Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 16

Covid vakcinos sukelia vyrų nevaisingumą ir prostatos vėžį

(Paranormal) Floridos urologas teigia, kad Wuhan koronaviruso (Covid-19) vakcinos, regis, sukelia didelį prostatos vėžio ir nevaisingumo padidėjimą tarp jo pacientų vyrų.

Dr. Diego Rubinovičius (Diego Rubinowicz) neseniai kalbėjosi su vietos žiniasklaida ir atskleidė, kad vyrų prostatos specifinio antigeno (PSA) rodikliai paslaptingai pakyla po to, kai jie gauna eksperimentinę kinų viruso injekciją, ir tai jam kelia nerimą.

"Pastebėjau, kad pacientų PSA vertė klaidingai padidėja mažiausiai šešias savaites po vakcinos suleidimo", - sako jis, manydamas, kad vyrų PSA vertė po injekcijos gali būti tiesiog dirbtinai padidinta.

"Matydavau pacientų, kurie ateidavo su stabiliu PSA, o staiga PSA pakildavo".

Ilgainiui kai kurių vyrų PSA lygis vėliau grįždavo į "normalų lygį", tačiau tai, kad jis apskritai šokteli - kartais net iki devynių kartų didesnis už bazinį lygį - kelia nerimą ir gali rodyti vėlesnį prostatos vėžio išsivystymą, nevaisingumą ar kitas problemas.

Vieno anoniminio paciento PSA lygis, pasiskiepijus nuo gripo Wuhan, šoktelėjo nuo 0,4 iki 3,4. Šio asmens PSA lygis galiausiai vėl sumažėjo iki 1,5, tačiau tai vis tiek yra beveik keturis kartus daugiau nei pradinis skaičius.

"Iš esmės anoniminio asmens PSA lygis nuo sveiko dvidešimtmečio ar trisdešimtmečio žmogaus lygio padidėjo iki 60 ar 70 metų amžiaus vyro lygio", - praneša "Infowars".

Rubinovičius vis dar rekomenduoja vyrams švirkštis

Nors didžioji dalis žiniasklaidos dėmesio ir toliau buvo sutelkta į tai, kaip kiniškojo viruso injekcijos neigiamai veikia moterų lytinę sveikatą, Rubinovičiaus įspėjimai rodo, kad rimtų problemų kyla ir vyrams.

Neseniai taip pat įspėjome, kad Vuchano gripo injekcijos pažeidžia sėklides ir dėl to jos gali tapti nefunkcionalios.

Vis dėlto Rubinovičius savo pacientams nepataria vengti injekcijų, o tik "informuoti" apie šiuos tikėtinus šalutinius poveikius, kurie, kiek žinome, gali išlikti nuolatiniai visą vyro gyvenimą.

"Nevaisingų vyrų PSA reikšmės yra didesnės nei vaisingų asmenų, - aiškinama neseniai atliktame Europos urologų asociacijos tyrime. "Iš visų, beveik vienam iš trijų pirminių nevaisingų vyrų, jaunesnių nei 40 metų, pirmoji bendrojo PSA vertė yra >1?ng/ml".

Taip pat svarbu pažymėti, kad didelis PSA kiekis paprastai rodo prostatos vėžį. Tai leidžia manyti, kad vyrai, kuriems atliekamos injekcijos, iš esmės gali "dozuoti" save vėžiu.

Štai kodėl labai svarbu laikytis atsargumo principo ir visiškai atsisakyti injekcijos, ypač dėl to, kad ji neapsaugo nuo užsikrėtimo ar Kinijos viruso plitimo.

Kai kurie vyrai taip pat praneša apie jautrius gumbus kapšelyje po injekcijos, o tai gali reikšti dar daugiau problemų reprodukcinėje srityje. Ar tikrai verta rizikuoti, vaikinai?

Šios vadinamosios "vakcinos" neduoda jokios naudos, išskyrus tai, kad kai kurie žmonės jaučiasi apsaugoti, nors taip nėra. Jos yra šiek tiek daugiau nei apsauginė antklodė, nors labiau panašios į antklodę iš mažos dėžutės, kuri yra užkrėsta kažkuo kur kas blogesniu nei vadinamasis virusas, kuris vargu ar kelia grėsmę tiems, kurių imuninė sistema bent šiek tiek veikia.

"Mano giminaičio PSA po kovido injekcijos padvigubėjo", - rašė vienas "Infowars" komentatorius. "Dabar jam buvo atlikti magnetinio rezonanso tyrimai ir invazinės procedūros, siekiant patikrinti, ar nėra vėžio. Štai kas nutinka, kai žmonės eksperimentuoja su gyventojais".

"Vienas iš vakcinų tikslų - depopuliacija, sunaikinant tiek vyrų, tiek nėščių moterų reprodukcinį pajėgumą ir lėtai jus nužudant per kraujo krešulius, traukulius ir staigią mirtį", - taip pat rašė vienas iš mūsų pačių komentatorių "Natural News".

Daugiau naujausių naujienų apie kiniškų virusų injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

P.S. Po tokio gydytojo pareiškimo, reiktų patiems susirūpinti ir prieš gavimą ir, po marmalo gavimo, kokia yra prostatos būklė. Ir tada teikti ieškinį, dėl galimai sukeltos ligos. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau