Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2023 » Vasario » 9

Prieš žemės drebėjimą Turkijoje danguje pastebėti keistoki blyksniai

Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašai, kuriuose matyti keistos melsvos spalvos blyksniai naktiniame danguje. Teigiama, kad tai nufilmuota Turkijoje prieš tris dienas, prieš pat pirmąjį žemės drebėjimą.

Šiuo metu Turkijoje dėl stipriausio nuo 1939 m. žemės drebėjimo padarinių žuvo daugiau kaip 12 tūkst. žmonių. Kaimyninėje Sirijoje žuvo daugiau kaip 2 600 žmonių. Spėjama, kad aukų skaičius didės, kai bus šalinami griuvėsiai.

Vaizdo įrašai su blyksniais sukėlė gyvas diskusijas internete, o populiariausia sąmokslo teorija buvo seisminių ginklų panaudojimas.

Socialinės žiniasklaidos vartotojai užsiima tuo, ką kai kurie vadina "sąmokslo teorija", kai mano, kad žemės drebėjimą Turkijoje ir kaimyninėje Sirijoje sukėlė JAV, naudodamos "HAARP" technologiją.

Socialinio tinklo "Twitter" vartotojas rašė: "Prieš tris savaites Serkanas Karabachas (Serkan Karabakh) iš FETO sakė, kad įvyks 7,4 balo žemės drebėjimas. Amerikiečių laivas išmetė inkarą Turkijoje ir mygtukas buvo paspaustas! Buvo uždarytos ambasados ir atšaukti nariai".

Kitas naudotojas rašė: "Šie debesys atsirado dėl to, kad 2023 m. vasario 2 d. JAV ginklas "Haarp" įelektrino jonosferą ir sukėlė dirbtinį žemės drebėjimą. Norėdami sukurti dirbtinį žemės drebėjimą Stambule, jie sąmoningai uždarė konsulatus."

"Tie, kurie vis dar sako sąmokslo teoriją, suprasite iš patirties", - perspėjo kitas.

Amerikos seismologų asociacija netrukus po šių vaizdo įrašų pasirodymo tinkle išreiškė versiją, kad tai greičiausiai yra vadinamoji triboluminescencija. Tokios šviesos kartais pastebimos per žemės drebėjimus, nors ir labai retai.

Teigiama, kad paslaptingi "žaibai" buvo pastebėti senovės Romoje prieš Vezuvijaus išsiveržimą, kuris sunaikino Pompėjos miestą. Ugnikalnį apgaubė debesis, iš ten skriejo "žaibai", ir netrukus ugnikalnis pradėjo išsiveržti.

Kita vertus, Turkijoje nufilmuoti blyksniai visai nepanašūs į žaibus. Jie melsvi ir labiau primena šiaurės pašvaistę. Ir atrodo, kad jie yra tylūs.

Dėl ko atsiranda tokie blyksniai, kurie kartais vadinami "žemės drebėjimo gaisrais", mokslininkai kol kas nežino.

Dažnai minimos šios teorijos: Gali būti, kad drebėjimai sukelia tam tikrus pokyčius atmosferoje ir blyksniai joje atsiranda dėl susikaupusios elektros energijos.

Pagal kitą versiją, giliai po žeme kaupiasi elektros išlydžiai, kurie išsiskiria smūgių metu. Arba kvarco, deimantų ar kitų mineralų telkiniuose žemės drebėjimai suskaldo ir dėl to paviršiuje atsiranda blyksniai.

Taip pat yra hipotezė, kad tokius švytėjimus sukelia inertinės dujos, pavyzdžiui, radonas, kurios prieš žemės drebėjimą pro plyšius prasiskverbia į paviršių.

Yra ir kitų prielaidų, kurios tik parodo, kad net specialistai kol kas negali pasakyti, kas sukelia tokius žybsnius, ar jie tikrai susiję su žemės drebėjimais ir kaip.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau