Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 15

Klausas Švabas sako, kad reikia "įvaldyti" dirbtinį intelektą arba žmonija "pabėgs nuo mūsų galios’

Klausas Švabas sako

Tikrinti faktai

Garsus globalistas Klausas Švabas (Klaus Schwab) paragino pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikime susirinkusį elitą susivienyti ir "įvaldyti" pažangias dirbtinio intelekto technologijas, perspėdamas, kad jei jie nesiims skubių veiksmų, žmonija "pabėgs nuo mūsų galios".

Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas kalbėjo Dubajuje vykusiame 2023 m. pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikime, kurio tema šiemet - "Ateities vyriausybių formavimas".

Švabas atkreipė dėmesį į "ketvirtosios pramonės revoliucijos technologijas" ir pareiškė: "Kas įvaldys šias technologijas - tam tikru būdu - bus pasaulio šeimininkas."

"Po dešimties metų būsime visiškai kitokie", - sakė Švabas ir pridūrė: "Man didelį nerimą kelia tai, kad [su] #4IR technologijomis, jei nedirbsime kartu pasauliniu mastu, jei kartu nesuformuluosime, nesuformuosime reikiamos politikos, jos ištrūks iš mūsų galios įvaldyti šias technologijas."

Švabas yra apsėstas dirbtinio intelekto ir kitų pažangiųjų technologijų ir anksčiau yra prognozavęs, kad "tai, prie ko prives ketvirtoji pramonės revoliucija, bus mūsų fizinės, skaitmeninės ir biologinės tapatybės susiliejimas". 

Švabas taip pat atvirai pritaria tam, ką didžioji žiniasklaida vis dar vadina sąmokslo teorija, būtent "aktyvioms implantuojamoms mikroschemoms, kurios pralaužia mūsų kūno odos barjerą".

Pasaulio ekonomikos forumo darbotvarkė priversti žmones maitintis netikra mėsa ir vabzdžiais taip pat buvo atskleista kaip sąmokslas prieš žmoniją.

Žmonės taps vaikščiojančiais parazitais, jei pasaulinis elitas pasieks savo ir visi atsisakys mėsos bei pradės valgyti vabalus ir vikšrus. Moksliniai tyrimai atskleidė, kad šiuose vabzdžiuose yra puikūs "šarvai", kuriais parazitai ir ligų sukėlėjai užkrečia žmones ir gyvūnus ir platina ligas jų viduje.

Jei pradėsite reguliariai valgyti vabzdžius, nes tikite, kad tai išgelbės Žemę nuo visuotinio atšilimo ar "klimato kaitos", galite tiesiogiai pakenkti sau (ir visiems savo vaikams), taip padėdami įgyvendinti blogą globalistų, kurie nori depopulizuoti planetą, darbotvarkę.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau