Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2020 » Balandžio » 5

Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?

Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuomene - pasirodo NSO Mėnulyje ir aplink jį labai daug.

Tačiau 2020 m. kovo 26 d., mėgėjas Jean-Michel Tenac nufilmavo ant Mėnulio paviršiaus tai, ko net patys ufologai negalėjo patikėti:

Įvairių rūšių žiburiai, skraidantys šalia Mėnulio, nėra didelė sensacija – jie matomi labai dažnai. Bet dabar pasisekė nufilmuoti ne šiaip sau žiburius, o objektus, metančius šešėlį.

Objektų judėjimo aukštis yra nuo dešimties iki dviejų šimtų kilometrų aukštyje. Todėl sunku nustatyti jų dydį. Geriausias variantas butų lyginti šalia Mėnulio esančiu krateriu.

Mėnulio paviršių žinome daug blogiau nei žemės kontūrinį žemėlapį, todėl sunku ir ten pasakyti, koks esamas tenai kraterio dydis, tačiau didžiausias mėnulio kraterio skersmuo yra iki 300 kilometrų, todėl, pataikius, kai NSO praskrenda pro šalia esama kraterį galima įsivaizduoti jo dydį. O tai gali sudaryti ir dešimtis kilometrų. Ir jei krateris bus daug mažesnis išlieka tikimybė, kad NSO vis ties bus daugiau, kaip kilometras.

Taigi iš nufilmuoto įrašo akivaizdu, kad Mėnulyje yra kažkokie ateiviai. Prietaisai šių „marsiečių“ žymiai pranašesni už Apollo technologijas, todėl „marsiečiai“ reguliariai lankosi žemėje – nėra abejonių. Bet apie tai, kas nors esate girdėję iš vyriausybės apie tai?

Vyriausybė tyli, tarsi nebūtų „marsiečių“. Be to, tyli, it tokie dideli „kovotojai su pasaulio blogiu“, kaip Iranas ir šiaurės Korėja, ką įrodo, kad visi pasaulio lyderiai vienaip ar kitaip yra „surišti“. 

Bet esmė ta, kad pasaulinė vyriausybė arba bendradarbiauja su „marsiečiais“, arba yra jų tiesioginiai valdytojai, žaidžiantys „geopolitinėje arenoje“, demokratiniuose rinkimuose“ ir panašiai.

Vienintelis dalykas, kuris nėra aiškus – šio cirko galutinis tikslas. Tai yra, žmonės žemėje auginami, kaip daržovės sode, ar žemė  - koks kosminis zoologijos sodas? Ar tai kalėjimo planeta? Ar laboratorija po kupolu, kurioje daromi eksperimentai su žmonėmis? Visos tiesos mes nežinome, bet įdomu stebėti, kas darosi ne tik žemėje, bet ir aplink ją.

TKS, balandžio 1.:

Niujorkas, balandžio 1 d.:

Vajomingas kovo 29.:

Italija, kovo 29.:

Detroitas, balandžio 2.:

Apskirtai, vaikinai skraido, kaip skraidę – tik dabar jų paskutiniu metu pasirodo labai daug. Ir visa tai prie COVID-19 karantino fono, kas verčia manyti, kad „marsiečiai“ ir „karantinas“ yra kažkaip susiję.

Ir kadangi pasaulio vyriausybės yra kažkokiu būdu susijusios su „marsiečiais“, atkakliai neigia, apsimeta, kad jų nėra, todėl kyla įtarimas, kad „karantinas“ – kad tai marsietiška tema. Tai reiškia, kad užrakinę žmonės namuose, vietiniai vadai vykdo tam tikrą kosminį įsakymą, kurį perdavė iš dar aukščiau. Bet kokia viso to prasmė, mes nežinome, todėl stebėkime įvykių raidą.

NSO

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.05.2022 laikas 10:35 Atsiprašome tėvų: Nauji tyrimai rodo, kad kūdikių verksmas nesibaigia po 6 savaičių
Jei esate tėvai, tikriausiai žinote, kad internete ieškote paaiškinimų apie viską - nuo miego režimo iki keistų bėrimų - ir viena iš užklausų, kurias galbūt esate paleidę per paieškos sistemą, yra "Kada kūdikiai nustoja taip verkti?"....

Skaityti daugiau

29.05.2022 laikas 10:10 Kinijoje rasta daugiau nei 2000 metų senumo krosnis, skirta didelio stiprumo geležies lydymui
Kinijos centriniame regione archeologai aptiko krosnį, kuri Kariaujančių valstybių laikotarpiu (475 m. pr. m. e. - 221 m. pr. m. e.) buvo naudojama didelio stiprumo geležies lydymui. Apie tai šeštadienį pranešė naujienų agentūra "Xinhua"....

Skaityti daugiau

29.05.2022 laikas 10:03 Šunys po prijaukinimo padvigubėjo
Nuo akmens amžiaus iki geležies amžiaus šunys vis dažniau įsitraukdavo į europiečių namų ūkius, todėl jų masė vidutiniškai padidėjo pusantro-dukart.

Skaityti daugiau

29.05.2022 laikas 09:58 Palenkėje rastas paslaptingas moters su pailga kaukole palaidojimas
Meksikos nacionalinio antropologijos ir istorijos instituto (INAH) archeologai, tyrinėdami senovės majų miestą Palenkė, rado ikiispanišką palaidojimą, kuriame tikriausiai buvo palaidota aukšto socialinio statuso moteris....

Skaityti daugiau

29.05.2022 laikas 09:51 Sukūrę šeimą babuinai palieka savo draugus. Ar jis toks pat kaip žmonės?

Kas nežino apie šias situacijas: gyvenimas - jis yra beždžionės gyvenimas. Tačiau kas būtent verčia žinduolius pamiršti savo partnerius, kai tik jie susilaukia partnerio ir vaikų?

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau