Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 26

Kodėl moteris nustoja gerbti savo vyrą?

Kodėl moteris nustoja gerbti savo vyrą?

Laikui bėgant daugelis porų praranda kibirkštį, senuosius jausmus ir pagarbą vienam iš partnerių. Pakankamai didelis procentas žmonių mano, kad beveik svarbiausia šeimos santykių dalis, be kurios nebus gerų santykių.

Kodėl sutuoktinis staiga nustojo gerbti sutuoktinę? Žiūrėkite atsakymus toliau.

1. Moteris visiškai užgožė vyrą.

Iš pradžių ji viskuo džiaugiasi, bet po kurio laiko jos susidomėjimas sutuoktiniu dingsta. Jis sukėlė susierzinimą ir agresiją. Tai natūrali situacija, nes žmona pasiekė norimą efektą, o dabar jos darbo rezultatas nedaro įspūdžio.

Taip elgtis negalima! Vyras taip pat yra žmogus, turintis savo jausmus. Nereikia niekam pakišti kojų.

2. Jis nevykdo savo įsipareigojimų.

Tai iš karto kelia priešingą klausimą. Kodėl jis turėtų tai daryti? Ar šeima turi būti akmeninė ir turėti griežtas taisykles? Turi būti kompromisas. Jei, pavyzdžiui, vyras nenori valyti, jis turėtų daryti kitus dalykus. Pavyzdžiui, jis turėtų eiti apsipirkti arba kartu su vaikais ruošti namų darbus. Tačiau kvaila versti jus prisiimti tam tikrus įsipareigojimus.

3. Vyras nenori uždirbti daugiau pinigų.

Didelio uždarbio nebuvimas nereiškia, kad nėra noro. Galbūt jo sutuoktinis yra savęs ieškojimo etape. Reikia jį palaikyti ir motyvuoti, o ne engti ir versti dirbti visą parą.

Žinoma, visose situacijose būna išimčių. Tačiau išvada ta pati - nespausti. Ir išspręskite klausimą draugiškai.

Ne kiekvienam žmogui gali pavykti. Turite pasitenkinti tuo, ką turite.

4. Sutuoktinis yra visiškai pavaldus moteriai.

Akys matė, kas buvo išrinktas. Nuo pat pradžių turėjai suprasti, kokio charakterio ir koks yra vyras, o tuo atveju, jei jis netinka moteriai, turėtum išsiskirti su savo partneriu. Negerai skųstis ir skųstis vyru, kuris yra silpnavalis. Jis netapo tokiu vyru be moters įsikišimo.

Kita vertus, mergina gali supainioti vyro rūpestį ir norą padaryti jos gyvenimą geresnį su paklusnumu. Svarbu atskirti tą plonytę ribą.

5. Moteris jį laiko silpnapročiu.

Sako, kad jis nėra vyras, ir taip toliau pagal sąrašą. Svarbiausias klausimas - kodėl skundžiasi? Jei situacija jūsų netenkina, kokia problema išsiskirti? Arba pasikalbėkite su vyru, aptarkite savo rūpesčius. Galbūt yra konkreti keisto vyro elgesio priežastis.

Nereikėtų iš karto daryti skubotų išvadų.

Pagarba, pasitikėjimas ir meilė yra trys laimingų ir tvirtų šeimos santykių ramsčiai. Be jų visos pastangos nueina perniek. Visuose ginčuose visada yra šviesioji pusė - kompromisas. Būtent jo visada turėtumėte laikytis.

Kaip jūs manote? Dalinkitės komentaruose.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau