Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (05.09.2018 - 18:22)

Kaip ryžiais pašalinti visus blogumus iš organizmo

Tibeto paslaptis!

Paimkite įprastus ryžius, tiek šaukštų, kiek jums metų. Praplauname ir supilame į stiklinį indą, užpilame šiltu virintu vandeniu, uždarome dangteliu ir padedame į šaldytuvą (paranormal.lt).

Ryte vandenį išpilame, paimame 1 šaukštą su kaupu ryžiu ir verdame 3-4 minutes be druskos, suvalgome ant tuščio skrandžio iki pusę aštuntos ryto.

ryžiai, ryžių nuoviras, kūno valymas, grūdai

Likę ryžiai vėl užpilami virintu vandeniu ir padedami į šaldytuvą. Taip darome kiekvieną rytą, kol ryžiai baigsis.

Metodo paslaptis yra tai, kad ryžių grūdai turi kristalinę struktūrą. Kai mes užmerkiame grūdus, per pašaliname iš jo krakmolą, o ant grūdų atsiranda ląstelės. Ryžių košė suskaidoma ne skrandyje, o žarnyne, grūdai veikia, kaip adsorbentas.

Po gydymo, jūs tapsite ne tik sveikesni, bet ir jaunesni. Viena sąlyga: po pusryčių ryžius geriau nevalgyti ir negerti bent 3 valandas. Po tokio maitinimosi dingsta liemens skausmai, nustoja traškėti kaklas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar