Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2023 » Vasario » 9

Prieš žemės drebėjimą Turkijoje danguje pastebėti keistoki blyksniai

Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašai, kuriuose matyti keistos melsvos spalvos blyksniai naktiniame danguje. Teigiama, kad tai nufilmuota Turkijoje prieš tris dienas, prieš pat pirmąjį žemės drebėjimą.

Šiuo metu Turkijoje dėl stipriausio nuo 1939 m. žemės drebėjimo padarinių žuvo daugiau kaip 12 tūkst. žmonių. Kaimyninėje Sirijoje žuvo daugiau kaip 2 600 žmonių. Spėjama, kad aukų skaičius didės, kai bus šalinami griuvėsiai.

Vaizdo įrašai su blyksniais sukėlė gyvas diskusijas internete, o populiariausia sąmokslo teorija buvo seisminių ginklų panaudojimas.

Socialinės žiniasklaidos vartotojai užsiima tuo, ką kai kurie vadina "sąmokslo teorija", kai mano, kad žemės drebėjimą Turkijoje ir kaimyninėje Sirijoje sukėlė JAV, naudodamos "HAARP" technologiją.

Socialinio tinklo "Twitter" vartotojas rašė: "Prieš tris savaites Serkanas Karabachas (Serkan Karabakh) iš FETO sakė, kad įvyks 7,4 balo žemės drebėjimas. Amerikiečių laivas išmetė inkarą Turkijoje ir mygtukas buvo paspaustas! Buvo uždarytos ambasados ir atšaukti nariai".

Kitas naudotojas rašė: "Šie debesys atsirado dėl to, kad 2023 m. vasario 2 d. JAV ginklas "Haarp" įelektrino jonosferą ir sukėlė dirbtinį žemės drebėjimą. Norėdami sukurti dirbtinį žemės drebėjimą Stambule, jie sąmoningai uždarė konsulatus."

"Tie, kurie vis dar sako sąmokslo teoriją, suprasite iš patirties", - perspėjo kitas.

Amerikos seismologų asociacija netrukus po šių vaizdo įrašų pasirodymo tinkle išreiškė versiją, kad tai greičiausiai yra vadinamoji triboluminescencija. Tokios šviesos kartais pastebimos per žemės drebėjimus, nors ir labai retai.

Teigiama, kad paslaptingi "žaibai" buvo pastebėti senovės Romoje prieš Vezuvijaus išsiveržimą, kuris sunaikino Pompėjos miestą. Ugnikalnį apgaubė debesis, iš ten skriejo "žaibai", ir netrukus ugnikalnis pradėjo išsiveržti.

Kita vertus, Turkijoje nufilmuoti blyksniai visai nepanašūs į žaibus. Jie melsvi ir labiau primena šiaurės pašvaistę. Ir atrodo, kad jie yra tylūs.

Dėl ko atsiranda tokie blyksniai, kurie kartais vadinami "žemės drebėjimo gaisrais", mokslininkai kol kas nežino.

Dažnai minimos šios teorijos: Gali būti, kad drebėjimai sukelia tam tikrus pokyčius atmosferoje ir blyksniai joje atsiranda dėl susikaupusios elektros energijos.

Pagal kitą versiją, giliai po žeme kaupiasi elektros išlydžiai, kurie išsiskiria smūgių metu. Arba kvarco, deimantų ar kitų mineralų telkiniuose žemės drebėjimai suskaldo ir dėl to paviršiuje atsiranda blyksniai.

Taip pat yra hipotezė, kad tokius švytėjimus sukelia inertinės dujos, pavyzdžiui, radonas, kurios prieš žemės drebėjimą pro plyšius prasiskverbia į paviršių.

Yra ir kitų prielaidų, kurios tik parodo, kad net specialistai kol kas negali pasakyti, kas sukelia tokius žybsnius, ar jie tikrai susiję su žemės drebėjimais ir kaip.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.09.2019 laikas 19:23 Receptai Pyragaičiai su mėsa ir sūriu. Labai skanus užkandis!
Pasigaminkime namuose skanius pyragaičius su mėsa ir sūrių. Daugiau galite sužinoti žiūrėdami vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

16.11.2017 laikas 17:27 Receptai Česnakas – baisiausias vėžio priešas
Kinijoje vėžio beveik nėra, kai kada pasitaiko lūpų vėžio atvejų. Kiniečiai kaip profilaktikos priemonę dažnai naudoja česnaką. Česnakas – stiprus antibiotikas. Jame yra jodo druskų, visi vitaminai, eteriniai aliejai....

Skaityti daugiau

15.10.2019 laikas 20:54 Receptai Skanūs Pusryčiai Per Kelias Minutes
Pateikiu jums greitą ir skanų pusryčių receptą. Blynai yra labai skanūs ir tinkami ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Pusryčiai labai paprasti, tačiau labai sotūs.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau