Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 14

Puošybos raštai saugantys nuo blogio

Nuo blogio saugantys puošybos raštai - seniau žmonės tikėjo, kad magiškieji namų ir baldų puošybos raštai gali apsaugoti ir nuo blogio.

Šiaip sau vien tik dėl grožio mūsų proseneliai ko gero nedarė nieko, nes iš tikrųjų pernelyg sunkus buvo jų gyvenimas. Tačiau yra manoma, kad jie tvirtai žinojo, kad grožis pritraukia gėrį, kad gerosios dvasios - aplanko tuos namus, kurie jiems pasirodo gražūs.

Pasak mokslininkų, visa namų struktūra yra panaši į voratinklį, kurio siūlai sudaro sudėtingą raštą. Šie siūlai - tai energetiniai srautai, o raštai - energetinių srautų susikaupimo vietos. Jei energetiniame namų rašte yra ertmė, tai pro ją į namus ateina neprašyti svečiai. Šiuos svečius, liaudis labai įvairiai vadina: piltergeistais, vaiduokliais, bildukais ir pan.

Amuletai, Burtai, Magija

Yra manoma, kad sienų ir baldų raštai gali užlopyti energetines ertmes, todėl į namus neleis patekti blogio jėgoms. Raštų variantų yra gana daug ir kiekvienas raštas atlieka savo funkciją, todėl prieš pasirinkdami raštą turite tiksliai žinoti, nuo ko jūs norite apsaugoti namus.
Suvokti tai nėra sudėtinga, tereikia pagalvoti apie savo ir Jums artimų žmonių gyvenimą, kad suvokti, kokiose situacijose Jums iškyla didžiausi sunkumai, nes būtent toje srityje, nematomoje riboje tarp gėrio ir blogio, Jus ir puola tamsiosios jėgos.

Visus apsauginius raštus, priklausomai nuo, kokia spalva Jus atakuoja tamsiosios jėgos, galima sąlyginai suskirstyti:

Raudonus - tamsiosios jėgos raudona spalva pirmiausia pažeidžia seksualinę gyvenimo pusę, todėl namuose atsiranda rimtos asmeninės problemos, sutrinka lytinis gyvenimas, atsiranda impotencija, frigidiškumas, nevaisingumas. Šios problemos suardo šeimas, sulaužo gyvenimus.

Šių jėgų puolimą patariama atremti rato ar spiralės formos puošybos elementais. Šios formos raštais išmarginkite sienas ar išsiuvinėkite rūbus, rankšluoščius, patalynę...

Žalius - jei blogio jėgos atakuoja žalia spalva sutrinka sveikata: ima kankinti neaiškios kilmės galvos ir širdies skausmai.
Šiuo atveju turėtų padėti du medžių ar banguotų linijų raštai.

Mėlynus - jei dėl kažkokių neaiškių priežaščių pablogėjo santykiai šeimoje, vaikai visiškai neklauso, o Jūs vis dažniau mąstote, kad vienam gyventi lengviau, blogio jėgos Jus atakuoja mėlyna spalva.
Nuo tokių blogio jėgų gali apsaugoti žvaigždės, trikampiai, spiralės.

Violetinius - blogio jėgų puolimas violetine spalva - asmeninių problemų priežastis. Šiuo atveju Jums gali atrodyti, kad gyvenimas yra beprasmis.

Suimkite save į rankas ir pieškite žvaigždes, banguotas linijas ir spirales/

Puošybos elementai turi atitikti blogio jėgų atakos spalvą.

Jei tarp paminėtų problemų Jūs neradote savo problemų arba didelių sunkumų Jūsų gyvenime nėra, o norisi apsisaugoti nuo galimos blogųjų jėgų įtakos, pasirinkite vieną iš, taip vadinamų, universaliųjų raštų.

• Kryžius - kliūtis blogio jėgoms.
• Ratas - motinystės, derlingumo ir sėkmės simbolis.
• Žvaigždė - proto ir kūrybos ženklas.
• Medis - (piešiamas kaip aukštyn apversta eglutė) - ilgaamžiškumo simbolis.
• Kvadratas - vaisingumo simbolis. Šį simbolį galite dar labiau sustiprinti horizontaliomis ir vertikaliomis linijomis.
• Trikampis - gėrio, tarpusavio supratimo ir meilės simbolis.
• Banguota linija - vanduo, naujo gyvenimo pradžia. Vertikaliai kylanti banguota linija - tobulėjimo ir kilimo aukštyn simbolis.
• Spiralė - išmintis, intuicija. Tai ypač stiprus ženklas, o ypač tada, kai jis yra raudonas, juodas ar baltas.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau