Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2020 » Liepos » 23

Moksliniame žurnale pasirodė straipsnis apie tai, kaip 5g sukelia Covid-19

2020 m. liepos 16 d. elektroniniame moksliniame medicinos žurnale pubmed.ncbi.nlm.nih.gov pasirodė straipsnis, kurio anotacijoje parašyta:

Šiuo tyrimu mes parodome, kad 5 mm bangos gali absorbuoti epidermio ląsteles, veikiančios, kaip antenos, perduodamos informacija į kitas ląsteles ir vaidinančios pagrindinį vaidmenį gaminant koronavirusus biologinėse ląstelėse.

Tyrimo esmė yra ta, kad DNR yra pastatyta iš įkrautų elektronų ir atomų, sudarydamos struktūrą. Šią struktūrą gali būti atskirta linijinius, toroidinius ir apvalius induktorius. Induktoriai sąveikauja su išorinėmis elektromagnetinėmis bangomis, juda ir ląstelėse sukuria keletą papildomų elektromagnetinio lauko struktūrų citoplazmoje ir branduolio viduje.

Šių struktūrų forma yra identiška bazinių molekulių, naudojamų DNR formai, todėl, norėdama užpildyti šias staiga pasirodžiusias tuštumas, ląstelė pradeda skubiai gaminti šešiakampį pagrindą, kurie, pasirodydami didele koncentracija, susijusia vienas su kitu ir gali sudaryti į virusą panašias struktūras, tokias kaip, pavyzdžiui, koronavirusas.

Dėl to, norint, priversti ląstelę gaminti virusus, būtina ją paveikti išorės spinduliuote, turinčia specifinį bangos ilgį – pavyzdžiui, tą, kuris naudojamas 5g tinkluose.

konspirologija, 5g, Covid-19

Kadangi straipsnyje išsamiai aprašoma viena iš sąmokslų teorijų apie „koronaviruso“ atsiradimą švitinat žmones 5g bokštais, labai sunku patikėti jo autentiškumu ir galima pamanyti, kad PSO jau kažkas „trolina“ moksliniuose žurnaluose. Tačiau mokslininkų pavardės, kurios nurodytos po straipsniu yra gana tikros:

Žurnale Pasirodė Straipsnis Apie Tai, Kaip 5g Sukelia Covid-19

konspirologija, 5g, Covid-19

Remiantis tuo, vis dėlto panašu, kad tai labai gerai parašytas „trolinimas“, tik kas „trolina“ ir ką – didelis klausymas, todėl stebėkime naujienas ir toliau... beje dėl vertimo kokybės atsiprašau, tad geriau patys išsiverskite, paskaitykite ir spręskite patys, ar tai tiesa ar melas.

Atnaujinta (2020-08-30) šis pranešimas yra anuliuotas, kaip netinkamas.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.07.2021 laikas 13:53 Pietų Afrikoje šalčiausios naktys per visą istoriją - šaltis siekia net -8 laipsnius Celsijaus

Šalti orai visoje Pietų Afrikoje. Sniegas iškrito Sutherlande, Kimberlyje, Willowmore ir daugelyje kitų vietų. Prognozuojamos visuotinės šalnos, o Gautengo provincijoje bus užfiksuota viena šalčiausių naktų šį dešimtmetį.

...

Skaityti daugiau

25.07.2021 laikas 12:35 Jau pirmadienį Rusijos didmiesčiuose gali dingti maisto produktai

Šiandien mūsų skaitytojas Misteryo rado labai svarbų vaizdo įrašą apie problemą maisto paskirstymo centre netoli Kalugos. Vaizdo įrašas buvo greitai pašalintas, tačiau jį taip pat paskelbė kanalas "Stop melui"

...

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 23:31 Naujas eschatologinio laiko pagreitėjimo patvirtinimas

Vakar mūsų skaitytojai pastebėjo dar vieną keistenybę: Didžiulis kylantis mėnulis. Pirmą kartą matau jį kylantį tokiu dideliu kampiniu greičiu.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 22:03 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis užsimena, kad ši vasara bus paskutinė prieš pasaulio pabaigą
Liepos antroje pusėje garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis nusprendė prieš artėjančią pasaulio pabaigą dar kartą išvykti prie jūros, tam jis pasirinko nuostabų Baltijos jūros paplūdimį, kurio Lenkijoje, išėjus iš Varšuvos bloko atsirado daug...

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 14:53 Kinijoje per potvynį tunelyje žuvo daugiau kaip 6 000 žmonių
Liepos 23 d. Kinijos žiniasklaida pranešė, kad nuo liepos 23 d. 19.00 val. dėl liūčių Henano provincijoje žuvusių žmonių skaičius išaugo iki 56. Y

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau