Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (567) Komentarų: (0) (29.10.2018 - 10:26)

Kaip papildyti organizmą jodu?

Jodas - yra gyvybiškai būtinas elementas, pasižymintis dideliu fiziologiniu aktyvumu. Jo yra vandenyje ir ore, dirvožemyje, augaluose, gyvūnų organizme. 

Tačiau jodo dažniausiai pritrūksta... 

Kai organizme stinga jodo, palaipsniui atsiranda nemažai sveikatos sutrikimų, pirmiausia – sutrinka skydliaukės funkcija. Hormonų pokyčiai, nulemti per mažo kiekio jodo, paprastai išoriškai nepasireiškia. Žmonės net neįtaria, kad būtent dėl jodo stokos jie tampa irzlūs arba prislėgti, greit pavargsta, sunkiai atgauna jėgas, blogai miega ir dažnai serga infekcinėmis ligomis.

druska, jodas, papildai, sveikata, mityba

Vienas paprasčiausių būdų, papildyti organizmą jodu, arba tiksliau žinomiausias būtų: vartoti joduotą valgomąją druską. 

Dar vienas būdas, organizmą papildyti jodu, tai naudoti - Jodo tirpalą „Jodis“ – unikalus produktas, neturintis analogų pasaulyje, atsparus terminiam apdorojimui ir užšaldymui. „Jodžio“ tirpalo gamybos metodą, technologijas ir įrangą saugo tarptautinis patentas. 

Ypatinga „Jodžio“ savybė ta, kad vandenyje ištirpintas jodas lengvai patenka per ląstelės membraną ir lengvai pasišalina, nesikaupia. Taip organizmas apsaugomas nuo jodo perdozavimo ir šalutinių reakcijų. Dar viena tirpalo „Jodis“ savybė – apsauga nuo jonizuojančiosios spinduliuotės, o tai labai svarbu gyvenant šiuolaikinėje aplinkoje, taip pat gydantis spinduline terapija. 

druska, jodas, papildai, sveikata, mityba

Ukrainos endokrinologijos ir medžiagų apykaitos institute buvo tiriama, kaip keičiasi mokyklinio amžiaus vaikų jodo stokos rodikliai vartojant tirpalą „Jodis“. Po 12 mėnesių tyrimo nustatyta, kad, kasdien vartojant po arbatinį šaukštelį „Jodžio“, organizmas aprūpinamas jodo paros norma. Fiziškai sveikų vaikų skaičius padidėjo beveik 5 kartus, 30 proc. pagerėjo jų testų rezultatai, 2 kartus sumažėjo vaikų sergamumas skydliaukės ligomis. 

druska, jodas, papildai, sveikata, mityba

„Jodis“ gali būti derinamas su bet kokiu organiniu produktu. Taigi dabar namų sąlygomis galite gerti joduotą vandenį ir kitus gėrimus, pasigaminti joduoto maisto, auginti joduotas daržoves ir vaisius.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: sveikata, sveikatos patarimai, Mityba, papildai, jodas, druska

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar