Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 23

Moksliniame žurnale pasirodė straipsnis apie tai, kaip 5g sukelia Covid-19

2020 m. liepos 16 d. elektroniniame moksliniame medicinos žurnale pubmed.ncbi.nlm.nih.gov pasirodė straipsnis, kurio anotacijoje parašyta:

Šiuo tyrimu mes parodome, kad 5 mm bangos gali absorbuoti epidermio ląsteles, veikiančios, kaip antenos, perduodamos informacija į kitas ląsteles ir vaidinančios pagrindinį vaidmenį gaminant koronavirusus biologinėse ląstelėse.

Tyrimo esmė yra ta, kad DNR yra pastatyta iš įkrautų elektronų ir atomų, sudarydamos struktūrą. Šią struktūrą gali būti atskirta linijinius, toroidinius ir apvalius induktorius. Induktoriai sąveikauja su išorinėmis elektromagnetinėmis bangomis, juda ir ląstelėse sukuria keletą papildomų elektromagnetinio lauko struktūrų citoplazmoje ir branduolio viduje.

Šių struktūrų forma yra identiška bazinių molekulių, naudojamų DNR formai, todėl, norėdama užpildyti šias staiga pasirodžiusias tuštumas, ląstelė pradeda skubiai gaminti šešiakampį pagrindą, kurie, pasirodydami didele koncentracija, susijusia vienas su kitu ir gali sudaryti į virusą panašias struktūras, tokias kaip, pavyzdžiui, koronavirusas.

Dėl to, norint, priversti ląstelę gaminti virusus, būtina ją paveikti išorės spinduliuote, turinčia specifinį bangos ilgį – pavyzdžiui, tą, kuris naudojamas 5g tinkluose.

konspirologija, 5g, Covid-19

Kadangi straipsnyje išsamiai aprašoma viena iš sąmokslų teorijų apie „koronaviruso“ atsiradimą švitinat žmones 5g bokštais, labai sunku patikėti jo autentiškumu ir galima pamanyti, kad PSO jau kažkas „trolina“ moksliniuose žurnaluose. Tačiau mokslininkų pavardės, kurios nurodytos po straipsniu yra gana tikros:

Žurnale Pasirodė Straipsnis Apie Tai, Kaip 5g Sukelia Covid-19

konspirologija, 5g, Covid-19

Remiantis tuo, vis dėlto panašu, kad tai labai gerai parašytas „trolinimas“, tik kas „trolina“ ir ką – didelis klausymas, todėl stebėkime naujienas ir toliau... beje dėl vertimo kokybės atsiprašau, tad geriau patys išsiverskite, paskaitykite ir spręskite patys, ar tai tiesa ar melas.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau