Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 8

Kodėl žmonės išsiskiria po 60 metų?

Kodėl žmonės išsiskiria po 60 metų?

Kasmet skyrybos po šešiasdešimties metų tampa vis realesniu ir populiaresniu reiškiniu. Taip, jos vis dar retos, bet laikui bėgant taps vis dažnesnės. Juk laikui bėgant žmonės jaučiasi geriau, gyvena ilgiau, turi vis daugiau gyvenimo po šešiasdešimties. Įsivaizduokite šešiasdešimtmečio žmogaus galimybes ir sveikatą prieš du šimtus metų. O dabar? Technologijos, medicina ir taip toliau. Tai padeda priimti šiuos sprendimus sulaukus šešiasdešimties.

Vyksta nuolatinis konfliktas. Kartais nepakankamai įvertiname žmonių gebėjimą būti kantriems. Kai kurie žmonės tikrai gali pakęsti dešimtmečius. Ypač jei šią santuoką laikysime pirmąja. Juk kai kurie galėjo susituokti būdami keturiasdešimties ar net penkiasdešimties.

Įdomu: Kodėl žmonės prisipažįsta meilę, o paskui jus palieka?

O nuolatinius konfliktus žmonės yra įpratę toleruoti. Tačiau niekas netrunka amžinai, o kartais kažkas šauna į galvą ir net amžius nesutrukdo nutraukti santykių ir paduoti skyrybų prašymą. Jau atrodo, kad taip geriau, nei toliau gyventi šiuose konfliktuose.

Bendrų interesų stoka. Šešiasdešimtmečiai žmonės labai gerai supranta, kad jei neišsiskyrė dabar, vargu ar padėtis ateityje pagerės. Todėl būtina veikti kuo anksčiau. Taip žmogus kartu analizuos ateitį. Ar yra tokia ateitis?

Sveika: Petražolės nauda mūsų sveikatai

Čia padeda bendrų interesų supratimas. Jei jų yra, viskas gerai. Su žmogumi bus apie ką kalbėtis ateinančiais metais. Bet jei nieko panašaus nėra, suprasite, kad būsite tarsi svetimi žmonės viename bute. Turite žmogų, bet neturite su kuo pasikalbėti. Štai kodėl tokio amžiaus žmonės išsiskiria.

Noras kažką pakeisti gyvenime. Vėlgi daugeliui žmonių atrodo, ir kartais taip yra, kad šešiasdešimt yra tam tikra riba. Riba, kurią peržengus labai sunku ką nors gyvenime pakeisti. Štai kodėl, jei jau turime ką nors keisti, tai turime tai daryti dabar.

Skanu: Kepta kiaulienos krūtininė su svogūnais

Galbūt žmogus norėtų išbandyti naujus santykius, persikelti į kitą miestą arba gyventi vienas. Kiekvienas gali turėti savo norą, kurį nori įgyvendinti, kol dar yra galimybė. Štai kodėl žmonės šoka į paskutinį vagoną ir kartais dėl to tenka išsiskirti.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Ačiū už dėmesį!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau