Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (250) Komentarų: (0) (17.09.2018 - 07:19)

Kinijoje iš ligonio smegenų ištrauktas gyvas 10 cm ilgio kirminas

26-erių vyras netikėtai ėmė patirti epilepsijos priepuolius, nors šia liga niekada nesirgo. Vietinės ligoninės specialistai neaptiko, kas sukelia traukulius, todėl jam teko kreiptis į vieną didžiausių Kinijos ligoninių, rašo Planet Today.

Liu buvo atlikti kraujo tyrimai ir paaiškėjo, kad jo smegenyse apsigyveno kirminas Spirometra mansoni. Kai chirurgai jį pašalino, jis vis dar buvo gyvas, baltas ir galėjo plaukioti.

Medikai tiki, kad vyras kirminas į vyro smegenis pateko per prastai iškeptą maistą. Liu dievina ant griliaus keptą mėsą, todėl gali būti, kad vieną kartą jis tiesiog suklydo kepdamas.

Jeigu kirminai ar jų kiaušinėliai nebūna sunaikinami per tinkamą mėsos ar jūrų gėrybių apdorojimą, jie gali patekti net į žmogaus smegenis, plaučius ar kitus organus.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: ligos, helmintai, širdis, mutacijos, kirminai, smegenys

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar