Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (05.09.2018 - 18:22)

Kaip ryžiais pašalinti visus blogumus iš organizmo

Tibeto paslaptis!

Paimkite įprastus ryžius, tiek šaukštų, kiek jums metų. Praplauname ir supilame į stiklinį indą, užpilame šiltu virintu vandeniu, uždarome dangteliu ir padedame į šaldytuvą (paranormal.lt).

Ryte vandenį išpilame, paimame 1 šaukštą su kaupu ryžiu ir verdame 3-4 minutes be druskos, suvalgome ant tuščio skrandžio iki pusę aštuntos ryto.

ryžiai, ryžių nuoviras, kūno valymas, grūdai

Likę ryžiai vėl užpilami virintu vandeniu ir padedami į šaldytuvą. Taip darome kiekvieną rytą, kol ryžiai baigsis.

Metodo paslaptis yra tai, kad ryžių grūdai turi kristalinę struktūrą. Kai mes užmerkiame grūdus, per pašaliname iš jo krakmolą, o ant grūdų atsiranda ląstelės. Ryžių košė suskaidoma ne skrandyje, o žarnyne, grūdai veikia, kaip adsorbentas.

Po gydymo, jūs tapsite ne tik sveikesni, bet ir jaunesni. Viena sąlyga: po pusryčių ryžius geriau nevalgyti ir negerti bent 3 valandas. Po tokio maitinimosi dingsta liemens skausmai, nustoja traškėti kaklas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: ryžių nuoviras, grūdai, liaudies medicina, sveikata, ryžiai, kūno valymas, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar