Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Rugpjūčio » 13

Miozitas (skeleto raumenų uždegimas) gydymas liaudies medicina

Miozitas - tai skeleto raumenų uždegimas. Paprastai apima visų raumenų sistemų, t.y. eiga kaip poliomiozito. Pagal susirgimo eigų būna ūminis, pusiau ūminis ir lėtinis miozitas, lokalinis arba išplitęs.

Miozitas pasireiškia skausmais, raumenų silpnumu, minkštųjų audinių tinimais, raumenų sukietėjimu, odos paraudimu, judesių sutrikdymu.

Gydymą skiria gydytojas, kuris gali išrašyti nuskausminamųjų, kraujagysles plečiančių, hormoninių preparatų, vitaminų.

Liaudies medicina turi daug receptų, kaip gydyti raumenų uždegimus vaistiniais augalais. Padeda įtrynimai, šutekliai, kompresai.

Antpilas šutekliams

Sumaišyti po 2 valgomuosius šaukštus juoduogių šeivamedžių ir vaistinių ramunėlių žiedų. Mišinį užpilti 200 ml verdančio vandens, laikyti 2-3 valandas, kad nusistovėtų, nukošti. Daryti šuteklį ir dėti ant skaudančių raumenų.

Antpilas pavilgams ir kompresams

Sumaišyti po 1 valgomąjį šaukštą baltųjų gluosnių pumpurų ir lapų. Mišinį užpilti 200 ml verdančio vandens, laikyti 1 valandą, nukošti. Vartoti 2-3 kartus per dieną po 1-2 valgomuosius šaukštus. Taip pat galima su šiuo antpilu daryti kompresus ir pavilgus nuo miozito.

Aliejus su pipirais

Reikės 2 valgomųjų šaukštų aitriųjų pipirų, 200 ml augalinio aliejaus. Pipirus su sėklomis išdžiovinti, susmulkinti, užpilti aliejumi, išmaišyti, laikyti 7 dienas. Paruošta priemone įtrinti skaudančias vietas. Padeda ir nuo radikulito.

Sviestinis mišinys su dirvinių asiūklių žole

Reikės 2 valgomųjų šaukštų dirvinių asiūklių žolės, 200 g sviesto arba nesūdytų kiaulinių taukų. Žolę išdžiovinti, gerai susmulkinti, sumaišyti su lydytais kiauliniais taukais arba sviestu, vandens vonelėje palaikyti 5 minutes, atvėsinti, nukošti. Dėti kompresus arba daryti įtrynimus, jei vargina raumenų skausmai.

Alyvų pumpurų tinktūra

Reikės 2 stiklinių alyvų pumpurų, 500 ml degtinės arba 70 laipsnių spirito.

Pavasarį rinktus alyvų žiedus supilti į butelį ar kitą uždaromą indą, užpilti spiritu arba kokybiška degtine, 21 dieną laikyti tamsioje vietoje. Tinktūra įtrinti skaudančius raumenis ir sąnarius. Galima daryti ir kompresus.

Miozitas, liaudies medicina, sveikatos receptai

Tepalas su ženšenių šakniastiebiais

Reikės 2 valgomųjų šaukštų ženšenių šakniastiebių miltelių, 100 g kiaulinių taukų, 1 valgomojo šaukšto druskos.

Ženšenių šakniastiebius išdžiovinti, sumalti į miltelius. Ištirpinti kiaulinius taukus, sumaišyti su ženšenių miteliais ir druska. Gydant kojų raumenų distrofiją, šiuo tepalu įtrinti skaudančias vietas: nuo pirštų galiukų iki juosmens spiraliniais arba tiesių linijų judesiais prakaito liaukų kryptimi. Ištrynimus daryti 30-40 minučių, geriausiai - prieš miegą. Prieš naktį kojas šiltai įvynioti, dar geriau apsimauti kojines. Ryte tepalą nuplauti. Rankas ištrinti taip pat, kaip ir kojas.

Žolelių aliejus

Reikės 2 valgomųjų šaukštų juodojo beržų grybo, po 1 valgomąjį šaukštą valerijonų šaknų, didžiųjų debesylų šaknų, pelkinių ajerų šaknų, pavasarinių adonių žolės, smiltyninių šlamučių žolės, jonažolių žolės, melisų žolės, pilkųjų miltinaičių žolės, kraujažolių žolės, plačialapių gysločių žolės, triskiaučių lakišių lapų, šermukšnių vaisių, 2 arbatinių šaukštelių didžiųjų ugniažolių žolės, po 1 valgomąjį šaukštą sėjamųjų avižų, miežių, kviečių, grikių, 700 ml augalinio aliejaus. Visus augalinius komponentus išdžiovinti. Beržo grybą išmirkyti, sumalti mėsmale. Šaknis, žolę, vaisius ir sėklas susmulkinti į miltelius. Viską per-maišyti, gautą mišinį supilti į didelį indą (trečdalį tūrio), iki viršaus užpilti nerafinuotu saulėgrąžų aliejumi, tamsioje vietoje laikyti 1 mėnesį, kartkartėmis supurtyti. Po 30 dienų aliejų nupilti į emaliuotą indą, vandens vonelėje pakaitinti iki 60 laipsnių. Nukošti, tirščius nuspausti.

Žolelių aliejų supilti į tamsaus stiklo butelį, laikyti savaitę, kasdien supurtyti. Šiuo mišiniu įtrinti skaudančias vietas pagal tokią schemą: 10 procedūrų kas antrą dieną, paskui 2-3 savaičių pertrauka; tada procedūras galima vėl atnaujinti ir daryti kas antrą dieną. Kursas - 10 procedūrų. Gydymą galima kartoti po 40 dienų, o paskui po pusmečio. Naudoti kompresams ir įtrynimams, kai skauda raumenis.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.07.2019 laikas 20:17 Receptai Gaminame namuose. Pusryčių sumuštiniai su avokadu ir kiaušiniu
Gaminame namuose. Sumuštiniai su avokadu ir kiaušiniu receptas. Batono riekeles paskrudiname skrudintuve arba orkaitėje. Joms atvėsus, aptepame paruoštu avokado mišiniu. Ant sumuštinių viršaus dedame keptą kiaušinį. Skanaus!...

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:24 Receptai Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu
Gaminame. Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu. Iškeptas riekeles dedame į lėkštę. Jas galima patiekti su šviežiomis uogomis, bananais, arba apšlakstytas medumi ar tirpintu šokoladu. Labai paprasta ir skanu!...

Skaityti daugiau

15.11.2017 laikas 11:25 Receptai Arbata nuo kosulio (saulašarė, gyslotis, trispalvė našlaitė)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: saulašarė, gyslotis, trispalvė našlaitė

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau