Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 29

Kaip papildyti organizmą jodu?

Jodas - yra gyvybiškai būtinas elementas, pasižymintis dideliu fiziologiniu aktyvumu. Jo yra vandenyje ir ore, dirvožemyje, augaluose, gyvūnų organizme. 

Tačiau jodo dažniausiai pritrūksta... 

Kai organizme stinga jodo, palaipsniui atsiranda nemažai sveikatos sutrikimų, pirmiausia – sutrinka skydliaukės funkcija. Hormonų pokyčiai, nulemti per mažo kiekio jodo, paprastai išoriškai nepasireiškia. Žmonės net neįtaria, kad būtent dėl jodo stokos jie tampa irzlūs arba prislėgti, greit pavargsta, sunkiai atgauna jėgas, blogai miega ir dažnai serga infekcinėmis ligomis.

druska, jodas, papildai, sveikata, mityba

Vienas paprasčiausių būdų, papildyti organizmą jodu, arba tiksliau žinomiausias būtų: vartoti joduotą valgomąją druską. 

Dar vienas būdas, organizmą papildyti jodu, tai naudoti - Jodo tirpalą „Jodis“ – unikalus produktas, neturintis analogų pasaulyje, atsparus terminiam apdorojimui ir užšaldymui. „Jodžio“ tirpalo gamybos metodą, technologijas ir įrangą saugo tarptautinis patentas. 

Ypatinga „Jodžio“ savybė ta, kad vandenyje ištirpintas jodas lengvai patenka per ląstelės membraną ir lengvai pasišalina, nesikaupia. Taip organizmas apsaugomas nuo jodo perdozavimo ir šalutinių reakcijų. Dar viena tirpalo „Jodis“ savybė – apsauga nuo jonizuojančiosios spinduliuotės, o tai labai svarbu gyvenant šiuolaikinėje aplinkoje, taip pat gydantis spinduline terapija. 

druska, jodas, papildai, sveikata, mityba

Ukrainos endokrinologijos ir medžiagų apykaitos institute buvo tiriama, kaip keičiasi mokyklinio amžiaus vaikų jodo stokos rodikliai vartojant tirpalą „Jodis“. Po 12 mėnesių tyrimo nustatyta, kad, kasdien vartojant po arbatinį šaukštelį „Jodžio“, organizmas aprūpinamas jodo paros norma. Fiziškai sveikų vaikų skaičius padidėjo beveik 5 kartus, 30 proc. pagerėjo jų testų rezultatai, 2 kartus sumažėjo vaikų sergamumas skydliaukės ligomis. 

druska, jodas, papildai, sveikata, mityba

„Jodis“ gali būti derinamas su bet kokiu organiniu produktu. Taigi dabar namų sąlygomis galite gerti joduotą vandenį ir kitus gėrimus, pasigaminti joduoto maisto, auginti joduotas daržoves ir vaisius.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.07.2020 laikas 20:12 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame lėktuvas pakibo ore
Internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kad, tariamai lėktuvas kabo ore. Bet ar tai tikrai gali būti, ar tai tik optinė iliuzija, ar tai photoshopas?

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 20:31 Skambutis iš vandenyno gelmių, užtrukęs dvi paras ir kainavęs 28 gyvybes

Ši istorija yra apie labai ilgą telefono skambutį. Būtent skambutį – kai telefono aparatas skleidžią garsų signalą “dziiiiiiiin”. Ko gero, tai buvo pats ilgiausias telefono skambutis pasaulyje. Gaila, kad šalia nebuvo Gineso rekordų knygos atstovų, kurie būtų tai užfiksavę.

...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 19:09 Senoviniai Statainiai Olantaitambas, Peru
Pavadinimas „Olantaitambas” (Ollantaytambo) kilęs iš kečujų kalbos ir sudarytas iš dviejų dalių. “Olanta” buvo tikrinis daiktavardis, “tambo” reiškia “miestą, kur keliautojas gauna prieglobstį, maisto ir pagalbą”. Olantos vardas mus pasiekė per žodinę kūrybą, kurios pagrindu XVIII amžiuje šventikas ...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:25 Q naujienos: Kai gyvenimas kitų sąskaita baigiasi
JAV JT užprotestavo Kinijos siekį užimti geltonąją jūrą. Kinija būriuoja pajėgas prie rytų Ladako, bręsta konfliktas su Indija. Australai užkirto kelią aukso kasyklos pardavimui Kinijai. JAV rinkimai išties yra lemiama kas bus toliau su Kinija....

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 20:48 Didžioji Varnalėša. Vaistinis Panaudojimas

Varnalėšą, dėl kibių žiedinių graižų, kurie kabinasi už drabužių ir kurių ne taip lengva atsikratyti, sunku būtų supainioti su kokiu nors kitu augalu. Skirtingai nuo kitų šio dvimečio augalo rūšių (jų yra apie 10), ji dar vadinama didžiąja varnalėša.

...

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 19:46 Liaudies Medicina: Vonios gelbsti nuo gripo
Žiemos pabaiga, pavasario pradžia - gana pavojingas laikas, kai dar gali siausti visokie peršalimai ir net gripas. Aš šia liga nesirgau jau kelerius metus. Matyt, dėl to, kad žiemą palaikau savo imunitetą specialiomis voniomis. Apie šį metodą pirmiausia sužinojo mano žmona, perskaitė kažkokioje knyg...

Skaityti daugiau