpos, papilomos, herpes gydymas, kaip gydyti herpes, pūslele

Bet nenusiminkite. Yra liaudies gydymo priemonė nuo Herpes viruso.

Vištos kiaušinius nuplaukite (pageidautina 2 kartus) šiltu vandeniu su geru tualetiniu muilu. Tada sudaužykite kiaušinį, suvartokite jį, o kiaušinio lukštą nuvalykite, pašalinkite pasilikusią plėvelę ir virkite 10-15 minučių. Po to gerai išdžiovinkite (orkaitėje negalima). Galima rinkti ir naudoti kiaušinio lukštus iš seniau suvartotų kiaušinių (žalius ir virtus, geriausia baltus). Bet apdoroti juos (kiaušinio lukštus) reikia nedelsiant, ką tik suvartojus kiaušinį.

Kai sukaupiamas pakankamas kiekis lukštų, juos reikia sumalti taip, kad gautumėte dulkes, o ne miltelius (kuo smulkiai, tuo geriau, galite kavos malūnėliu). Sumaltas kiaušinio lukšto dulkes, paimkite ant peilio galiuko, vartokite ryte ant tuščio skrandžio, užgerdami keliais gurkšniais vandens. Vartokite mėnesį pavasarį ir rudenį.

Be to, tai karieso profilaktika, stiprina dantis, mažina trapius kaulus, nagų lūžinėjimą.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar