Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 21

Kokios ligos nulemtos pagal gimimo dieną

1. Vienetukai žmones, gimę bei kurio mėnesio 1-ąją, 10-ąją. 19-ąją ar 28-ąją dienomis. (Pagal numerologijos taisykles, skaičiai, didesni už 9-etą, sudedami, kol gaunamas vienaženklis skaičius.) Šie asmenys linkę sirgti širdies, kraujagyslių ir kraujotakos sutrikimų ligomis. Jie taip pat linkę sirgti akių ligomis, ypač – astigmatizmu. Jiems būtina retkarčiais pasitikrinti savo regėjimų pas okulistą.

Šiems žmonėms rekomenduojami žalumynai, vaisiai ir daržovės ( juos nuolat turėtų įtraukti į savo meniu): razinos, ramunėlės, prieskoninis šafranas, česnakas, muskatas, rūgštynės, levanda, lauro lapai, apelsinas, citrina, finikas, čiobreliai, balzmedis, imbieras, miežiai. Taip pat jiems labai sveika valgyti daug medaus.

gimimo diena, skaičius, ligos, lemtis, zodiako ženkla

Svarbios permainos (pagerėja arba pablogėja sveikata) įvyksta 10ai-siais. 19-aisiais. 28-aisiais. 37-aisiais, 46-aisiais. 55-aisiais ir 64-aisiais gyvenimo metais. Ypač sveikatą reikėtų saugoti spalį, gruodį ir sausį.

2. Dvejetukų žmonės, gimę bet kurio mėnesio 2– ąją, 11-ają. 20-ąją ir 29-ąją dienomis. Šių žmonių sveikatai ypač kenkia pervargimas, darbas be poilsio, neryžtingumas, nepastovus būdas, ateities planų neturėjimas bei nepakankamas pasitikėjimas savimi. Jie nepaprastai jautrūs, jausmingi, linkę greitai įsižeisti, nusiminti ir pulti į depresiją. Šių neigiamų savybių atsikratyti padeda nuoširdi draugystė, t.y. patariama dažniau bendrauti su geraširdžiais asmenimis.

Linkę sirgti skrandžio ir virškinamojo trakto ligomis. Jiems patariama dažniau valgyti šiuos žalumynus, vaisius bei daržoves: salotas, kopūstus, agurkus, arbūzą, turnepsą, linų sėklas (sėmenis), rapsų sėklas, cikorijas, bananus. Svarbių sveikatos pokyčių atsiranda 11-aisiais, 20-aisiais, 25-aisiais, 29-aisiais. 38-aisiais, 43- aisiais. 47-aisiais. 52-aisiais. 56-aisiais ir 65-aisiais jų gyvenimo metais. Ypač ligų reikėtų saugoti sausį, vasarį ir liepą.

3. Trejetukų žmonės, gimę  kurio nors mėnesio 3-iąją. 12-ąją.  21-ąją ar 30-ąją dienomis. Šiam skaičiui atstovaujantys asmenys dažniausiai linkę sirgti nervų sistemos ligomis, atsirandančiomis dažniausiai dėl konfliklų ir pervargimo. Jiems laip pat budingi inkstų priepuoliai, stuburo išvarža ir įvairios odos ligos.

Patariama nuolat valgyti: mėlynes, šparagus, kiaulpienes, vyšnias, trešnes, kriaušes, alyvuoges, rabarbarus, agrastus, ananasus, vynuoges. Česnakus, lazdyno riešutus, migdolus ir patiekalus iš kviečių. Dažniau vartoti kaip prieskonius: vaistinius šalavijus, muskatus, gvazdikėlius.

Metai, svarbūs sveikatos pokyčiams: 12-ieji. 21-ieji. 30-ieji. 39-ieji. 57-ieji ir 66-ieji. Saugotis sveikatos pablogėjimo (patariama nepervargti) gruodžio, vasario. liepos ir rugsėjo mėnesiais.

4. Ketvertukų žmonės, gimę bet kurio mėnesio 13-ąją. 22-ąją ar 31-ąją dienomis. Tikimybe susirgti paslaptingomis (neįprastomis), t.y. sunkiai diagnozuojamos ligomis. Jie linkę į melaneholijų, anemija, galvos ir nugaros skausmus.

Didžiausia, naudą, gydant šiuos žmones, teikia visų rūšių elekiroterapinis gydymas, hipnozė, psichoterapija ir dvasinė įtaiga. Jiems reikėtų nepiknaudžiauti vaistais, narkotikais, vengti ne sunokusių vaisių, žvėrienos arba pusžalės kraujuotos mėsos. Pagrindiniai sveikatą stiprinantys žalumynai: daržiniai špinatai, šalavijai ir vokiškosios šliandros vaisiai.

Sveikatai svarbūs metai: 13-ieji. 22-ieji. 31-ieji. 40-ieji. 49-ieji. 5x-ieji ir 67-ieji. Labiausiai sveikatą turėtų saugoti sausio, vasario, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.

5. Penketukų žmonės, gimę bei kurio mėnesio 5-ąją. 14-ąją ar 23-iąją dienomis. Šie žmonės turi polinkį „pertempti“ savo nervų sistemą, nes linkę į savanoriškas dvasines ir intelektines perkrovas. Neatlaikę perkrovų, tampa itin nervingi. Jie, lyg palys to norėtų įsigyja visokių neurozių, o išsekus nervų sistemai kenčia nuo nemigos. Geriausi vaisiai šiems žmonėms miegas, poilsis ir ramybė.

Patariama dažniau valgyti: morkas, pastarnokus, jūros kopūstus, avižas, petražoles, pievagrybius, kmynų sėklas, čiobrelius, visų rūšių riešutus. geriausia – graikinius.

Svarbiausi sveikatos pokyčių metai: 14-ieji. 23-ieji. 32-ieji. 41-ieji. 50-ieji. 58-ieji ir 68-ieji. Ypač saugoti sveikatą birželio, rugsėjo ir gruodžio mėnesiais.

6. Šešetukų žmonės, gimę bet kurio mėnesio 6– ąją, 15-ąją ar 24-ąją dienomis. Šiam skaičiui atstovaujantys asmenys linkę sirgti gerklės, nosies ir viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Iš prigimties jie stipraus kūno sudėjimo, ypač tuo atveju, kai gyvena gamtoje, už miesto ribų, nes ten jiems puikiausios sąlygos sveikai gyventi ir sportuoti.

Paprastai šio ženklo moterys linkusios sirgti krūties ligomis. Senstant abiejų lyčių žmonėms pradeda streikuoti širdis, taip pat sutrinka kraujo apytaka. Patartina dažniau valgyti ar įtraukti į savo meniu kaip prieskonius: visų rūšių pupas, pupeles, pastarnokus, špinatus, aguročius, melionus, granatus, obuolius, kriaušes, abrikosus, graikinius riešutus, migdolus, laukinius čiobrelius, mėtos, rožių lapus, narcizus, našlaites, verbenas.

Gali atsirasti sveikatos pokyčių 15-aisiais. 24-aisiais, 42-aisiais. 51-aisiais, 60-aisiais ir 69-aisiais metais. Labiausiai sveikatai nepalankūs mėnesiai: gegužė, spalis ir lapkritis.

7. Septynetukų žmonės, gimę bet kurio mėnesio 7-ąją. 16-ąją ar 25-ąją dienomis. Tam skaičiui atstovaujantys asmenys labiausiai iš visų kitų čia aptariamų atstovų apskritai linkę sirgti. Kol darbe sekasi, viskas teka įprasta vaga, jų sveikatai taip pat niekas negresia, tačiau jei darbe ima nesisekti, jie pradeda daugiausia dėmesio skirti sau, o ne aplinkiniams, tada patys sau „įsivaro“ melaneholiją ir depresiją. Jų kūnas trapus, nes jie iš prigimties skirti ne fiziniam, o protiniam darbui. Jų oda švelni, plona, alergiška, prireikus dirbti fizinį darbą dažniau nei kitų suskyla, prakaituoja.

Tinkamiausias maistas (žalumynai, vaisiai ir daržovės): salotos, kopūstai, agurkai, grybai, rūgštynės, obuoliai, vynuogės, bet kokių vaisių sultys.
Sveikatos būklė iš esmės gali pasikeisti 7-aisiais. 16-aisiais.-25-aisiais. 34-aisiais. 43-iaisiuis. 52-aisiais. 61-aisiais ir 70-aisiais jų gyvenimo metais. Pavojingiausi sveikatai mėnesiai: sausis, vasaris, liepa ir rugpjūtis.

8. Aštuonetukų žmonės, gimę bet kurio mėnesio 8-ąją. 17-ąją ar 26-ąją dienomis. Šiam skaičiui atstovaujantys asmenys linkę sirgti kepenų, tulžies ir žarnyno ligomis. Jiems dažnai skauda galvą. Šios grupės žmonėms reikėtų atsisakyti gyvulinio maisto, dažniau laikytis obuolių bei įvairių gydomųjų žolelių dietos.

Tinkamiausios žolelės ir vaisiai: špinatai, bananai, gysločiai, šalavijai, verbenos, vaistinės mandragoros šaknys, salierai. Permainingi ir turintys įtakos sveikatai metai: 17-ieji. 26-ieji. 35- ieji. 44-ieji. 53-ieji. 62-ieji ir 71-ieji. Patartina ypač saugoti sveikatą (nepervaigti) sausio, vasario, liepos ir gruodžio mėnesiais.

9. Devynetukų žmonės, gimę bet kurio mėnesio 9-ąjų. 18-ąją ar 27-ąją dienomis. Šie žmonės dažniausiai serga įvairaus pobūdžio užkrečiamomis ligomis: skarlatina, tymais, vėjaraupiais, karštligėmis. Jiems itin kenkia riebus maistas, nesaikingos alkoholio vartojimas. Jiems labiausiai tinka vynas (irgi saikingai).

Tinkamiausias maistas (žalumynai, vaisiai ir daržovės): svogūnai, česnakai, krienai, rabarbarai, garstyčių grudai, pelynai, pipirai, rapsai, daržinės raudės, apyniai, dilgėlių sultys. Pavojingiausi sveikatai metai: 18-ieji. 27-ieji. 36-ieji. 45-ieji. 54-ieji. 63-ieji. Mėnesiai, kuriais reikėtų itin saugoti sveikata ir nepervargti: balandis, gegužė, spalis ir lapkritis.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar