Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 5

Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?

Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuomene - pasirodo NSO Mėnulyje ir aplink jį labai daug.

Tačiau 2020 m. kovo 26 d., mėgėjas Jean-Michel Tenac nufilmavo ant Mėnulio paviršiaus tai, ko net patys ufologai negalėjo patikėti:

Įvairių rūšių žiburiai, skraidantys šalia Mėnulio, nėra didelė sensacija – jie matomi labai dažnai. Bet dabar pasisekė nufilmuoti ne šiaip sau žiburius, o objektus, metančius šešėlį.

Objektų judėjimo aukštis yra nuo dešimties iki dviejų šimtų kilometrų aukštyje. Todėl sunku nustatyti jų dydį. Geriausias variantas butų lyginti šalia Mėnulio esančiu krateriu.

Mėnulio paviršių žinome daug blogiau nei žemės kontūrinį žemėlapį, todėl sunku ir ten pasakyti, koks esamas tenai kraterio dydis, tačiau didžiausias mėnulio kraterio skersmuo yra iki 300 kilometrų, todėl, pataikius, kai NSO praskrenda pro šalia esama kraterį galima įsivaizduoti jo dydį. O tai gali sudaryti ir dešimtis kilometrų. Ir jei krateris bus daug mažesnis išlieka tikimybė, kad NSO vis ties bus daugiau, kaip kilometras.

Taigi iš nufilmuoto įrašo akivaizdu, kad Mėnulyje yra kažkokie ateiviai. Prietaisai šių „marsiečių“ žymiai pranašesni už Apollo technologijas, todėl „marsiečiai“ reguliariai lankosi žemėje – nėra abejonių. Bet apie tai, kas nors esate girdėję iš vyriausybės apie tai?

Vyriausybė tyli, tarsi nebūtų „marsiečių“. Be to, tyli, it tokie dideli „kovotojai su pasaulio blogiu“, kaip Iranas ir šiaurės Korėja, ką įrodo, kad visi pasaulio lyderiai vienaip ar kitaip yra „surišti“. 

Bet esmė ta, kad pasaulinė vyriausybė arba bendradarbiauja su „marsiečiais“, arba yra jų tiesioginiai valdytojai, žaidžiantys „geopolitinėje arenoje“, demokratiniuose rinkimuose“ ir panašiai.

Vienintelis dalykas, kuris nėra aiškus – šio cirko galutinis tikslas. Tai yra, žmonės žemėje auginami, kaip daržovės sode, ar žemė  - koks kosminis zoologijos sodas? Ar tai kalėjimo planeta? Ar laboratorija po kupolu, kurioje daromi eksperimentai su žmonėmis? Visos tiesos mes nežinome, bet įdomu stebėti, kas darosi ne tik žemėje, bet ir aplink ją.

TKS, balandžio 1.:

Niujorkas, balandžio 1 d.:

Vajomingas kovo 29.:

Italija, kovo 29.:

Detroitas, balandžio 2.:

Apskirtai, vaikinai skraido, kaip skraidę – tik dabar jų paskutiniu metu pasirodo labai daug. Ir visa tai prie COVID-19 karantino fono, kas verčia manyti, kad „marsiečiai“ ir „karantinas“ yra kažkaip susiję.

Ir kadangi pasaulio vyriausybės yra kažkokiu būdu susijusios su „marsiečiais“, atkakliai neigia, apsimeta, kad jų nėra, todėl kyla įtarimas, kad „karantinas“ – kad tai marsietiška tema. Tai reiškia, kad užrakinę žmonės namuose, vietiniai vadai vykdo tam tikrą kosminį įsakymą, kurį perdavė iš dar aukščiau. Bet kokia viso to prasmė, mes nežinome, todėl stebėkime įvykių raidą.

NSO

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau