Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 13

Rumunijos senatorius teigia, kad Turkijoje įvykęs žemės drebėjimas buvo žmogaus sukeltas išpuolis

Tikrinti faktai

Praėjusią savaitę sakydama kalbą Rumunijos parlamente senatorė Diana Lovanovici (Diana Lovanovici) apkaltino Vakarus panaudojus "geologinius ginklus", kad sukeltų niokojantį žemės drebėjimą Turkijoje.

"Man labai aišku, kad šiuo metu tarptautiniu lygmeniu reikalai išėjo iš rankų, kvailiai vaidina Dievą ir mano, kad laimėjo žaidimą", - sakė senatorė. "Dėl šių pamišusių ir psichopatiškų žmonių, kurie sukelia karus ir kataklizmus naudodami nekonvencinius ginklus, mes, žmonės, esame tik skaičiai, kuriais jie gali atsikratyti."

Ji taip pat peikė globalistus dėl jų vaidmens rengiant genocidinį sąmokslą, kuriame naudojamasi "tariama pandemija" ir tuo, ką ji apibūdino kaip kovidų mirtinus dūrius.

Iki šiol Turkiją ir kaimyninę Siriją sukrėtus didžiuliam 7,8 balo žemės drebėjimui žuvo daugiau kaip 33 000 žmonių, dešimtys tūkstančių buvo sužeisti.

Ar gali būti, kad žemės drebėjimą sukėlė Jungtinės Valstijos, naudodamos HAARP technologiją?

Daugelis, įskaitant senatorių Lovanovičių, mano, kad ši technologija buvo panaudota siekiant nubausti Turkiją už atsisakymą bendradarbiauti su Vakarais.

Toliau pateikiama transkribuota senatoriaus kalbos stenograma.

Screenshot: Diana Lovanovici/Facebook

Screenshot: Diana Lovanovici/Facebook

"Gerbiami kolegos senatoriai,

Jau trejus metus pasaulyje išgyvename tikrą masinio žudymo kampaniją, vykdomą per tariamas pandemijas ir neišvengiamą būtinybę suleisti nepatikrintas vakcinas, kurios žudo žmones, arba per karus, kurie mažina pasaulio gyventojų skaičių, tačiau pertvarko tarptautinę politiką, perskirsto galios polius ir keičia sienas. Gyvenome ir tapome žemės drebėjimų pagal komandą gamybos liudininkais, o tai iš tikrųjų yra puolimas prieš Turkiją, kurį surengė didžiausi pasaulio žmonės, visiškai nepatikę Turkijos prezidentui Recepui Tayyipui Erdoganui (Recep Tayyip Erdogan).

Be to, jo neutralumo ir tarpininko pozicija Ukrainos ir Rusijos kare juos labai trikdė, juolab kad

Turkija kariniu požiūriu yra antroji didžioji galybė NATO. Jo pozicija blokuoti Švedijos stojimą į NATO, jo kalba Davose, taip pat gestas išeiti viduryje spaudos konferencijos, pasipriešinus Schwabui, neliko be atgarsio šaltame pasaulio lyderių pasaulyje. Tačiau niekas nemanė, kad turės žūti žmonės, tiek daug žmonių ir tokiu siaubingu būdu. Ir tai tik įspėjimas, nes tai nebuvo labiausiai apgyvendintas Turkijos rajonas.

150 požeminių smūgių po pražūtingo žemės drebėjimo, antrasis stipresnis už pirmąjį, nesant epicentro, vietovė dirbtinai stimuliuojama, geologiniai ginklai egzistuoja jau labai seniai, naudojami iki šiol, nesukeldami per daug aukų, tikriausiai eksperimentams. Dabar jis pradėtas taikyti praktiškai. Atidžiai pažvelgę į Turkijos žemėlapį, pamatysime, kad jis išraižytas dujotiekių ir naftotiekių, o tai iš tikrųjų yra vienas iš tikslų - jų sunaikinimas. Tačiau likus 10 sekundžių iki vadinamojo žemės drebėjimo turkai šiuos vamzdynus uždarė. Be to, likus 24 valandoms iki žemės drebėjimo 10 šalių atšaukė savo ambasadorius iš Turkijos. Likus 5 dienoms iki žemės drebėjimo Rumunijos užsienio reikalų ministerija, kaip ir kitos šalys, paskelbė įspėjimą Rumunijos piliečiams keliauti į Turkiją, nors jokio pavojaus nebuvo. Žudydamos žmones, jos tenkino savo interesus. Per visus televizijos kanalus rodomuose žemėlapiuose matyti, kad nebuvo jokio epicentro, o tik linija su tūkstančiais žemės drebėjimų.

Turkijos slaptosios tarnybos tiria galimą nusikalstamą įsikišimą" (skaitykite - kitos valstybės dalyvavimą sukeliant pirmąjį žemės drebėjimą), kuris vėliau, destabilizavus regiono tektonines plokštes, tapo grandinine reakcija.

Visiškai aišku, kad prezidentas R. T. Erdoganas buvo nubaustas už savo drąsą, orumą ir garbę, taip pat už artumą Rusijos Federacijai, iš esmės už neutralumo ir tarpininkavimo siekiant taikos poziciją. Be to, norima nukreipti žmonių dėmesį nuo Ukrainos, kur daugelio šalių atstovai jau pradėjo šaukti prieš prezidento V. Zelenskio despotiškumą ir įsakymus, tarsi jis valdytų pasaulį ir kažkas privalėtų siųsti ginklus ir dalyvauti jo kare, kare, kuriame jis paaukojo savo žmones ir sunaikino visą savo šalį. Kiekvienas, kuris kalba apie taiką, statomas ant gėdos stulpo ir puolamas iš visų pusių. Taip nutiko Rumunijoje, kai pradėjau unikalią iniciatyvą "Neutralumas Rumunijai".

Taika iš Bukarešto". Visi puolė ant manęs, nors dabar, praėjus vieneriems karo metams, beveik visi sako viską, ką sakiau ir palaikiau nuo pat pradžių, tvirtindami, kad dabar jie yra šių idėjų savininkai.

Plagiatoriai! Fariziejai! Judėjai!

Dėl jūsų žuvo ir tebežūsta žmonės, jūsų visų rankos suteptos milijonų žmonių, nužudytų dėl kai kurių bepročių, norinčių valdyti pasaulį, interesų, krauju. Deja, Rumunijos vadovų lygmenyje turime tik nekompetentingus, idiotus, plagiatorius, vagis, plėšikus, nusikaltėlius, bailius, išdavikus ir sąrašą galima tęsti. Šie nekompetentingieji, apdovanoti užsienio valstybių už ypatingus nuopelnus jas remiant, bet Rumunijos sąskaita, šiuo metu bando paversti Rumuniją iš neutralios, suverenios valstybės į vergišką ir puolamą valstybę, per kurią kai kurios didžiosios valstybės galėtų vykdyti savo karinius veiksmus ir paversti rumunus patrankų mėsa kitų naudai.

Judai, mes sustabdysime tave bet kokia rizika ir bet kokia kaina! Palikite Rumuniją suverenia ir neutralia! Mūsų nedomina niekieno karai. Visada gynėme savo tautą ir žemę ir niekam nesame užpuolę. Turėtumėte žinoti, kad visada buvome pralaimėjusiųjų stovykloje, net kai ši laimėdavo. Mes visada mokėjome.

GANA! STOP ČIA! RUMUNIJA IŠLAIKYS NEUTRALITETĄ, NESVARBU, KĄ ŽADĖJOTE KITIEMS, IŠDAVIKAI!

MES PRIVALOME PALAIKYTI GERUS KAIMYNINIUS SANTYKIUS REGIONE, KAD IR KO KITI JŪSŲ PRAŠYTŲ! JEI NESUGEBATE APGINTI MŪSŲ TAIKOS, O JŪS NESUGEBATE, PASITRAUKITE ARBA MES JUS NUŠLUOSIME!

man labai aišku, kad šiuo metu tarptautiniu lygmeniu reikalai išslydo iš rankų, kvailiai vaidina dievą ir mano, kad laimėjo žaidimą. Dėl šių pamišusių ir psichopatiškų žmonių, kurie sukelia karus ir kataklizmus naudodami nekonvencinius ginklus, mes, žmonės, esame tik skaičiai, kuriais jie gali atsikratyti. Būtina, kad visos tautos, pasaulio žmonės, kartu sukiltų, pabustų iš kasdienio komforto ir nerūpestingumo, ir kaip 1848 m. pradėtume kovą už išsilaisvinimą iš psichopatų, pamišėlių, kurie vagia mūsų laimę ir gražų pasaulį, kuriame gyvename, jungo. Todėl raginu visus, kurie vis dar nori gyventi Dievo, o ne šėtono pasaulyje, raginu jus pakilti į kovą, į pasaulinį sukilimą, kad išlaisvintume mus visus ir sunaikintume šiuos priešus, nes šią akimirką esame LAISVOJE GYNYBOJE.

NUIMKITE NAGUS NUO KALAKUTŲ! ATPLĖŠKITE NAGUS NUO RUMUNIJOS! ATPLĖŠKITE NAGUS NUO DIEVO TAUTOS! ĮSPĖJIMAS PASAULIO PSICHOPATAMS: JEI JUMS REIKIA, KAD ŽMONĖS ŽŪTŲ, MUMS REIKIA, KAD JŪS TAIP PAT ŽŪTUMĖTE! VISKAS ARBA NIEKO! AKIS UŽ AKĮ, DANTIS UŽ DANTĮ! TALIONO ĮSTATYMAS!

Ačiū!"

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau