Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 14

Labai Keista Schema, Tariamai Nuimta Nuo 5G Bokšto

2020 m. gegužės 14 d. YouTube ir Facebook buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame pilietis, prisistatęs, kaip mobiliųjų tinklų darbuotojas, rankose laiko mikroschemos plokštę, kurią arba ką tik pakeitė, arba ketina pakeisti. Ant plokštės parašyta COV-19.

Vaizdo įrašas buvo pašalintas iš YouTube po valandos, kai ją patalpino, todėl Facebooke esantį vaizdo įrašą gali ištikti toks pat likimas. Šiuo atžvilgiu patalpinu kartu ir vaizdo nuotrauką:

Kadangi šį pilietį galima pamatyti tik vaizdo įraše ir dokumentų jo niekas netikrino, komentatoriai po vaizdo įrašu pasidalino savo nuomones, pateikiamos šios versijos:

a) Pilietis nusipirko montuotojo kostiumą specializuotoje parduotuvėje, užsidėjo šalmą ant galvos, paėmė kokį neaiškų elektros bloką, galimai TV, pritvirtino prie jo etiketę ir padarė vaizdo įrašą, kuris buvo pasmerktas tapti bestseleriu.

5G, COVID-19

b) Pilietis yra tikras, schema taip pat tikra, tačiau COV-19 yra tik PCB žymėjimas, jis nieko neturi bendra su pandemija ir COVID-19.

c) Pilietis yra tikras, schema taip pat yra reali ir dėka šios schemos darbo bokštas skleidžia specialų signalą iš kurio žmonėms atsiranda koronaviruso simptomai.

d) Schema netinkamas mobiliojo tinklo darbuotojų pokštas – tikintis, kad koks nors montuotojas pamatys ją ir nukris iš bokšto.

Kurie iš teisingų variantų mes nežinome ir, kartu su dauguma tų, komentatorių aš linkęs manyti, kad tai gali būti padirbta. Jei 5G bokštuose yra kokia nors schema, sukelianti pandemiją, labai mažai tikėtina, kad ant jos bus parašyta COV-19.

Kita vertus YouTube yra neįtikėtinai daug netikrų naujienų, kvailysčių, vaizdo įrašų su įvairių svarbių žmonių įžeidinėjimais ir pan. Ir niekas nepašalina šių vaizdo įrašų. Arba, jei ištrina - tai pagal kokį 33-ąjį prašymą. Ir štai toks neįtikėtinas greitis – tarsi miestietis paskelbė tarpžemyninių balistinių raketų paleidimo kodus.

Atsižvelgiant į šiuos svarstymus, belieka tik sekti įvykių raidą: jei tema tikra, bus ir kitų tokio pobūdžio vaizdo įrašų. O, koks jums variantas prie širdies, pasidalinkite komentaruose. Gal žinote, nuo ko šis blokas išimtas...?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Temos
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.06.2020 laikas 21:30 Drakonai puola Teksasą?

Naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną Briano (Bryan) mieste (Teksasas) vietos gyventojai tapo liudininkais visiškai nenusakomo reiškinio – visa tai reikia pamatyti ir išgirsti:

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 19:51 Kai NSO suės visas karves ir išpumpuos visą vandenį, tikėtina, kad jie užsiims žmonėmis.

Taip nutiko praėjusį sekmadienį 2020 m. gegužės 31 d. Kanadoje. Tuo metu buvo užfiksuotas retas atmosferos reiškinys, kuris visiškai nėra būdingas šiaurinei Amerikos daliai

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 18:46 Nepatogūs klausimai apie kriptozoologiją. Vieno tyrėjo atviravimai
Garsus amerikiečių ufologas ir paranormalių reiškinių tyrinėtojas Nikas Redfernas neseniai išsakė nuomonę apie tokią mokslo kryptį kaip kriptozoologiją.

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 14:07 Kol vaistai ir vakcina nuo koronaviruso neatrasti, rekomenduoja rūpintis imunine sistema
Sveikatos priežiūros specialistų teigimu, šiuo metu, kol dar neturime nei vaistų, nei vakcinos nuo koronaviruso, ypatingai svarbu kuo labiau sumažinti riziką užsikrėsti kvėpavimo takų virusais ir palaikyti imuninę sistemą. Nors dar nėra jokių mokslinių tyrimų, tvirtai įrodančių, koks gyvenimo būdas ...

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 13:53 Maistas Pagal Figūros Tipą

Vienos moterys valgo viską ir lieka lieknos, kitos, deja, skaičiuoja kąsnius, kad tik nesustambėtų, o atsikratyti nereikalingų kilogramų sunkiai pavyksta. Pagal kaulų struktūrą, medžiagų apykaitą, hormonų veiklą skiriami 3 figūros tipai – endomorfinis (apkūni), mezomorfinis (atletiška), ekt...

Skaityti daugiau

02.06.2020 laikas 21:57 Stidas Bonetas. Piratas, nežinojęs stiebų pavadinimų
Tai buvo gerbiamas, patrauklus ir išsilavinęs jaunas žmogus. 25 metų dvarininkas į Barbadosą atvyko iš Anglijos ir tarnavo kolonijinės milicijos majoru. Žodis “milicija”, ko gero, gali klaidinti. Paprasčiau tariant, Stidas Bonetas vadovavo vietinei šauktinei kariuomenei....

Skaityti daugiau