Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (529) Komentarų: (0) (02.08.2018 - 08:51)

Sveikata užkoduota gimimo datoje

Gimus mažyliui visiems tėvams ramybės neduoda vienas klausimas – ar jis sveikas? Gimimo data gali padėti sužinoti, kokia bus vaikelio sveikata ateityje ir ko reikėtų saugotis.

ligos, zodiako ženklai, sveikata, gimimo data

Ką rodo gimimo mėnuo?

Sausis
Gimusieji šį mėnesį užauga aukšti, stiprūs ir linksmi. Tam įtakos turi tai, kad žiemos viduryje pasaulį išvydę mažyliai būdami motinos įsčiose gauna daugiau naudingų medžiagų, nes buvo nešioti šiltuoju metų laiku. Tačiau jie dažniau serga epilepsija.

Vasaris
Gimusieji šį mėnesį puikią regą išsaugo iki pat senatvės. Taip pat geriau orientuojasi tamsoje. Deja, dažnai kenčia nuo depresijos ir nuotaikų kaitos.

Kovas
Pavasario pradžioje pasaulį išvydę žmonės – labai vaisingi. Pastebėta, kad kovo mėnesį gimusios moterys susilaukia daugiau palikuonių negu kitos. Tačiau jos rizikuoja susirgti silpnaprotyste. Be to, šį mėnesį gimę vyrai dažniau serga autizmu. Taip pat juos kamuoja įvairios infekcijos.

Balandis
Gimusieji šį mėnesį užauga aukšti ir stiprūs. Jie gyvena ilgai ir retai serga infekcinėmis ligomis. Tačiau dažnai kenčia nuo nemigos ir nervinio išsekimo.

Gegužė
Pavasario pabaigoje gimę asmenys yra optimistai iš prigimties. Jie retai kenčia nuo depresijos ir psichinių ligų, nes pasaulį išvysta gražiausiu metų laiku. Tačiau gimusius gegužę dažniau vargina sezoninės ligos.

Birželis
Vasaros pradžioje pasaulį išvydę žmonės gali džiaugtis puikia sveikata. Jie jaučiasi emociškai stabilūs ir geba atsispirti stresui. Tačiau dailiosios lyties atstoves dažnai kamuoja virškinimo sutrikimai.

Liepa
Gimusieji šį mėnesį labai pasitiki savimi. Pozityvus požiūris į gyvenimą padeda išvengti stresinių situacijų. Deja, šios asmenybės dažniau serga onkologinėmis ligomis.

Rugpjūtis
Vasaros pabaigoje pasaulį išvydę asmenys auga sveiki ir stiprūs, tačiau neretai susiduria su nevaisingumo problemomis ir Krono liga.

Rugsėjis
Gimusieji šį mėnesį gali džiaugtis stipriais kaulais, nes buvo nešioti motinos įsčiose, kai ši mėgavosi saule ir kaupė vitamino D atsargas. Tačiau juos dažnai kamuoja astma ir įvairios alergijos.

Spalis
Tai geriausias mėnuo susilaukti kūdikio, jeigu norite, kad jis užaugęs taptų sportininku. Gimusieji spalio mėnesį pasižymi didele ištverme ir ilgaamžiškumu. Todėl nėra jokių ligų, kuriomis jie būtų linkę sirgti labiau negu kiti žmonės.

Lapkritis
Gimusieji paskutinį rudens mėnesį yra puikios psichinės sveikatos ir tokie išlieka iki pat senatvės. Tačiau šios asmenybės dažnai serga sąnarių ligomis, ypač artritu.

Gruodis
Žiemos pradžioje pasaulį išvydę žmonės gali džiaugtis puikia rega. Tačiau jų organizmas linkęs kaupti riebalus, todėl gresia nutukimas, širdies ir kraujotakos ligos.

Gresiančios ligos pagal gimimo dieną

Gimusiems 1,10,19,28 dienomis
Širdies ligos
Prasta rega
Kraujospūdžio problemos
Saulės smūgis

Gimusiems 2,11,20,29 dienomis
Virškinimo trakto ligos
Mažakraujystė
Nervų sistemos ligos
Nemiga
Astma

Gimusiems 3,12,21,30 dienomis
Plaučių ligos
Gerklės ir balso stygų problemos
Neurologinės ligos
Odos problemos

Gimusiems 4,13,22,31 dienomis
Depresija
Kvėpavimo takų ligos
Šlapimtakių infekcijos
Psichologinės ligos

Gimusiems 5, 14,23 dienomis
Tulžies pūslės ligos
Peršalimas, gripas
Neurologinės ligos
Odos problemos

Gimusiems 6, 15,24 dienomis
Gripas
Nervinis išsekimas
Kvėpavimo takų ir plaučių infekcijos
Širdies ligos
Krūtų problemos

Gimusiems 7, 16,25 dienomis
Virusinės ligos
Odos problemos
Virškinimo sutrikimai
Artritas ir podagra
Kraujotakos ligos

Gimusiems 8, 17,26 dienomis
Širdies ligos
Paralyžius
Klausos problemos
Reumatas
Migrena
Kepenų ir žarnyno ligos

Gimusiems 9,18,27 dienomis
Tymai
Vėjaraupiai
Inkstų ligos
Gerklės ir bronchų problemos

ligos, zodiako ženklai, sveikata, gimimo data

Kuo serga skirtingi Zodiako ženklai?

Avinas
Šio ženklo atstovus liga dažniausiai užklumpa netikėtai. Avinai ją ilgai ignoruoja, todėl liga greitai progresuoja. Netgi kai tenka gultis į lovą joje ilgai neužsibūna. Dar visiškai nepasveikę skuba į darbą.

Jautis
Šio ženklo atstovai yra labai ištvermingi, todėl serga retai. Jeigu vis dėlto sunegaluoja, tai sveiksta labai lėtai. Jaučiai kantrūs, todėl nesiginčydami geria gydytojo paskirtus vaistus ir laikosi lovos režimo.

Dvyniai
Šio ženklo atstovai serga dažnai, nes nesirūpina sveikata. Užklupus ligai, su ja kovoja tik iš pradžių. Savijautai pagerėjus, liaujasi gėrę vaistus ir grįžta j įprastą gyvenimo ritmą. Tai labai kenkia sveikatai, todėl bėgant metams Dvyniai serga vis dažniau.

Vėžys
Šio ženklo atstovai mėgsta išsigalvoti ligas. Blogiausia tai, jog jomis taip įtiki, kad vėliau iš tikrųjų suserga. Jie retai kreipiasi į gydytojus ir bando gydytis patys. Kai nesiseka, kreipiasi į ekstrasensus arba alternatyvaus gydymo šalininkus.

Liūtas
Šio ženklo atstovai serga retai, nes turi stiprų imunitetą. Ligai užklupus, greitai pasveiksta. Netgi negaluodami Liūtai geba išsaugoti darbingumą ir gerą išvaizdą. Todėl aplinkiniams sunku patikėti, kad jie iš tiesų serga.

Mergelė
Šio ženklo atstovai labai rūpinasi sveikata, higiena ir sveika gyvensena. Susirgę labai jaudinasi ir stengiasi kuo greičiau pasveikti. Klusniai vykdo visus gydytojų nurodymus. Aplink sergančias Mergeles tenka nemažai pašokinėti ir namiškiams, nes jos tampa itin lepios.

Svarstyklės
Šio ženklo atstovai serga retai, tačiau netgi sloguodami atrodo kaip didžiausi ligoniai. Svarstyklėms patinka aplinkinių dėmesys ir rūpestis. Tai padeda joms atgauti jėgas ir pasveikti.

Skorpionas
Nors šio ženklo atstovų imunitetas stiprus, tačiau jie kartais linkę sirgti rimtomis ligomis. Skorpionams tenka iškęsti labai sunkius simptomus, o liga niekaip nenori pasitraukti. Todėl jie dažnai praranda pasitikėjimą gydytojais ir griebiasi liaudiškų priemonių.

Šaulys
Jeigu šio ženklo atstovai gyventų sveikai, sirgtų labai retai. Tačiau jiems sunku atsispirti vakarėliams, alkoholiui, riebiam maistui ir pan. Susirgę vengia kreiptis į gydytojus, nes jais nepasitiki. Konsultuojasi tik su laiko patikrintais specialistais.

Ožiaragis
Šio ženklo atstovai vaikystėje serga labai dažnai, tačiau užaugę sustiprėja. Nepaisant to, Ožiaragiai turi labai stengtis, kad ligos juos aplenktų. Sunegalavus apninka liūdesys ir nerimas. Šios asmenybės keikia likimą ir netiki, kad greitai pasveiks. Būtent tai ir pakiša joms koją. Nepaisant visko, tai vienas ilgaamžiškiausių Zodiako ženklų.

Vandenis
Nors šio ženklo atstovai iš pirmo žvilgsnio atrodo sveiki ir kupini energijos, iš tiesų jų organizmas labai pažeidžiamas. Vandeniai imlūs ligoms, todėl geba peršalti netgi šilčiausiu metų laiku. Susirgę nemėgsta ilgai gydytis ir imasi radikalių priemonių. Tai dar labiau nualina organizmą ir atveria kelią naujiems negalavimams.

Žuvys
Šio ženklo atstovai yra labai nervingi, todėl dažnai serga. Dažniausiai liga būna susijusi su psichologinėmis problemomis. Žuvys yra alergiškos cheminiams vaistams, todėl ligą įveikti būna sunku.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: ligos, sveikata, Zodiako ženklai, gimimo data

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar